Dokonalý úkryt

Perfect Hideout

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat".(1.3.2012)

• Drom

Nick, hlupák věřící ve vlastní inteligenci a štěstí, měl co dočinění s nelegálními kšeftíky, ale chtěl by na to hodit bobek a vzít před tím, co si nadrobil, roha do USA. Sebere teda buchtu a vyrazí. Jeden z jeho (teď již bývalých) "obchodních partnerů" to ale nechce nechat jen tak a vyhrožováním se chce dobrat jakýchsi peněz. Nijak originální a to bohužel i po stránce filmové. Lehkou demencí ve filmu trpí skoro každá postava a nějak se nedostavila ani atmosféra. Místy zmatené a nudné, podprůměr co není zrovna akční, komediální ani thriller. A jako krimi taktéž slabé.(6.10.2013)

• stration

Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)

Náhodou to nebylo vůbec špatný!!(2.4.2010)

• Smok

Billy Zane v nemeckom thrilleri, ktorý zo začiatku pôsobil sľubne, ovšem s pribúdajúcimi minútami a kopením sa jednej scenáristickej hovadiny na druhú, už pôsobiaci skôr úsmevne. Napríklad už dlho som nevidel dementnejšiu zásahovú jednotku a škuľavejších sniperov ako tu. Dvojica únoscov bola strašne nepresvedčivá a pri takomto správaní aké som videl, by museli ísť k zemi do piatich minút. Je to môj druhý film s Billym za tento týždeň po Vládcovi kúziel a možno už je to na mne poznať. Ak Mr. Zane bude brať aj naďalej úlohy v takýchto nízkorozpočtových zhovadilostiach, tak sa sám pochová.(10.11.2009)