poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Střih:

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • sochoking
  **

  Urobiť z pravdivého príbehu podradný film, ktorý by skôr vyznel lepšie ako pilot k seriálu, tak to mi nepríde dvakrát fair. Niečo, čo sa chce tváriť gangstersky a rado by vyzeralo drsno... Celé mi to prišlo patetické.(10.4.2009)

 • teutates
  ***

  Proste TV film... síce trochu nadpriemerný, ale nič okuzľujúce až na Alyssu Milano. Prostredie mafiánskej rodiny, s ktorej niet cesty späť. Podľa snímku tzv. rodina pomazaná diablom... rozhodne chabé prevedenie, avšak vzhľadom k tomu, že ide o TV spot... 5/10(21.2.2009)

 • Pepinec
  ***

  Alyssa Milano by to měla dát dohromady s Jasonem Stathamem. Když si představím jejich rodinný kurýrní podnik, Česká pošta i PéPéeLko by pro mě přestaly existovat. Překvapivě snesitelná mafiánská story z ženského pohledu, který je, když nic jiného, tak minimálně sexy. Mít takovouhle mámu, byla by puberta o tolik snazší...(5.3.2013)

 • Aluska88
  ****

  Od tohoto snímku jsem nijak neočekávala, že by mě mohl zaujmout více než průměrně, a těšila jsem se hlavně na Alyssu. Byla jsem však více než mile překvapena. Velmi silná nosná kostra příběhu, výborný scénář a dialogy. Krásná Alyssa Milano výborně ztvárnila odhodlanou a silnou ženu, které se jednoho dne naskytne neopakovatelná příležitost, o níž ví, že by jí mohla změnit život. Ten se jí změní, avšak o hodně více a jiným směrem, než myslela. A to, když její tvořivost, píle a neústupnost zaujme toho nejvyššího šéfa, Salvatora Palmeriho v dokonalém podání "Corleonovského gangstra" Jamese Caana. Ten jí dá nabídku, kterou je pro Patty Montanari těžké odmítnout. Byla jsem rovněž potěšena, když jsem poznala, že dabing Alyssy má na svědomí Kateřina Lojdová, jejíž hlas jsem si oblíbila už v dobách, kdy dabovala její postavu Phoebe v Čarodějkách. Pro mě moc povedený mafiánský film z jiného soudku, kdy hlavní postavou je žena. Nebyl natočen drsným stylem jako klasické gangsterky, drsní chlapíci, spousta zbraní a krvavé scény. Je zaměřen na hlavní postavu a její "kariérní vývoj", coby rostoucí mafiánky. Takže také díky tomu nechutná film po olovu, ale může vyznít jako pohled na nádhernou ženu v sametových šatech, u níž by vás nenapadlo, že pod šaty může mít zbraň:) A Alysse tato postava velmi slušela, docela si ji dokážu představit ve více takových filmech.(13.11.2010)

 • viperblade
  ***

  Dostala nabídku, kterou nemohla odmítnout… Aneb film na téma (kolikrát jsme to již viděli?) vzestupu a pádu v mafiánské rodině. Jenže tentokrát je to vyprávěno z dětského úhlu pohledu a hlavní hrdinkou je žena. Teda spíše matka, která udělá vše proto, aby se jejím dětem žilo lépe. A právě v této roli se mi ohromně líbila Alyssa "říkal někdo, že na prahu 40 nemůžu být sexy?" Milano, která mě snad poprvé přesvědčila, že by mohla utáhnout celý (nejen televizní) film. A je to stále stejný kusanec… :-) Jenže co je to platné, když ani ona, ani charismatem překypující boss v podání Jamese Caana, nevynahradí naprosto trestuhodně promrhaný potenciál, který tu již od začátku filmu byl? Nejednou jsem si říkal, že tohle téma by se neztratilo ani na velkém plátně, kdyby se toho ujal režisér, který se pro točení podobných filmů zřejmě narodil. Takže hlavně kvůli Alysse a Jamesovi dám za tři, ale tenhle film si zařazuju do pomyslné kategorie "slušné, ale mělo to na víc, mnohem víc…“ 50 %.(14.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace