Last Night

Scénografie:

Tim Grimes

Kostýmy:

Ann Roth

Kvalitní vztahovka. Emocionální dopad asi hodně závisí na momentální náladě diváka. Mě to bavilo a ze začátku mě srala Keiřina postava. Očekávání, kdo koho (ne)vomrdá funguje na jedničku.(26.5.2015)

• Pepinec

Jestli je tu nějaký měšťák, který ještě nikdy neviděl jak se mlátí sláma, tak tady se konečně dočká. Dialogy jako z reklamy na ohrané dlouhotrvající desky a pohledy jako synonymum pocitů "ty vole, co na to říct...?" Umělá tráva je proti tomu rozkvetlá jarní louka aneb když se ti v životě něco z tohohle stane, není to ani náhodou takovej průser, jako tenhle film nuda. Nerozumím lidem, kteří neumí dát přednost srdci před hlavou a nemám rád filmy, které takovým lidem říkají, že je to tak vlastně správně. Kdybych si mohl stokrát vybrat, stokrát bych byl radši podvedenej jednonoční záležitostí, než ošulenej celoživotní láskou k někomu jinýmu. To je snad ale jasné i bez hodinu a půl dlouhé omšelé serenády, jejíž dost možná nejzajímavější větu Keiře ukradl poslední střih.(6.1.2016)

Komorní drama na téma podezření, výčitek i konečné nevěry. V podání starších a zkušenějších herců by vše mohlo být uvěřitelnější, takhle je to jen nenáročná a snadno zapomenutelná jednohubka.(30.11.2012)

Keď stretnete človeka, s ktorým Vám je fajn, plus k nemu cítite niečo iskrivé navyše...zároveň ste vo fungujúcom a spokojnom manželstve....téma nadčasová, ponúkajúca mnoho morálnych otázok a príležitostí otestovať samého seba. Toto všetko a ešte viac ponúka tento komorný filmík s intímnou atmosférou.(14.6.2013)

Klasická romantická drama s príbehom, ktorý tu už samozrejme bol, no bez extra dobrého hereckého obsadenia a Clinta Mansella. Pravdu povedať, bez toho hereckého obsadenia by to bol len polovičný film a to aj jediný dôvod prečo som si ho pozrel. Nie že by herci podavali nejak extra dobrý výkon, ale pri takom nič moc príbehu, nech je aspoň na koho pozerať. Ale na druhú stranu, zase ani ten príbeh nebol najhorší a keď spojíme všetky tieto prvky do kopy, tak je s toho celkom slušný film. 75% - 3*(4.12.2012)