Last Night

Clint Mansell

Susan E. Morse

Kostýmy:

Ann Roth

Nevím, co napsat. Tento film mi doslova vyrazil dech! Snímek o manželích, kteří se sice milují, ale každý z nich má i své tajné touhy, o kterých ten druhý neví.. Jednou jde o příběh skutečné a hluboké lásky a podruhé o sexuální přitažlivost a chtíč. Každý příběh je jiný a přesto se mistrně proplétají. Keira Knightley a Guillaume Canet byli úžasní.. Ona byla tak opět krásná a milá!! A líbilo se mi, že celý film nebyl jen o té fyzické nevěře, ale že byl plný zajímavých rozmluv hlavních aktérů a jejich pocitů, to bylo vynikající! Navíc ten super střih a hudba, ze které mi naskakovala husí kůže v těch nejsprávnějších chvílích.. Natočí Massy Tadjedin ještě něco dalšího? Doufám, že ano, byla bych opravdu zvědavá :)) Krásné!(6.3.2012)

To, co se zdá mnohým tuctové a otřepané téma, tak má možná pravdu, ale o tom přece bývá skutečný život. A tady jsme byli v reálu, který se může, nebo mohl přihodit každému z nás. Jeden den a jedna noc Michaela a Joanny se stal pro ně velmi těžkou osobní zkouškou. To, do jaké míry museli vést každý z nich svůj vnitřmí boj mě emotivně skutečně zasáhlo a za to určitě chválím Massy Tadjedin. Keira s Guillaumem byli opravdu skvěle vybraní herci a tudíš to zahráli velmi uvěřitelně. Sam s Evou už mi tak herecky nesedli, ale to nemění nic na tom, že celý film byl pro mě silným zážitkem.(29.9.2012)

ukázkový příklad "zbytečného" filmu.. i přesto se ale na tuto vztahovou konverzačku vcelku dobře koukalo.. a už se zřejmě opakuju, ale Sam Worthington prostě absolutně NEUMÍ hrát !(28.4.2011)

• Thomick

Last Night opravdu ničim nepřekvapí, v dialozích je nečekaně slabý, až votravný, a všechno pak nekompromisně doráží stavěnim na sotva hmatatelný chemii mezi jednotlivýma postavama. S takhle suše zpracovanou tématikou nevěry jsem se snad jakživ nesetkal.(17.3.2014)

Ach, to bylo ploché jako hrudník Keiry Knightley. Nějak nechápu, co tím chtěl tvůrce této zbytečnosti vlastně říci. Asi "nevěra je špatná" , nebo " fyzická nevěra není tak hrozná jako citová".. Ale podané neuvěřitelně nudným a nevýrazným způsobem. Tomuto se tady na čsfd horentně říká "konverzační drama", ale zde ta konverzace byla trošku o ničem.(3.7.2011)