Vesmír (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2007, 56x45 min

Andrew Nock

Matthew P. Hickey

Výborný populárně-naučný seriál zaměřující se na vesmír. Jeho hlavní nevýhoda spočívá paradoxně ve velkém počtu epizod. Tak se stane, že některé věci vám zopakují více než jednou. I když se říká, že opakování je matka moudrosti, tak desáté opakování začne být otravné. Některé díly jsou povedené, jiné jsou méně zajímavé, ale jako komplet je The Universe povedený dokumentární seriál.(10.6.2011)

Skvělý dokument o vesmíru, podávající vyčerpávající informace jednoduchým způsobem, takže neodradí ani úplného laika. Pokud chcete dozvědět něco o prostoru mimo Zemekouli, volte Vesmír :-)(24.5.2013)

Mléčná dráha-skvělé...(3.9.2012)

Pro mě ideální dokument o vesmíru. Není zvlášť odborný a složitý, stejně tak ale není tak úplně pro dementy. A trochu té Ameriky se holt dá přežít. :)(30.9.2010)

Všechno perfektně do detailů vysvětleno a tak to má být. Jen trošku zapracovat na efektech a grafickém zpracování a bude to dokonalé.(26.10.2012)

• - V seriáli často vystupuje astrofyzička Amy Mainzer z NASA. (Autogram)