poster

Psanec Josey Wales

 • USA

  Outlaw Josey Wales, The

Western / Drama

USA, 1976, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Hodnocení není zrovna vypovídající, film je nesmyslně dlouhý a místy se docela vleče. O nějakém strhujícím tempu nemůže být ani řeč. Přestřelky jsou fajn, stejně jako Clint který opět nemá problém zastřelit kohokoliv kdo mu vleze před jeho šestiraňák.(8.3.2012)

 • Yardak
  ****

  Clint Eastwood jako ultra rychlý pistolník, jenž si nese šrámy z občanské války. V některých směrech velice netradiční western, i když hlavní bod příběhu je touha po pomstě, což je v rámci žánru dosti cliché. Za mě i tak slabší 4 hvězdy, tedy lehce nadprůměrný western.(13.2.2015)

 • Skip
  ***

  Nejlepší v tomto filmu byl komediální prvek v podobě starého Indiána. Jinak docela obyčejný western, kde přestřelky působí až moc přehnaně ve prospěch hlavního hrdiny - možná kdyby to nebrali až tak vážně, bylo by to lepší. Celkově tedy dá se říct lehce nadprůměrný film, který nezanechá moc hlubokou stopu ve vzpomínce.(17.10.2009)

 • kitano
  **

  Predovšetkým nudný a hrozne naťahovaný western, ktorý občas spestrí len nechutný Eastwoodov pľuvanec. Hlavná zápletka a kľučové scény niesú vôbec zlé, no výplň filmu tvorí hlavňe nezáživná vedľajšia línia a kopec nevýrazných postáv. Ak Eastwoodom režírovaný western, tak radšej obstojný Pale Rider, výborný High Plains Drifter a úžasný Unforgiven. (4/10)(16.12.2008)

 • brutale
  ***

  Pľuvance, výstrely, mrtvoly a Clint v skvelej forme a ešte pľuvance. Tfuj...:>)(29.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace