poster

Dokonalý úkryt

 • Německo

  Perfect Hideout

 • Slovensko

  Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

 • stration
  odpad!

  Jak může mít tento paskvil 66%? Viděl ten film někdo z těch, co dali nedejbože pět hvězdiček? Naprostá katastrofa. Až na Billyho Zanea naprosto příšerní herci, dialogy jsou tak stupidní, že jsem tomu prostě nemohl uvěřit a celý je to tak hrozně amatérský a blbý, že jsem to už dloooooouho neviděl. Nedoporučuju ani vyznavačům špatných filmů, protože Uwe Boll je proti tomuto Fellini.(16.7.2009)

 • AngiS
  odpad!

  uáá... Miliony možností jak toho psychopata co s nima je v baráku zabít.. A až ke konci filmu do něj vrazí nůžky.. no paráda.. Tyhle německý paskvily jsou tak na úrovni..(6.12.2009)

 • virus10
  ***

  Náhodou to nebylo vůbec špatný!!(2.4.2010)

 • Smok
  odpad!

  Billy Zane v nemeckom thrilleri, ktorý zo začiatku pôsobil sľubne, ovšem s pribúdajúcimi minútami a kopením sa jednej scenáristickej hovadiny na druhú, už pôsobiaci skôr úsmevne. Napríklad už dlho som nevidel dementnejšiu zásahovú jednotku a škuľavejších sniperov ako tu. Dvojica únoscov bola strašne nepresvedčivá a pri takomto správaní aké som videl, by museli ísť k zemi do piatich minút. Je to môj druhý film s Billym za tento týždeň po Vládcovi kúziel a možno už je to na mne poznať. Ak Mr. Zane bude brať aj naďalej úlohy v takýchto nízkorozpočtových zhovadilostiach, tak sa sám pochová.(10.11.2009)

 • waska
  **

  Nebýt povedeného konce, uvažoval bych o nižším hodnocení. A nepomohl by tomu ani Billy Zave, ani bujné poprsí hlavní hrdinky.(23.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace