Dokonalý úkryt

Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

• AngiS

uáá... Miliony možností jak toho psychopata co s nima je v baráku zabít.. A až ke konci filmu do něj vrazí nůžky.. no paráda.. Tyhle německý paskvily jsou tak na úrovni..(6.12.2009)

• waska

Nebýt povedeného konce, uvažoval bych o nižším hodnocení. A nepomohl by tomu ani Billy Zave, ani bujné poprsí hlavní hrdinky.(23.4.2010)

Průměrný thriller /nepochopil jsem označení komedie u názvu filmu/, který je určen spíše na televizní obrazovku, ale dle mého určitě není tak špatný jak zde čtu. Samotný příběh není špatný, i když předvídatelný a hlavně výkon Billyho Zaneho v roli zabijáka je dobrý. Největší problém, který s filmem mám je ten, že je dost vidět, že při natáčení nebylo peněz nazbyt.(23.7.2009)

Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat".(1.3.2012)

• evil_ryu

Nielenže je tu Billy Zane ako zástupca inej kultúry, on je tu ako keby z úplne iného filmu. Jeho postava je strašne cool, a ako jediná jedná ako normálny človek (až na pár výnimiek). Konanie ostatných postav je tak idiotské, až mi to prišlo smiešne. Akčné scény sú natočené absolútne katastrofálne, film má diery v logike ako ementál a k tomu pôsobí lacno ako prvá séria kobry 11. Každopádne aspoň 1* za Billyho.(8.1.2012)