Vesmír (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2007, 56x45 min

Andrew Nock

Matthew P. Hickey

Velice poučný seriál, který mi dal mnoho nového. Někdy si ho musím zopakovat, protože toto chce více shlédnutí. 80%(13.6.2013)

Co dodat k seriálu, který mi dává všechno, co jsem od něj chtěl?(3.12.2009)

Náučné, zaujímavé, vesmírne, plné úžasných informácií, vysvetlení a teórií. Ako sa hovorí, že vesmír je nekonečný tak aj tém ktoré môžu byť preberané v tomto skvelom dokumente je nekonečne veľa. Aj keď s tým nekonečným vesmírom to nie je až také isté, však :) Ale inak jeden z najlepších dokumentov. Druhá a tretia séria však už trochu "pokulháva" za prvou čo je veľká škoda. Časti o vesmírnych príšerách či sexe vo vesmíre tam veru nemuseli byť :) (90%)(3.10.2010)

Vesmír mě nikdy nepřestane fascinovat....hodně věcí, zmíněné v dokumentu už jsem věděl nebo tušil. Ale rád si rozšiřuji obzory a spoustu mezer mi tento seriál/dokument doplnil. Pokud se i některé informace opakují, nevadí mi to, protože bych je mohl všechny poslouchat klidně donekonečna. Vesmír je a bude záhada a nikdy ho zcela nepochopíme ani neprozkoukáme a vždy se najde něco nového, co ještě nevíme. To je na tom to krásné. :) 100%(26.10.2012)

Všechno perfektně do detailů vysvětleno a tak to má být. Jen trošku zapracovat na efektech a grafickém zpracování a bude to dokonalé.(26.10.2012)