Mafiánka (TV film)

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
  • sochoking

Urobiť z pravdivého príbehu podradný film, ktorý by skôr vyznel lepšie ako pilot k seriálu, tak to mi nepríde dvakrát fair. Niečo, čo sa chce tváriť gangstersky a rado by vyzeralo drsno... Celé mi to prišlo patetické.(10.4.2009)

• Roman.Ticka

Slabý odvar silných mafiánek, který jim stojí leda tak ve stínu. Tím, že si přizvali slavného herce z nejlepší mafiánské ságy všech dob, nic nezískali, aspoň u mě ne. Věřím, že rajcovní Alyssa dokázala změkčit nejedno tvrdé srdce mafiánovo, ale k tomu stačí se podívat, o tom nemusí být film, který se tváří vážně a chce se mermomocí zařadit k danému žánru. V tomto směru budu vždy náročný divák a nikdy mě nebudou zajímat romantické vsuvky, i když patří k životu, víc než specifické rodinné menu, t.j. tradice, úcta, řád, zrada, vendeta...(2.3.2013)

Podle mě je tento film na to, že je to TV film velmi kvalitní. Moc se mi líbila role Alyssy Milano a jako celek to na mě(i když s tématem mafiánů a do podobných dramat s krimi tématikou se vážně nerada hrnu)působilo, že to mělo hlavu a patu a navíc Alysse tato role sedla. Dokážu si představit, že každá dobrá matka by pro své dítě udělala snad cokoliv na světě a díky pohledu malého kluka to pro mě byl o to cennější snímek. Možná se někomu pět hvězdiček bude zdát poněkud přemrštěné hodnocení ale to je můj sklon k tomu, že to co se mi líbilo a něják jsem od toho nic nečekala a vážně mě to překvapilo má pro mě velkou cenu.(27.7.2011)

• Smok

Predstava Alyssa Milano - brooklynská mafiánka mi už pred zmrknutím filmu vyvolávala jemný úsmev na perách. Po dopozeraní sa nič nezmenilo.(29.4.2009)

Průměrný mafiánský film, který mohl být zpracován lépe, ale mohlo to dopadnout i hůře. Je zde dost vidět, že jde o televizní film a o nějaké akci nebo napětí si můžete nechat jenom zdát. Alysse Milano to sluší, ale patří spíše do jiných rolí než zrovna do role mafiánky.(26.7.2009)