poster

Dokonalý úkryt

 • Německo

  Perfect Hideout

 • Slovensko

  Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

 • virus10
  ***

  Náhodou to nebylo vůbec špatný!!(2.4.2010)

 • Arkos
  ***

  Průměrný thriller /nepochopil jsem označení komedie u názvu filmu/, který je určen spíše na televizní obrazovku, ale dle mého určitě není tak špatný jak zde čtu. Samotný příběh není špatný, i když předvídatelný a hlavně výkon Billyho Zaneho v roli zabijáka je dobrý. Největší problém, který s filmem mám je ten, že je dost vidět, že při natáčení nebylo peněz nazbyt.(23.7.2009)

 • Hapretor
  ***

  Prosté béčko na dobrou noc. Zabaví, neurazí. Viděno kvůli B. Zaneovi.(8.6.2012)

 • evil_ryu
  *

  Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)

 • Drom
  **

  Nick, hlupák věřící ve vlastní inteligenci a štěstí, měl co dočinění s nelegálními kšeftíky, ale chtěl by na to hodit bobek a vzít před tím, co si nadrobil, roha do USA. Sebere teda buchtu a vyrazí. Jeden z jeho (teď již bývalých) "obchodních partnerů" to ale nechce nechat jen tak a vyhrožováním se chce dobrat jakýchsi peněz. Nijak originální a to bohužel i po stránce filmové. Lehkou demencí ve filmu trpí skoro každá postava a nějak se nedostavila ani atmosféra. Místy zmatené a nudné, podprůměr co není zrovna akční, komediální ani thriller. A jako krimi taktéž slabé.(6.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace