poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Střih:

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • Roman.Ticka
  **

  Slabý odvar silných mafiánek, který jim stojí leda tak ve stínu. Tím, že si přizvali slavného herce z nejlepší mafiánské ságy všech dob, nic nezískali, aspoň u mě ne. Věřím, že rajcovní Alyssa dokázala změkčit nejedno tvrdé srdce mafiánovo, ale k tomu stačí se podívat, o tom nemusí být film, který se tváří vážně a chce se mermomocí zařadit k danému žánru. V tomto směru budu vždy náročný divák a nikdy mě nebudou zajímat romantické vsuvky, i když patří k životu, víc než specifické rodinné menu, t.j. tradice, úcta, řád, zrada, vendeta...(2.3.2013)

 • Smok
  **

  Predstava Alyssa Milano - brooklynská mafiánka mi už pred zmrknutím filmu vyvolávala jemný úsmev na perách. Po dopozeraní sa nič nezmenilo.(29.4.2009)

 • Fiftis
  **

  Peknučká tvárička Alyssa Milano ako drsná Mafiánka? Ale prosím vás. Toto možno mohlo budiť pozornosť u pánskeho publika, ale inak to vôbec nefungovalo. Začiatok vyzeral ešte celkom sľubne, ale potom bolo všetko už len horšie. Nezachraňuje to ani večný mafián James Caan. Miestami je to trápne ako jarný sneh. Hlavná postava aspoň mohla byť Angelina Jolie, alebo aspoň Megan Fox. Ozaj veľká škoda.(9.12.2012)

 • teutates
  ***

  Proste TV film... síce trochu nadpriemerný, ale nič okuzľujúce až na Alyssu Milano. Prostredie mafiánskej rodiny, s ktorej niet cesty späť. Podľa snímku tzv. rodina pomazaná diablom... rozhodne chabé prevedenie, avšak vzhľadom k tomu, že ide o TV spot... 5/10(21.2.2009)

 • Lenny.M
  ****

  "Roztomilý" filmek z mafiánského prostředí. Postavy i děj mohly být víc propracované, ale i tak, na to že je to TV film, tak dobrý :)(30.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace