poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Střih:

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • sochoking
  **

  Urobiť z pravdivého príbehu podradný film, ktorý by skôr vyznel lepšie ako pilot k seriálu, tak to mi nepríde dvakrát fair. Niečo, čo sa chce tváriť gangstersky a rado by vyzeralo drsno... Celé mi to prišlo patetické.(10.4.2009)

 • Roman.Ticka
  **

  Slabý odvar silných mafiánek, který jim stojí leda tak ve stínu. Tím, že si přizvali slavného herce z nejlepší mafiánské ságy všech dob, nic nezískali, aspoň u mě ne. Věřím, že rajcovní Alyssa dokázala změkčit nejedno tvrdé srdce mafiánovo, ale k tomu stačí se podívat, o tom nemusí být film, který se tváří vážně a chce se mermomocí zařadit k danému žánru. V tomto směru budu vždy náročný divák a nikdy mě nebudou zajímat romantické vsuvky, i když patří k životu, víc než specifické rodinné menu, t.j. tradice, úcta, řád, zrada, vendeta...(2.3.2013)

 • ivishka
  *****

  Podle mě je tento film na to, že je to TV film velmi kvalitní. Moc se mi líbila role Alyssy Milano a jako celek to na mě(i když s tématem mafiánů a do podobných dramat s krimi tématikou se vážně nerada hrnu)působilo, že to mělo hlavu a patu a navíc Alysse tato role sedla. Dokážu si představit, že každá dobrá matka by pro své dítě udělala snad cokoliv na světě a díky pohledu malého kluka to pro mě byl o to cennější snímek. Možná se někomu pět hvězdiček bude zdát poněkud přemrštěné hodnocení ale to je můj sklon k tomu, že to co se mi líbilo a něják jsem od toho nic nečekala a vážně mě to překvapilo má pro mě velkou cenu.(27.7.2011)

 • Smok
  **

  Predstava Alyssa Milano - brooklynská mafiánka mi už pred zmrknutím filmu vyvolávala jemný úsmev na perách. Po dopozeraní sa nič nezmenilo.(29.4.2009)

 • Arkos
  ***

  Průměrný mafiánský film, který mohl být zpracován lépe, ale mohlo to dopadnout i hůře. Je zde dost vidět, že jde o televizní film a o nějaké akci nebo napětí si můžete nechat jenom zdát. Alysse Milano to sluší, ale patří spíše do jiných rolí než zrovna do role mafiánky.(26.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace