Tango s komármi

Komedie / Drama

Slovensko / Česko, 2009, 97 min

• honajz

Dvě hvězdy vážně jen s odřenýma ušima. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/tango-s-komarmi.html(17.5.2011)

• mysiak

Sľubný nástup, potom zešup do priemerných slovenských vôd, dvojka Hajdu - Luknár je fajn, ale ich cestu za dobrým filmom hatí slabý scenár plný trápnych a hluchých momentov...a línia s prisťahovalcom je faktický odpad...škoda potenciál bol fajn na čiernu komédiu..miesto toho taký zvláštny mix sa mi dostal(1.1.2010)

• jojinecko

Typický slovenský film!!! Brutálne priemerný (vďaka aspoň za to, že to nebol prúser!..aj keď kamarát pri tom filme zaspal v kine...:) a prázdny ako bublina. Komediálna línia silná ako týždňový čaj, o nejakej dramatickej a akejkoľvek inej línii nemôže byť reč (ak tam mala byť tak sorry!) Herecké výkony držia nad vodou Hajdu, Luknár, Nvotová a Brodská - tí ostatní ako by svoje texty čítali na skúške. Postsynchóny najmä v úvode úplne mimo a najzarážajúcejšia je obrazová kvalita snímku- niečo na spôsob kino screenera- hanba!!! Tango s Komármi je film, ktorý sa dá dopozerať do konca...aj to je niečo.. (?!)(1.2.2009)

• baruss

Konečne slovenský film kde je výprava na úrovni. Zápletka desivo nudná a nedramatická.(2.1.2010)

Veľmi príjemný počin slovenskej kinematografie, ktorému však musím strhnúť jednu hviezdičku za nadmerné množstvo postáv a motívov. Moje veľké uznanie patrí mladej Tereze Nvotovej za výborný výkon.(2.3.2009)

• - Tereza Brodská (Eva Demanová) si pred hraním scenár prečítala iba raz. Drobný problém mala iba v zanedbanom nemocničnom oddelení v Podunajských Biskupiciach, kde sa jej nechcelo obedovať, lebo toto miesto bolo podľa jej slov jedna veľká depresia. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Natáčanie filmu prebiehalo od 9.9.2007 do 18.10.2007, ale premiéru mal až 20.1.2009 v Bratislave v Palace Cinemas Auparku. (Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)

• - Film sa natáčal v lokalitách Bratislava, Podunajské Biskupice, Trnava, Studené, Stupava, Záhorie, Kúty, ale aj v španielskom Madride v Prahe a Brne. (Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)