poster

Dokonalý úkryt

 • Německo

  Perfect Hideout

 • Slovensko

  Dokonalý úkryt

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

Německo, 2008, 91 min

 • Hapretor
  ***

  Prosté béčko na dobrou noc. Zabaví, neurazí. Viděno kvůli B. Zaneovi.(8.6.2012)

 • Arkos
  ***

  Průměrný thriller /nepochopil jsem označení komedie u názvu filmu/, který je určen spíše na televizní obrazovku, ale dle mého určitě není tak špatný jak zde čtu. Samotný příběh není špatný, i když předvídatelný a hlavně výkon Billyho Zaneho v roli zabijáka je dobrý. Největší problém, který s filmem mám je ten, že je dost vidět, že při natáčení nebylo peněz nazbyt.(23.7.2009)

 • Drom
  **

  Nick, hlupák věřící ve vlastní inteligenci a štěstí, měl co dočinění s nelegálními kšeftíky, ale chtěl by na to hodit bobek a vzít před tím, co si nadrobil, roha do USA. Sebere teda buchtu a vyrazí. Jeden z jeho (teď již bývalých) "obchodních partnerů" to ale nechce nechat jen tak a vyhrožováním se chce dobrat jakýchsi peněz. Nijak originální a to bohužel i po stránce filmové. Lehkou demencí ve filmu trpí skoro každá postava a nějak se nedostavila ani atmosféra. Místy zmatené a nudné, podprůměr co není zrovna akční, komediální ani thriller. A jako krimi taktéž slabé.(6.10.2013)

 • AngiS
  odpad!

  uáá... Miliony možností jak toho psychopata co s nima je v baráku zabít.. A až ke konci filmu do něj vrazí nůžky.. no paráda.. Tyhle německý paskvily jsou tak na úrovni..(6.12.2009)

 • Rosalinda
  ***

  Čekala jsem podprůměrnou kravinu a on se z toho vylíhnul docela slušný kousek. Docela slušná zápletka a docela slušní hrdinové. Herci tak nějak přirození a věrohodní. Pustila jsem si to v TV jako pozadí, ale pak se to začalo přelévat a rázem bylo z filmu popředí a já jsem usedla a koukala. Né že bych byla nějak fascinována, ale něco málo na tom bylo. A možná i o chlup víc. A komedie? To nechápu. Nebyl tam jediný komediální prvek, spíš jsem chvílemi vnímala něco jako prvky hororu. No jo, člověk opravdu nemůže dát na to, co čte... a musí si to sám "osahat".(1.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace