poster

Hra smrti 2

 • čínština

  Si wang ta

 • anglický

  Game of Death II

Akční / Mysteriózní

Hong Kong, 1981, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  **

  Bohuzial som mal pocit, ze film je zlepencom nahodnych scen nielen v prvej tretine (v ktorej zlepencom skutocne je), ale aj vo zvysnych dvoch. Vdaka mizernym hereckym vykonom vobec nefunguju ani postavy, a tym padom film postrada akekolvek napätie a gradaciu. Aspon ze tie bitky su fakt prvotriedne. Ale iba dobre bitky nerobia dobry film.(18.12.2010)

 • Epistemolog
  *****

  V bonusech jsou vystřižené scény Leeových filmů když byl ještě dítě a rozhovory se záporáky Roy Horanem a Casanovou Wongem. Choreografie Corey Yuena a Woo Ping Yuena jsou dlouhé a propracované. Biao Yuen opět funguje jako koordinátor kaskadérů, kaskadér, dablér Bruce Lee, dablér Tai Chung Kima a jako mnich v modrém úboru má duel v úvodním druhém souboji s holema před shaolinským klášterem.(8.9.2011)

 • pakobylka

  Dobře, uznávám, že druhá "Hra smrti" je o třídu lepší nežli ta první, ale i tak je děj divně poskládaný a poslepovaný, že sotva drží pohromadě. Asi mně schází ta naivní, ale velmi působivá a přesvědčivá přímočarost z filmů, ve kterých Bruce Lee OPRAVDU hrál. Podprůměrný scénář vyvažují hodně povedené, skvěle choreograficky zvládnuté bitky, ale pořád je to jenom další film, který NIKDY neměl vzniknout - alespoň ne v téhle podobě. Film, který opět zneužívá jméno Bruce Lee, opět parazituje na použitých i nepoužitých scénách z jeho filmů a opět je prokládá záběry natočenými s jeho dvojníky. Takže nic nového pod sluncem - a neřekla bych, že zrovna tohle je pomník, o který by Bruce Lee stál.(30.12.2008)

 • kitano
  ****

  Film doplaca hlavne na prvu polovicu, v ktora je zlepencom novonatoceneho materialu so zabermi s Bruce Leeho filmov. Nieje to ani zdaleka tak tragicke ako v pripade katastrofalneho prveho dielu, no mixovat film takymto sposobom je proste kravina sama o sebe. A je to celkom skoda, pretoze je to paradne natocene a suboje (Yuen Woo Ping) su prvotriedne. Potesia aj velmi pekne citacie z Bruce Leeho filmov. Kym sa vsak hrdina dopracuje do druhej polovice a k paradnemu zaveru (4 dlhe suboje, mimo Jang Lee Hwanga tu ucinkuje aj veteran Lee Hoi San), strasti necakaju len jeho, ale aj divaka. Ak by tvorci zvolili rozumnejsi pristup a nesnazili by sa silou mocou tlacit do filmu Bruceovu slavnu tvar, bola by to skvela pocta majstrovi a jeho tvorbe. Nedotiahnute, no urcite to vsak aj tak stoji za to. (7/10)(29.5.2008)

 • Mol
  **

  Trošku lepší než první hra smrti. Lépe jsou zde použity prostřihy na Bruce. Film první částí trošku nudil ale závěrečný boj ve věži smrti si vysloužil dvě hvězdy.(6.7.2010)

 • - Před závěrečným bojem mezi Bobbym Lo (Tai Chung Kim) a Chinem Ku (Jang Lee Hwang) je rakev zavřená. Po souboji však Chin Ku (Jang Lee Hwang) upadá do otevřené rakve. (Claude Speed)

 • - Bojová scéna v květinářství s Billym Lo (Tai Chung Kim) a vyzyvatelem Lauem Yea-chunen (Casanova Wong) byla původně natočena pro předcházející film Hra Smrti (1978). (Epistemolog)

 • - Akční režii měli na starost Corey Yuen a Woo ping Yuen. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace