poster

Last Night

 • český

  Včera v noci

 • USA

  Last Night

 • slovenský

  Včera v noci

Drama / Romantický

USA / Francie, 2010, 90 min

Režie:

Massy Tadjedin

Scénář:

Massy Tadjedin

Kamera:

Peter Deming

Hudba:

Clint Mansell

Střih:

Susan E. Morse

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Krissty
  *****

  Nevím, co napsat. Tento film mi doslova vyrazil dech! Snímek o manželích, kteří se sice milují, ale každý z nich má i své tajné touhy, o kterých ten druhý neví.. Jednou jde o příběh skutečné a hluboké lásky a podruhé o sexuální přitažlivost a chtíč. Každý příběh je jiný a přesto se mistrně proplétají. Keira Knightley a Guillaume Canet byli úžasní.. Ona byla tak opět krásná a milá!! A líbilo se mi, že celý film nebyl jen o té fyzické nevěře, ale že byl plný zajímavých rozmluv hlavních aktérů a jejich pocitů, to bylo vynikající! Navíc ten super střih a hudba, ze které mi naskakovala husí kůže v těch nejsprávnějších chvílích.. Natočí Massy Tadjedin ještě něco dalšího? Doufám, že ano, byla bych opravdu zvědavá :)) Krásné!(6.3.2012)

 • emma53
  ****

  To, co se zdá mnohým tuctové a otřepané téma, tak má možná pravdu, ale o tom přece bývá skutečný život. A tady jsme byli v reálu, který se může, nebo mohl přihodit každému z nás. Jeden den a jedna noc Michaela a Joanny se stal pro ně velmi těžkou osobní zkouškou. To, do jaké míry museli vést každý z nich svůj vnitřmí boj mě emotivně skutečně zasáhlo a za to určitě chválím Massy Tadjedin. Keira s Guillaumem byli opravdu skvěle vybraní herci a tudíš to zahráli velmi uvěřitelně. Sam s Evou už mi tak herecky nesedli, ale to nemění nic na tom, že celý film byl pro mě silným zážitkem.(29.9.2012)

 • maseer2
  ***

  ukázkový příklad "zbytečného" filmu.. i přesto se ale na tuto vztahovou konverzačku vcelku dobře koukalo.. a už se zřejmě opakuju, ale Sam Worthington prostě absolutně NEUMÍ hrát !(28.4.2011)

 • Thomick
  **

  Last Night opravdu ničim nepřekvapí, v dialozích je nečekaně slabý, až votravný, a všechno pak nekompromisně doráží stavěnim na sotva hmatatelný chemii mezi jednotlivýma postavama. S takhle suše zpracovanou tématikou nevěry jsem se snad jakživ nesetkal.(17.3.2014)

 • sokov
  ***

  Ach, to bylo ploché jako hrudník Keiry Knightley. Nějak nechápu, co tím chtěl tvůrce této zbytečnosti vlastně říci. Asi "nevěra je špatná" , nebo " fyzická nevěra není tak hrozná jako citová".. Ale podané neuvěřitelně nudným a nevýrazným způsobem. Tomuto se tady na čsfd horentně říká "konverzační drama", ale zde ta konverzace byla trošku o ničem.(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace