poster

Last Night

 • český

  Včera v noci

 • USA

  Last Night

 • slovenský

  Včera v noci

Drama / Romantický

USA / Francie, 2010, 90 min

Režie:

Massy Tadjedin

Scénář:

Massy Tadjedin

Kamera:

Peter Deming

Hudba:

Clint Mansell

Střih:

Susan E. Morse

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Když se vám podaří do jednoho filmu sehnat tři skvělé herce, dát jim skvělý scénář, zachytit noční atmosféru New Yorku a tohle vše podkreslit půvabnou hudbou, tak výsledek prostě nemůže být špatný. Last Night je film, který se zamýšlí nad otázkou viny - je lepší/horší, když k nevěře dojde, ale víte, že to bylo naposledy, nebo je lepší/horší, když k nevěře nedojde, ale toho druhého opravdu milujete (tudíž nedáváte svému protějšku tolik, co své tajné lásce)? Rozhodnutí je jen na vás, film pouze "rozehraje" partii s těmito otázkami, ale nedojde k jejich zodpovězení. A právě tohohle faktu si moc cením - scénáristka a debutující režisérka v jednom Massy Tadjedin nikoho nesoudí, ani nechce soudit. On vás jen vhodí do hry a donutí vás přemýšlet. Tohle rozhodně není film jen na jedno zhlédnutí, a já si ho ještě minimálně jednou rozhodně dám. Do té doby zde nechám hodně silných 80 % (do plného počtu mi něco chybělo, možná o něco víc propracovat linku se Samem a Evou).(14.4.2011)

 • gilmore_girl
  ****

  Tohle me vtahlo natolik, ze konec (mimochodem skvely) prisel mnohem driv, nez jsem cekala. Musim se priznat, ze me vic bavila cast Worthington/Mendes, prece jen poznavani noveho je zajimavejsi a jiskrivejsi nez oprasovani starych casu. Michael byl celou dobu kouzelne toporny a nesvuj a pritom na Lauru koukal jako hladovy pes. Postava Alexe v podani Guillauma Caneta uz na me tolik nezapusobila a ackoli Keira byla fantasticka, nejak jsem jim to neverila. Ale aspon tam meli uzasnou fenku Lucy :).(22.9.2011)

 • sochoking
  ****

  Pokojne plynúci, distinguovaný film až na to, že vždy kedˇ som videl Worthingtona, nemohol som sa zbaviť pocitu, že čumím na tú modrú avatarovskú držku.(18.4.2011)

 • Kamca_
  **

  Hned od začátku mě to šíleně nudilo. Nic jsem od toho nečekala. Vážně mě nebavily nudné a zdlouhavé dialogy téměř o ničem. Hluchých míst tenhle film měl teda požehnaně. Jako neříkám, že to téma je špatný, ale mohlo být lépe zpracované. Je to škoda. Herci byly vcelku fajn. A Keira by teda mohla přibrat ...(23.7.2013)

 • maseer2
  ***

  ukázkový příklad "zbytečného" filmu.. i přesto se ale na tuto vztahovou konverzačku vcelku dobře koukalo.. a už se zřejmě opakuju, ale Sam Worthington prostě absolutně NEUMÍ hrát !(28.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace