poster

Pokrevní bratři 2

 • USA

  The Boondock Saints II: All Saints Day

 • Slovensko

  Pokrvní bratia 2

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ***

  Bohužel se Troy Duffy vůbec nepoučil, to co sráželo první díl, tedy nezajímavé a zpomalené střílečky tady opakuje dvojnásob.K tomu si přičtěte minimum vtipných hlášek, zapomeňte na drsný styl, 90% stopáže je to regulerní komedie, paradoxně co není moc vtipná.Směšný záporák, smrt oblíbené postavy, nahrazení Dafoea Julií Benz, která je sice neuvěřitelně sexy, tam ale všechny její klady končí.K tomu neskutečně zabité finále, doslova odfláknuté a přesně takový pocit mám z celého filmu, prostě je to odfláknutý.Našlo se samozřejmě pár momentů, který proslavili styl Troye Duffyho, celkově se ale jenom vykrádá a i ten příběh není nijak zvlášť strhující.Ve všech ohledech o dost slabší, což je dost škoda, jelikož tam kde se měl Duffy šanci zlepšit, se paradoxně prostě zhoršil a zajímavé je, že zatímco Norman Reedus vypadá po deseti letech úplně stejně, Flanerymu evidentně chutnal kokain.Neslané nemastné nic, které určitě zůstalo za očekáváním a i přesto si v roce 2019 pustim třetí díl :) 50%.(19.3.2013)

 • genetique
  ****

  Vedel som, že geniálny námet jednotky jednoducho nemôže byť zduplikovaný. Na moje potešenie som čakal väčšie sklamanie, ako bol výsledok. Herci si svoje postavy naozaj užívali, niektoré scény sa znova zaryjú do pamätí mnohých divákov, ktorí budú netrpezlivo vyčkávať na pokračovanie. Ja by som ho privítal tiež, ale nie s desaťročným odstupom. Malou nádejou je cameo Willema Dafoa na konci. Najsilnejšou zbraňou tohto pokračovanie je však akcia a dokonalé hlášky. 75%.(1.3.2010)

 • SeBig
  ***

  No oproti jedničce dost velké zklamání. Neuvěřitelně mě tu srala ta ženská co si hrála na neuvěřitelně chytrou a cool přitom nebyla o nic lepší než Tereza Pergnerová a její čágo bélo šílenci. Kromě tý trapný ženský mě nezaujal ani hlavní záporak který byl odhalen až na konci filmu a celý mi to přišlo přitažené za vlasy a koule. Ten liliputánskej arab z káhiry mě taky nějak neoslovil. Abych nepsal jen pozivita libilo se mi pár hlášek, bylo to vtipnější než jednička a rozhodně tam bylo více akce ovšem s tou trapnou krávou a bez Dafoa, který byl jen na konci filmu aby to celé zachranil.. bohužel nezachránil. Průměr s odřenýma ušima.(15.1.2014)

 • Shit
  ****

  Jednička pro mě je jako svatej grál a proto sem dvojku vyhlížel jako křováci v Africe déšť, ale nakonec trošku zklamání. Za prvé desně chybí dokonalej Dafoe, kterýho tu slabě zastupuje Julia Benz a za druhý tubohužel chybí i mega fuckující super borec Rocco, jeho pár vsuvek a flashbacků je jen na takový malý oblíznutí a nahrazuje ho tu celkem trapnej Clifton Collins Jr., ostatně začátek celýho filmu se nese v takovým trošku přiblblým humorným stylu a za moc to nestojí, nicméně když už jsem si řikal, že tohle snad Duffy nemůže myslet vážně, tak se na obrazovce strhne opět typický dokonalý vizuální duffyho akční peklo, s nádhernou kamerou, dokonalýma nápadam, s Normanem Reedusem a Seanem Patrickem Flannerym a jejich dualama a samozřejmě se starým dobrým taťuldou a jeho podkabátovým arzenálem, nicméně ani to nedokáže dokonale vynahradit první celkem nudnou polovinu a to že tu chybí postavy, který dělali z prvního dílu genialitu(23.2.2010)

 • Aluska88
  ***

  What the f*ck was that?! Jeden z nejvydařenějších krimi filmů vůbec s libovým obsazením a perfektníma drsňákama, "The McManus Brothers", se po 10 letech proměnil na parodii, v níž se Troy Duffy zřejmě náramně baví tím, jak kurví svou režisérskou prvotinu. Z parádního, originálního a našlapaného filmu dělá trapný výsměch vlastního díla. Možná se to tady spoustě lidem líbilo, ale mně tedy rozhodně ne. Čekala jsem sice možná průměrné, ale pořád slušné a důstojné pokračování, které by se neslo v podobné kvalitě jako první díl. Ale takový podraz jsem tedy nečekala. Alespoň, že Julie Benz vnáší do tohoto nevydařeného, školního představení prvek ženské rafinovanosti, inteligence a prořízlého jazyka. A samozřejmě je sexy, jak jinak:) Takže za mě to vypadá, že Troy Duffy dokázal natočit svůj nejlepší, i nejhorší film.(19.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace