Život není krásný (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2008, 27 min

Naval prachy ty píčo. Ty to nechceš. Jé co machruješ držko do píči. Tohle nechceš. Dej aspoň mobil ty čuráku. Fakt to nechceš. Tě mrdka poskáče! Krutohustě nahláškovanej krátkometrážní příběh ze skutečnýho života, jenom tam snad nemusel bejt ten blijící epileptik a konec mohl bejt trošku lepší. Jinak, ale slušná zábavná nekorektní jízda. Pomoc těhotný matce je pak nejlepší prej hlavně se nesmíš zdržovat nějakýma píčovinama, protože jinak by se to mohlo celý zesrat... Promiňte pomohl by jste mi z kočárkem? Nevidíš, že spěchám ty píčo?! Já ti dám zdržovat mě ty svině! 75%(13.10.2013)

• Blacks

Pár dobrých vtipů, jinak nic moc. Trochu mi to připomíná scénku u táborového ohně. Všehovšudy 25%(19.1.2012)

Na jednu stranu je to příšernej odpad a celý to působí strašně lacině, ale na druhou stranu jsem se u toho strašně zasmál.. Je to blbý ale mě to fakt bavilo. Všechny ty příšerný herecký výkony a brutalita se tam prostě hodila. Tak Co by jste taky chtěli od Řezníka a DeSadeho? Řezníkova mini role byla boží. ZNK je fajn projekt na odreagování. 60%(13.3.2013)

Martin Pohl alias řezník. No určitě tenhle místy až černej humor nesedne, ale to není můj případ. Pro mě to byla prdel jako prase a na český poměry hodně povedená zábava k zasmání.(19.5.2016)

Dneska večer !(17.11.2008)