Dobré srdce

Dagur Kári

Dagur Kári

Rasmus Videbæk

Orri Jonsson

Dobré srdce má jistě své kvality, tvůrci zde navodili autentickou atmosféru a komornost snímku rozhodně sluší. Jenže scénář je už slabší, především díky nepříliš kvalitně napsaným postavám a (bohužel) ten "nečekaný" závěr budete čekat už od poloviny filmu. I tak má ale smysl, evropské "dobrosrdečnosti" není nikdy dost.(26.2.2011)

• troufalka

Dánsko! Islande!! Kde jste byli?!!(15.1.2015)

• TeeAge

|| Scenár: Dagur Kári | Hudba: Orri Jonnson, Dagur Kári | Produkcia: Skuli Fr. Malmquist, Thor Sigurjonsson | Distribúcia: Magnolia Pictures (USA), Warner Bros./Pathé (UK) | Štúdio: Zik Zak Filmworks | Rozpočet: 3,8 miliónov $ | Tržby: 343,818 $ ||(28.8.2011)

• ABLABLABLA

Nápad to byl rozhodně dobrý, začátek vypadal slibně, ono kdyby to jelo v trochu jiném tempu tak bych tomu dala i 4*, ale nemůžu si pomoct, já už jen marně čekala kdy to skončí. Film mě neskutečně nudil, naprosto nesympatický Paul Dano mi hrozně vadil a když se k tomu ještě přichomýtl ten otřesný konec (který věřte či ne, jsem čekala od okamžiku, kdy Jacques zapsali na seznam čekatelů) nemůžu jinak než dát jen 2*. Mělo to potenciál, to pro mě zničující pomalé tempo bylo předpokládám záměrné, ale prostě se mi film netrefil do mého vkusu.(22.1.2012)

- Takže jsi jí měl rád ? - Řekněme , že čistá nenávist to nebyla .(11.4.2011)