poster

Last Night

 • český

  Včera v noci

 • USA

  Last Night

 • slovenský

  Včera v noci

Drama / Romantický

USA / Francie, 2010, 90 min

Režie:

Massy Tadjedin

Scénář:

Massy Tadjedin

Kamera:

Peter Deming

Hudba:

Clint Mansell

Střih:

Susan E. Morse

Scénografie:

Tim Grimes

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Dlouhá noc plná pokušení nabídla hodně koukatelnou sestavu a slibovala zajímavou podívanou. Té se mi však až tak moc nedostalo. Spíše jsem viděl hodně nervozity, slyšel nejedno plkání a nekonečně dlouho jsem čekal na to, zda on zasune tam, kam nemá či ona do sebe nechá zasunout to, co do ní nepatří. Nakonec jsem se dočkal a musím přiznat, že závěr stál za to. Jen ta cesta k němu byla zábavná asi jako žehlení po ránu.(21.10.2015)

 • hellstruck
  **

  Zbytečně ukecané drama zabývající se nevěrou. "Podvedl si někdy?" "Podvedl tě někdy někdo?" "Co kdyby.." Docela příjemná atmosféra a Keira. To je asi všechno, co na tomhle filmu stojí za to. Slečna gorilí ksicht Eva Mendes mimo to zkazí každý film, ve kterém se mihne. A zdá se mi to, nebo všude hraje couru ?:) Po shlédnutí se nemohu zbavit pocitu zbytečnosti, nějak jsem nenašla pointu celého příběhu. Navíc Keira nepatří do zpackaného manželství, NY a současnosti celkově! Přestože se snažila a předvedla klasicky dobrý výkon, jednoduše se tam nehodila.(28.9.2011)

 • Hitman_47
  ****

  Jednim slovem "neupřímnost" ...(15.9.2013)

 • Pepinec
  **

  Jestli je tu nějaký měšťák, který ještě nikdy neviděl jak se mlátí sláma, tak tady se konečně dočká. Dialogy jako z reklamy na ohrané dlouhotrvající desky a pohledy jako synonymum pocitů "ty vole, co na to říct...?" Umělá tráva je proti tomu rozkvetlá jarní louka aneb když se ti v životě něco z tohohle stane, není to ani náhodou takovej průser, jako tenhle film nuda. Nerozumím lidem, kteří neumí dát přednost srdci před hlavou a nemám rád filmy, které takovým lidem říkají, že je to tak vlastně správně. Kdybych si mohl stokrát vybrat, stokrát bych byl radši podvedenej jednonoční záležitostí, než ošulenej celoživotní láskou k někomu jinýmu. To je snad ale jasné i bez hodinu a půl dlouhé omšelé serenády, jejíž dost možná nejzajímavější větu Keiře ukradl poslední střih.(6.1.2016)

 • MikaelSVK
  **

  Na môj vkus tam bolo až priveľa rozprávania a nič také čo by som si na konci tohto filmu zobral do budúcna príp. k srdcu. Herecké obsadenie však bolo na vysokej úrovni, to nemôžem poprieť. Za viac ako jedno zhliadnutie to však rozhodne nestojí a aj preto sú to pre mňa iba slabé 2**(29.2.2012)

 • - Jessica Biel sa uchádzala o hlavnú postavu (Joanna Reed), ktorú napokon získala Keira Knightley. (U_S_O)

 • - Snímka Last Night otvárala Medzinárodný filmový festival v Ríme (2010). (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace