poster

Sváteční oběd (festivalový název)

 • Itálie

  Pranzo di ferragosto

 • slovenský

  Sviatočný augustový obed

  (festivalový název)
 • anglický

  Mid-August Lunch

Drama

Itálie, 2008, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet €500,000Tržby USA $675,299Tržby Celosvetovo $9,270,330(18.7.2010)

 • Hellboy
  ****

  [KVIFF 2009] Příjemná chytrá komedie o lidech, jejichž věkový průměr je přes 70 let. Obsahuje nenásilný humor, kterému se může zasmát každý a dobře se na to dívá, ale zase to není tak úžasný film, abych mu dal plné hodnocení. Gianni Di Gregorio si to napsal, zahrál a zrežíroval bravurně! Zážitek je o to zajímavější, že se jedná o jeho režijní prvotinu. A vzhledem k tomu, že film je o svátečním obědě a neustále se na plátně něco peče, vaří či smaží, je nejlépší si po projekci zajít na nějaké jídlo:) (pokud možno ne hranolky s kečupem)(4.7.2009)

 • Liznic
  ****

  Ze začátku to byla hrozná nuda a pocity při sledování mi připomínaly nepříjemnou návštěvu a známých s kterými si nemám co říct, jenom tam blbě sedím a hledím co se děje okolo a přeju si být jinde. Postupně se, ale film rozjede a podmanivá hudba mě dostala až jsem z kina odcházel s velice příjemným pocitem. Ten film se mi líbil a určitě si ho někdy pustím znova!(28.4.2010)

 • wipeout
  ****

  Už som bol síce o 4 ráno riadne ospalý, ale výber tohto filmu na ukončenie výbornej papučovej noci bol veľmi dobre načasovaný a prebudil ma síce za súhry s energeťákom ale aj to sa o takejto hodine počíta. Nejde o nanútenú kŕčovitú komédiu, ale skôr o neprerušovaný prúd pitia vína, napchávania sa Talianskými dobrotami a vysedávaním v malých obchodíkoch a uličkách Ríma mimo hlavné turistické centrá. To všetko podfarbujú 4 hyperaktívne babičky tyranizujúce svojho hostiteľa, slobodného muža s tendenciou k alkoholizmu.(6.12.2008)

 • ddf76
  *

  Film o nicem. Naprosta nuda a komedie ani nahodou. Zbytecnej film. Dost jsem se nudil v kine. Sledovat duchodkyne jak kecaji o nicem.(25.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace