Tango s komármi

Komedie / Drama

Slovensko / Česko, 2009, 97 min

• pugs

"Dneska sa už berú len lezby a buzeranti." CINEMATIK 2009 Nie. Slovenský film nemá už úroveň. Tých 97 minút som prežíval s naprostým utrpením, aké mohlo byť. Bolo to ako 2 a pól hodiny a ešte k tomu by som zarátal aj prestávku. Síce je tu pár podarených vtípkov, ale je fakt, že je to nuda až na kopec. 3/10(14.9.2009)

• hollci

Slnko v sieti 2010 - 2 nominácie: Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe - Tereza Brodská, Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe - Tereza Nvotová(14.9.2013)

Veľmi príjemný počin slovenskej kinematografie, ktorému však musím strhnúť jednu hviezdičku za nadmerné množstvo postáv a motívov. Moje veľké uznanie patrí mladej Tereze Nvotovej za výborný výkon.(2.3.2009)

• honajz

Dvě hvězdy vážně jen s odřenýma ušima. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/tango-s-komarmi.html(17.5.2011)

• Anderton

Podľa mňa je najväčší problém Tanga s komármi a teda jeho achylova päta nerozhodnosť žánru. Chvíľami sledujeme serióznu drámu, v ďalšom zábere potom bláznivú komédiu. Bohužiaľ tieto scény nefungujú dramaticky ani komediálne sami o sebe, ako celok už vôbec. Luther si asi myslí, že jeho puzzle movie si budeme rozpisovať na papieri, aby sme s urobili poriadok v udalostiach a postavách, pochybujem však, že niekto bude mať na to chuť. Mám skôr pocit, že ani herci nevedeli, prečo práve prednášajú to, čo prednášajú a že pri epizódnych postavách ich predstavitelia ani nečítali celý scenár. Pozerať sa na to dá, zmysel to však žiaden nemá. Luknár je tu však fajn, väčšinou mi lezie na nervy.(22.11.2014)