poster

Dokonalý úkryt

 • Německo

  Perfect Hideout

 • Slovensko

  Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

 • Drom
  **

  Nick, hlupák věřící ve vlastní inteligenci a štěstí, měl co dočinění s nelegálními kšeftíky, ale chtěl by na to hodit bobek a vzít před tím, co si nadrobil, roha do USA. Sebere teda buchtu a vyrazí. Jeden z jeho (teď již bývalých) "obchodních partnerů" to ale nechce nechat jen tak a vyhrožováním se chce dobrat jakýchsi peněz. Nijak originální a to bohužel i po stránce filmové. Lehkou demencí ve filmu trpí skoro každá postava a nějak se nedostavila ani atmosféra. Místy zmatené a nudné, podprůměr co není zrovna akční, komediální ani thriller. A jako krimi taktéž slabé.(6.10.2013)

 • Hapretor
  ***

  Prosté béčko na dobrou noc. Zabaví, neurazí. Viděno kvůli B. Zaneovi.(8.6.2012)

 • stration
  odpad!

  Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)

 • MraMor
  odpad!

  Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.(9.8.2009)

 • evil_ryu
  *

  Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace