poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Střih:

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • viperblade
  ***

  Dostala nabídku, kterou nemohla odmítnout… Aneb film na téma (kolikrát jsme to již viděli?) vzestupu a pádu v mafiánské rodině. Jenže tentokrát je to vyprávěno z dětského úhlu pohledu a hlavní hrdinkou je žena. Teda spíše matka, která udělá vše proto, aby se jejím dětem žilo lépe. A právě v této roli se mi ohromně líbila Alyssa "říkal někdo, že na prahu 40 nemůžu být sexy?" Milano, která mě snad poprvé přesvědčila, že by mohla utáhnout celý (nejen televizní) film. A je to stále stejný kusanec… :-) Jenže co je to platné, když ani ona, ani charismatem překypující boss v podání Jamese Caana, nevynahradí naprosto trestuhodně promrhaný potenciál, který tu již od začátku filmu byl? Nejednou jsem si říkal, že tohle téma by se neztratilo ani na velkém plátně, kdyby se toho ujal režisér, který se pro točení podobných filmů zřejmě narodil. Takže hlavně kvůli Alysse a Jamesovi dám za tři, ale tenhle film si zařazuju do pomyslné kategorie "slušné, ale mělo to na víc, mnohem víc…“ 50 %.(14.11.2010)

 • Pepinec
  ***

  Alyssa Milano by to měla dát dohromady s Jasonem Stathamem. Když si představím jejich rodinný kurýrní podnik, Česká pošta i PéPéeLko by pro mě přestaly existovat. Překvapivě snesitelná mafiánská story z ženského pohledu, který je, když nic jiného, tak minimálně sexy. Mít takovouhle mámu, byla by puberta o tolik snazší...(5.3.2013)

 • Lenny.M
  ****

  "Roztomilý" filmek z mafiánského prostředí. Postavy i děj mohly být víc propracované, ale i tak, na to že je to TV film, tak dobrý :)(30.4.2009)

 • Fiftis
  **

  Peknučká tvárička Alyssa Milano ako drsná Mafiánka? Ale prosím vás. Toto možno mohlo budiť pozornosť u pánskeho publika, ale inak to vôbec nefungovalo. Začiatok vyzeral ešte celkom sľubne, ale potom bolo všetko už len horšie. Nezachraňuje to ani večný mafián James Caan. Miestami je to trápne ako jarný sneh. Hlavná postava aspoň mohla byť Angelina Jolie, alebo aspoň Megan Fox. Ozaj veľká škoda.(9.12.2012)

 • Arkos
  ***

  Průměrný mafiánský film, který mohl být zpracován lépe, ale mohlo to dopadnout i hůře. Je zde dost vidět, že jde o televizní film a o nějaké akci nebo napětí si můžete nechat jenom zdát. Alysse Milano to sluší, ale patří spíše do jiných rolí než zrovna do role mafiánky.(26.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace