Vesmír (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2007, 56x45 min

Andrew Nock

Matthew P. Hickey

Vesmír mě nikdy nepřestane fascinovat....hodně věcí, zmíněné v dokumentu už jsem věděl nebo tušil. Ale rád si rozšiřuji obzory a spoustu mezer mi tento seriál/dokument doplnil. Pokud se i některé informace opakují, nevadí mi to, protože bych je mohl všechny poslouchat klidně donekonečna. Vesmír je a bude záhada a nikdy ho zcela nepochopíme ani neprozkoukáme a vždy se najde něco nového, co ještě nevíme. To je na tom to krásné. :) 100%(26.10.2012)

Všechno perfektně do detailů vysvětleno a tak to má být. Jen trošku zapracovat na efektech a grafickém zpracování a bude to dokonalé.(26.10.2012)

• otík

Jiný název: Tajemný vesmír. Český překlad Tajemství vesmíru je zavádějící, protože seriál s názvem Tajemství vesmíru je starší a úplně jiný - viz http://www.csfd.cz/film/161684-tajemstvi-vesmiru/. Proto je lepší název Tajemný vesmír, kterým sám český dabing seriál nazývá. Díly: Episoda 1 - 1. Slunce, 2. Mars - Rudá planeta, ....(5.4.2012)

Z vesmíru dělá seriál jarmareční představení, takže se někdy stírá rozdíl mezi faktem, teorií a kravinou. Spousta témat je také už samostatně lépe zpracovaná v jiných dokumentech. Ale jako takový večerníček před usnutím to je fajn.(7.1.2010)

Co dodat k seriálu, který mi dává všechno, co jsem od něj chtěl?(3.12.2009)