The Simpsons: Family Portrait

(TV film)
všechny plakáty

Ani ne tříminutový díl, který pochází z počátků vzniku seriálu THE SIMPSONS. Homer se snaží svoji rodinu zvěčnit fotografií, ale stále se mu to nedaří tak, aby byl spokojený. (ČSFD)

Tom_Lachtan

tady je krásně vidět, jakým vývojem si Simpsonovi za ta dlouhá léta prošli. A ještě že tak, protože tady je vidět, že tomu dost věcí schází ()

boshke

Hezký příběh ze samého počátku Simpsnů, ač je na něm vidět, že humoru ještě moc není a že do nejlepšího období jim ještě pár let chybí... 70% ()

MikeCool

Krátkometrážní TV-film. Sice je to scénka z první řady seriálu, která na mě tolik nezapůsobila, ale musím uznat, že tato scénka mě naprosto pobavila. Ke shlédnutí zde. ()

filmmovier

Minutový skeč z úplných začátků Simpsonových. Anima¨ce strašná, ale má svoje kouzlo. Vtipné, pobavil jsem se. Povinnost pro fandy. Za mě 90%. ()

Compadre

Superstará ukázka z megakultovního seriálu..vtipná. Nic víc, nic míň. PS: animace strašná. Ale to všichni víme :-D ()

redwik

Video o Simpsonovcoch, ktoré sa ani nemohlo skončiť inak ako sa skončilo. Vždy sa schuti zasmejem na prvých častiach tohto seriálu, keď ešte všetky postavy vyzerajú trochu inak ako teraz. I keď by pre tento krátky snímok platí, že by som sa potešil, keby obsahoval kus viac humoru. ()

Sweat55

Vtipná krátká skeč z prvopočátku Simpsonových. Objevila se také jako gaučová scénka v pozdějších řádách. Animace je sice otřesná, ale jsou to prostě Simpsonovi tak si těch 5* zaslouží :) TOP ()

blondboss

Pekný pokus o urobenie rodinnej fotky, až na to, že Bartovi sa do toho normálneho ksichtenia akosi nechce :) Podarený sketch ešte z roku 1988, keď Simpsonovci začínajú. ()