poster

Zachraňte Tobyho

  • Německo

    Fatal Rescue

Akční / Drama / Thriller

Německo, 2008, 87 min

Režie:

Stephen Manuel

Komentáře uživatelů k filmu (3)

  • LIVINGDEAD

    Den před rozvodem s Emily, přijíždí její muž Jacob, aby pobyl chvíli se synem Tobym. Za nějakou dobu chlapec utíkajíc před sebe v lese, spadne do stoleté důlní šachty. Rodiče nakonec syna najdou a zachránáři zahájí vyprošťování. Jenže sestoupení do šachty končí neúspěchem. Mezitím situace se od minuty k minutě horší, protože se v šachtě zvedá voda. Emilytak může pouze nemohoucně poslouchat křiky jejího tonoucího se syna.....(18.3.2009)

  • Allien.9
    ***

    Chování zúčastněných osob (především matky) je sice chvílemi úsměvné, ale jinak se jedná o docela zajímavý kousek, jehož zhlédnutí rozhodně nikoho nezabije - a to je u (těchto) filmů made in Germany pomalu zázrak.(3.3.2011)

  • korbitch22
    *

    Jestli je tohle podle skutečné události,tak já sem jeden z členů Spice Girls.Už chápu proč Guttenberg usiloval vehementně o znovu nastartování Policejní Akademie,kdyby totiž byla moje herecká kariéra v tak zoufalém stádiu,že jezdím do Dojčland točit filmy jako je tenhle,bral bych asi i reklamu na párky ze sojovýho protlaku.Shrnem to......manželé se rozvádí,žena vezme syna do rodné výsky,kde se jí kdysi stala rodiná tragédie a zlý les jí zabil bratra,teď jí ukradl syna,zoufalý otecko přifrčí jak smažka pro čistou jehlu a synka najdou v díře,hoděj mu lano,jenže syn je tak debilní že neumí udělat uzel tak trčí v díře a kolem běhá parta ochotníku a chovaj se tak nelogicky a imbecilně,až je všechny podezřívám že to točili během Octoberfestu.Nejlepší je totiž nechat tam synka v klidu ležet s úplně cizejma lidma a vodskotačit mu do pokojíčku pro auto na vovladačku...ehm :D rozuzlení komické.....prostě televizní megashit,který zachránil od odpadu jedině Steve,pro kterého mám od malička slabost.10%(23.3.2012)