Život není krásný (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2008, 27 min

Underground. Tak ma to vzalo, že si idem hneď objednať od chlapcov aj CD. Len ešte neviem, či to bude "Hyperverzní Zážitky z Kremační Pece", alebo "Caviar Bukkake Fetus Exitus".(11.7.2009)

Na jednu stranu je to příšernej odpad a celý to působí strašně lacině, ale na druhou stranu jsem se u toho strašně zasmál.. Je to blbý ale mě to fakt bavilo. Všechny ty příšerný herecký výkony a brutalita se tam prostě hodila. Tak Co by jste taky chtěli od Řezníka a DeSadeho? Řezníkova mini role byla boží. ZNK je fajn projekt na odreagování. 60%(13.3.2013)

Jako velký famda herní série ZNK nemůžu zvolit nic jiného než absolutorium. Martymu se povedlo takřka věrně přemést do filmu atmosféru jeho brutálních adventur. Prostě paráda, tady nelze hodnotit objektivně.(25.6.2009)

Tak tohle jsem ještě nežral... Ano, herci jsou příšerní, příběh nestojí za moc, ale jako komedie založená na počítačové hře to funguje vcelku slušně... Já osobně se u toho dost hezky zasmál...(3.10.2010)

Naval prachy ty píčo. Ty to nechceš. Jé co machruješ držko do píči. Tohle nechceš. Dej aspoň mobil ty čuráku. Fakt to nechceš. Tě mrdka poskáče! Krutohustě nahláškovanej krátkometrážní příběh ze skutečnýho života, jenom tam snad nemusel bejt ten blijící epileptik a konec mohl bejt trošku lepší. Jinak, ale slušná zábavná nekorektní jízda. Pomoc těhotný matce je pak nejlepší prej hlavně se nesmíš zdržovat nějakýma píčovinama, protože jinak by se to mohlo celý zesrat... Promiňte pomohl by jste mi z kočárkem? Nevidíš, že spěchám ty píčo?! Já ti dám zdržovat mě ty svině! 75%(13.10.2013)

• - Jedná se o první český film, který byl natočen podle počítačové hry. (('Butcher'))

• - Film byl natočen v Rumburku v létě roku 2008. (('Butcher'))