Dokonalý úkryt

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

• stration

Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)

• evil_ryu

Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)

• MraMor

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.(9.8.2009)

• Smok

Billy Zane v nemeckom thrilleri, ktorý zo začiatku pôsobil sľubne, ovšem s pribúdajúcimi minútami a kopením sa jednej scenáristickej hovadiny na druhú, už pôsobiaci skôr úsmevne. Napríklad už dlho som nevidel dementnejšiu zásahovú jednotku a škuľavejších sniperov ako tu. Dvojica únoscov bola strašne nepresvedčivá a pri takomto správaní aké som videl, by museli ísť k zemi do piatich minút. Je to môj druhý film s Billym za tento týždeň po Vládcovi kúziel a možno už je to na mne poznať. Ak Mr. Zane bude brať aj naďalej úlohy v takýchto nízkorozpočtových zhovadilostiach, tak sa sám pochová.(10.11.2009)

Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat".(1.3.2012)