Hra smrti

Game of Death

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Hong Kong / USA, 1978, 85 min

• YURAyura

Mne to prislo docela o nicem - sice je tam pekna prehlidka stylu, ale chybi tomu myslenka, scenar a humor. Ale to bychom toho chteli asi po KF filmech trochu moc ;]] Pravdou taky je drtiva vetsina je jich jeste horsich, tak ted budho rad...(15.6.2005)

Dojem číslo 1: Kdyby se lidi v tomhle filmu navzájem nenechávali po každém pádu vstát, měla by Hra smrti minimálně o patnáct minut míň. Dojem číslo 2: Bruce Lee se zde v postavě profesionálního herce představuje jako absolutní neherec. A to je v jiných filmech docela v pohodě sympaťák. Dojem číslo 3: NŮDÁ! Dojem číslo 4: Až na souboj na nunčaky v prvním patře a částečně i na legendární bitku v patře třetím se člověk nebaví ani těmi souboji. Dojem číslo 5: No on tam vlastně nehraje nikdo. Celkové sumárum: Slabé a bůhvíproč nadsazené tři.(28.11.2013)

• Nettrass

Měl kopat, měl mlátit, ale neměl být tak brutální a psát scénáře.(12.7.2012)

Jo, skoda ze to nemohl dokoncit...a taky si myslim ze to neni o hercich...tyhle veci s Brucem jsou proste bomba,byl nejlepsi.(5.10.2006)

Bruce Lee a žlutá kombinéza, kterou jsem posléze zahlédl v Tarantino Kill Bill vol. 1 a snad můj první film s Brucem, který jsem kdysi dávno, ale sakra dávno viděl v TV, kdy ho TV Nova vysílala v brzkých ranních hodinách. Hodně naivní akčňárna-rubačka, ale je to prostě Bruce, nejde to nemilovat, kvůli té poslední 20ti minutovce.(27.9.2011)