poster

Hra smrti 2

 • čínština

  Si wang ta

 • anglický

  Game of Death II

Akční / Mysteriózní

Hong Kong, 1981, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Epistemolog
  *****

  V bonusech jsou vystřižené scény Leeových filmů když byl ještě dítě a poberta, rozhovory se záporákem Roy Horanem a Casanovou Wongem. Šampión taekwondo Casanova Wong si to rozdá ve skleníku s Tai Chung Kimem ovšem tento souboj byl natočen/vystřihnut z verze HRA SMRTI (1978). Choreografie Corey Yuena a Woo Ping Yuena jsou dlouhé a propracované. Biao Yuen opět funguje jako koordinátor kaskadérů, kaskadér, dablér Bruce Lee, dablér Tai Chung Kima a jako mnich v modrém úboru má duel v úvodním druhém souboji s holema před shaolinským klášterem. Natáčení probíhalo roku 1979 v japonském Tokyu a v jížní Koreji.(8.9.2011)

 • kinderman
  ***

  Jestliže ve Hře smrti byl zábavným vrcholem záběr na fotku Bruce Leeho nalepenou na zrcadlo tak, aby překrývala tvář dublera, v tomto (v prvních 30 minutách) podobně poslepovaného snímku (materiál s B.Lee pochází z vystřižených scén z Drak přichází) je to souboj s chlapíkem převlečeným ve lví kůži (zřejmě má opravdu představovat lva). Česky titulkovaný audiokomentář B.Logana na vapetovské edici je nutností, neboť bez něj se oběma filmům (skoro) nedá rozumět.(10.12.2008)

 • Lacike
  **

  Bohuzial som mal pocit, ze film je zlepencom nahodnych scen nielen v prvej tretine (v ktorej zlepencom skutocne je), ale aj vo zvysnych dvoch. Vdaka mizernym hereckym vykonom vobec nefunguju ani postavy, a tym padom film postrada akekolvek napätie a gradaciu. Aspon ze tie bitky su fakt prvotriedne. Ale iba dobre bitky nerobia dobry film.(18.12.2010)

 • mysiak
  ***

  Bez tých záberov Bruce Leeovi by to bolo omnoho lepšie...ale je dosť slušná a svižná akcia...to musím uznať(20.2.2009)

 • Flipnic
  ***

  Tak po mnoha letech se mi podařilo tento film shlédnout. No ... s Brucem to vlatně ani nemuselo mít nic společného, ale budiž. Těch prvních pár záběrů z jeho filmů mi nevadilo. Jinak mi to připadalo jako taková pohádka, dokonce to i tak vypadalo - myslím prostředí (japonci se moc nevytáhli...). Příběh, dialogy, ... no prostě srajda a ještě větší, než je u "honkongských kung fu mlátiček" většinou zvykem. Ale o to zde vůbec nešlo. Hlavní byly samozřejmě pro mne "fighty" a ty jsou super. Střihem dopomoženo jen lehce a decentně, Bruceho "lehký" styl versus tradiční "kungu fu štrapácie" byl dobrým nápadem a podívanou. Průprava hlavního herce/bojovníka Tai Chung Kima je naprosto špičková, stejně jako v první "Hře smrti". Já na toho chlapíka prostě nedám dopustit. Když se tohle spojí ještě s excelentní choreografií Samma Hung Kam-Boa, máme zde dobrou desítku perfektních a kvalitních soubojů na jeden příjemný večer...(9.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace