Ne že by to nebyla blbost ono to blbost je, ale na druhou stranu jsem se bavil ikdyž ne jako u ostatních komedií podobného typu. Nenašel jsem tam tolik vtipu jako u Scary Movie, ale i tak. ( 14.1.16/MAC )(15.1.2016)

Paródia, ktorá si usiera z High School Musical a kopec iných somarín a nešetrí ani Hollywoodske hviezdy a hviezdičky získava u mňa tak akosi podvedome plusové body.(26.2.2010)

• KajusaK

Komedii jsem tam opravdu nějak přehlídla.(5.4.2013)

• Campbell

Tak tohle je velké zklamání, už od začátku a prvního tance mi to přišlo dost trapný a nevtipný. Nemám rád moc taneční filmy a tuhle parodii jsem moc nepochopil. Vtipné scény mi přišly dost nevtipné. A každej pokus o gag byl zabit. Našel jsem tu jednu jedinou vtipnou scénu. Naneštěstí se Wayansové vyvarovaly nechutných scén takže aspon že tak. Ale i tak se jedná o slabotu která se nevyrovná ani kouskem Scary movie.(17.6.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Řeknu jí to citlivě. Vaše matka zemřela a nebyla jste přijata. Další." Scary Movie namlsaní Wayansové se pustili do další parodie, která si tentokrát vybrala za terč tančící a zpívající studenty s vesměs čokoládovými problémy. Těm moc nerozumím a ani mě to příliš nebavilo, ale na nedostatek hlášek si nemohu stěžovat ("A co teď? - Teď ze mě vyndej ten kolík."), i když se jejich spektrum pohybovalo v rozmezí od špetky geniálna do hromady fekálu.(23.11.2016)