Dobré srdce

USA / Island / Dánsko / Francie, 2009, 99 min

Dagur Kári

Dagur Kári

Rasmus Videbæk

Milý film, u kterého po první minutě víte, jak dopadne, ale i tak napjatě čekáte, co se bude dít. Zahřeje u drdce a vede k zamyšlení. Možná i slzu uroníte.(2.8.2010)

36. LETNÍ FILMOVÁ ŠKOLA UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2010 - FOKUS: ISLAND - Retrospektiva: Dagur Kári (The Good Heart / THE GOOD HEART / Dobré srdce) - 29. 7. 2010 - kino Slovácké divadlo - Uherské Hradiště - 60%(3.8.2010)

• TeeAge

|| Scenár: Dagur Kári | Hudba: Orri Jonnson, Dagur Kári | Produkcia: Skuli Fr. Malmquist, Thor Sigurjonsson | Distribúcia: Magnolia Pictures (USA), Warner Bros./Pathé (UK) | Štúdio: Zik Zak Filmworks | Rozpočet: 3,8 miliónov $ | Tržby: 343,818 $ ||(28.8.2011)

• troufalka

Dánsko! Islande!! Kde jste byli?!!(15.1.2015)

Paul Dano patří mezi nejzajímavější mladé herce a postavy loserů a podivínů jsou mu jako ušité na tělo. V tomto snímku ukazuje, že má možná až příliš "Dobré srdce." Brian Cox ho proto začne učit "správné barmanské výchově" a postupem času se z Lucase stane nejen profík ve svém oboru, ale také se trochu otrká a nenechá si s*át na hlavu. Jeho osud mě docela zarazil a bylo mi ho líto, ale zato jeho "dobré srdce" našlo to správné místo... Příjemný nezávislý kousek.(6.12.2015)