Život není krásný (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2008, 27 min

• Langy10

Já tohle moc nemusim.. Jako zasmál jsem se parkrát, ale to je vše .. Opravdu hrozný....(5.7.2010)

Naval prachy ty píčo. Ty to nechceš. Jé co machruješ držko do píči. Tohle nechceš. Dej aspoň mobil ty čuráku. Fakt to nechceš. Tě mrdka poskáče! Krutohustě nahláškovanej krátkometrážní příběh ze skutečnýho života, jenom tam snad nemusel bejt ten blijící epileptik a konec mohl bejt trošku lepší. Jinak, ale slušná zábavná nekorektní jízda. Pomoc těhotný matce je pak nejlepší prej hlavně se nesmíš zdržovat nějakýma píčovinama, protože jinak by se to mohlo celý zesrat... Promiňte pomohl by jste mi z kočárkem? Nevidíš, že spěchám ty píčo?! Já ti dám zdržovat mě ty svině! 75%(13.10.2013)

• Naslund

Nemám rád neopodstatněné vulgarismy. Nemám rád zbytečné násilí a hlavně nesnáším prosté odříkání textů. Nechápu, komu na tom co přijde zábavné a rozhodně "film" nedoporučuju nikomu, kdo není core fanouškem Sparty, kdo není členem ultrapravice a kdo nemá parametry hlavních postav. I otravné questy z online her, které mívají podobný scénář (pobíhání od postavy k postavě) byly stokrát vtipnější. Jediné, co mi dělá úsměv na tváři, je představa, že tito "herci", kterým bych se v podvečer vyhnul velkým obloukem, si radši hrají s kamerou, než by brouzdali po okolí.(18.11.2008)

Po tomhle filmu už se o ZNK sérii nedá říct nic jiného, než že je to největší KULT freeware scény u nás....která další freeware série se dočkala filmové adaptace? :)) Vulgarismy, drogy a v některých chvílích opravdu zbytečné násilí...říkal někdo ZNK? A morgošská hláška "Tě mrdka poskače" -> dík Marty!(18.11.2008)

• Socraates

Občas docela úsměvný, asi dvakrát dokonce regulérně vtipný, ale díky úrovni filmařiny skoro nekoukatelný. Světlo, zvuk, herci - tohle všechno je za trest. Nedávno jsem ovšem viděl trailer Pohlovy novinky "Máma Má Raka" a zdá se, že lze ohledně "filmařského umu" očekávat rapidní zlepšení.(4.4.2016)