Život není krásný (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2008, 27 min

Martin Pohl

Pohlov masterpiece plný nekompromisného čiernočierného humoru, fakt zbytočného a debilného nasila a zrecyklovanej zápletky. Toto je pravý český žumpoidný a napaditý underground. Ako veľky fanušik hry ZNK mi Pohl splnil moj tajný mokrý sen, dik.. Vloupačky, Nájemný vraždy, Prestrelky,.Drogy,.. Detsky houpačky(1.3.2013)

• arachneuss

Kardinální zvrhlost bez špetky filmařského umu. I tak si nemohu pomoct, ale já jsem při sledování té záplavy „čů*áků", „kok*tů" a mlácení těhotných mamimek umíral smíchy. Plus, absurdnost hrdinovy smrti je opravdu debilní a geniálně humorná zároveň.(26.4.2010)

• juta

Co se mi na tomhle snímku nejvíc líbilo byla scéna s cikánama. Ostatní bylo nic moc. U herců bylo hodně znát, že mají svůj text nacvičený, bohužel to prostě jen tak řekli, aniž by se to hodilo do probíhající situace.(10.9.2011)

• Loki81

1* za serezani cernych hub... i presto naprosty odpad!, uz jen za ten kocarek...(19.11.2008)

Čistokrevná zábava. Dosti jsem se zasmál. Hlavně u scény, kdy Majk chčije v koutě vedle mušle. Jelikož je to amatérština, tak je tam dosti chyb, ale to se pomíjí. Pár scén je tam navrch násilně naverbováno, ale ta těhodná žena a otec se synem, tam prostě být musí a bez toho to nejde. - "Tati, já chci jít do lesa na pohádkovej les!" - "Ses posral, néé!!!"(17.11.2008)

• - Jedná se o první český film, který byl natočen podle počítačové hry. (('Butcher'))

• - Ve scéně, kdy vazbiči odvezou Majkyho (Michal Schmutzer) za město a vyhrožují mu kvůli nevráceným penězům, je možné zahlédnout skrze přední sklo auta jednoho ze členů štábu, jenž se snaží odklonit přijíždějící auto, které by narušilo právě probíhající natáčení. (Faither)

• - Film byl natočen v Rumburku v létě roku 2008. (('Butcher'))