Last Night

Scénografie:

Tim Grimes

Kostýmy:

Ann Roth

Znepokojivý film. Myslím že se má paranoia opět prohloubila. Herecké obsazení je výborné, skvěle toporný Sam Worthington a úchvatná Keira (jsem rád, že se mi zase vrací do života), působí opravdově, skoro jako skutečný manželský pár po letech - prázdná slova bez významu, nebo jen samozřejmá přítomnost druhé polovičky? Toulky New Yorkem celou romantickou linii nádherně podbarvují, stejně jako Mansellova neselhávající hudba.(4.4.2011)

Vcelku zajímavá podívaná na téma nevěra. Skvělé ústřední kvarteto, příjemná hudba, jež vykrádá Beethovena a poměrně chytlavý a nenudící děj. Divák tak nějak stále očekává, zda Joanna a Michael udrží své vášně a pokušení na uzdě, nebo jim podlehnou a vzájemně se podvedou. Na škodu byl v tomto filmu akorát střih, zejména při záběrech na Keiru Knightley byl dosti rušivý.(27.9.2012)

Klasická romantická drama s príbehom, ktorý tu už samozrejme bol, no bez extra dobrého hereckého obsadenia a Clinta Mansella. Pravdu povedať, bez toho hereckého obsadenia by to bol len polovičný film a to aj jediný dôvod prečo som si ho pozrel. Nie že by herci podavali nejak extra dobrý výkon, ale pri takom nič moc príbehu, nech je aspoň na koho pozerať. Ale na druhú stranu, zase ani ten príbeh nebol najhorší a keď spojíme všetky tieto prvky do kopy, tak je s toho celkom slušný film. 75% - 3*(4.12.2012)

• MikaelSVK

Na môj vkus tam bolo až priveľa rozprávania a nič také čo by som si na konci tohto filmu zobral do budúcna príp. k srdcu. Herecké obsadenie však bolo na vysokej úrovni, to nemôžem poprieť. Za viac ako jedno zhliadnutie to však rozhodne nestojí a aj preto sú to pre mňa iba slabé 2**(29.2.2012)

Každým slovem živoucí dialogy, nadčasová zápletka a prodírání se nenápadným houštím minulosti každého z nás. Massy Tadjelin si typově dokonale obsadila svůj debut a dala mi nový Closer. Tuhle noc se totiž něco stane, něco ne a něco se možná navždy změní. A nová, neústupná a hlavně intimně-osobní konverzačka je na světě. Už dlouho jsem tak silně nepocítil chlad i žár, které láska umí dát.(14.11.2011)