poster

Hra smrti

 • Hong Kong

  Game of Death

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Hong Kong / USA, 1978, 85 min

 • Xmilden
  odpad!

  Hrůza děs, kdo se chystá na tento film podívat, ať tak prosím nečiní. Nemá to totiž žádnou cenu. První hodina je o ničem a nejlepší bitky nás čekají až na konci. To už tam opravdu hraje Bruce Lee. Bitka s nunčaky je výborná, ale třeba bitka s Abdulem-Jabbarem je neuvěřitelně trapná. PS: Tu scénu kdy hraje fotka Bruce-Leeho si mohli tvůrci odpustit.(28.12.2008)

 • LiVentura
  ****

  Opět geniálně pohyblivý a nikým nikdy nenapodobitelný Bruce ve své skvostné formě, však ve filmu, jehož se nikdy nemohl dožít....žel.!!!(12.11.2008)

 • Kryton
  ****

  Velká škoda, že při natáčení zahynul velký Bruce Lee. Skoro videoherní adaptece, kdy bojovník v každém patře pagody bojuje s jiným Bossem. Moc by mě zajímalo jak by to dopadlo a hlavně na koho by narazil nahoře. Možná by tam byl sám Chuck Norris a dostal vy podruhé v historii po tlamě.(13.12.2008)

 • Visáč
  **

  Vypočítavá špinavosť hodná odpadu, pretože sa to tu hemží dvojníkmi Brucea Leeho a ešte do toho hrá Barryho otravná hudba (zlatý Lalo Schifrin!). Ale vyťahujem na dve hviezdy za bitku s Kareemom.(5.1.2013)

 • eraserhead666
  ****

  Je-Lee nasraný, bere to hrubým Brucem. Proto ho neserte, nebo vás zbrousí. Klasická zápletka, v klasickém provedení s klasicky ukňouraným zmrdobijcem.(19.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace