Nekompromisní humor sourozenců Wayansů si tentokrát bere na mušku taneční battly, černošskou kulturu, hudební i nehudební filmy a nezapomíná ani na popkulturu. Dance Flick je tak dalším důkazem toho, že Wayansové jsou v současnosti asi jediní, kteří umí parodie. K žánrovým peckám typu Bláznivých střel nebo Žhavým výstřelům to má ale pořád hodně daleko. 50%(21.3.2010)

• Malarkey

V tomhle filmu se promítla půlka rodiny Wayensů. Vlastně bych se nedivil, kdyby každý černoch ve filmu nebyl z té jejich enormně obrovské rodiny. Myslím si, že by jim to v pohodě vystačilo. Škoda jen, že tenhle film je tak strašně pitomej. A to jinak s jejich komediemi zase tak velký problém nemám. Říkal jsem si ale, že ty veškeré taneční filmy, co poslední dobou hrozně vyrostly, by od nich mohli dostat slušně na frak. A neříkám, že nedostali, ale fóry, který mě rozesmály, jsem už většinou někde viděl a druhá část fórů byla pro změnu nechutná. Někdy víc, někdy míň. V parodiích mi to ale už delší dobu přijde totálně zbytečný.(1.8.2014)

• maverick10

Wayans family si jednoho dne sedla po celodennim flinku k rodinnemu ohnisti a hlavni kapelnik kmene rozdelil vsem clenum role, vznikl z toho fakt desnej dupak, bez hlavy a paty s jednou jedinou hlaskou (Jdu si vyzvednout syna - tak zase za tyden). Je to dalsi div sveta, nebot souperi se squaterama z houseboatu jmenem Kelly Family o nejdivnejsi rodinnou fotbalovou jedenactku.(20.3.2015)

Překvapivě vůbec ne tak pitomé, jak jsem čekal a pár vtipů se dá dokonce označit za zdařilé...(4.10.2014)

Ne že by to nebyla blbost ono to blbost je, ale na druhou stranu jsem se bavil ikdyž ne jako u ostatních komedií podobného typu. Nenašel jsem tam tolik vtipu jako u Scary Movie, ale i tak. ( 14.1.16/MAC )(15.1.2016)