Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• eLeR

Film, ktorý je fajin presne vtedy, kedy si potrebujete oddýchnuť a vypnúť. Renée v ňom vyzerá ako vosková figurína.(4.2.2015)

A mne se tu Rene, i kdyz vam ne, moc libila! :) Je presne takova, jak bych si takovou panicku predstavovala. A ta scena jak vyjede ze dveri letiste s usmevem a v padnoucim kostymku je uzasna.(13.10.2010)

Jakou já mám slabost na Renée a její krásný úsměv. Těšil jsem se na nový počin této sympatické herečky, který mě nezklamal. Možná nebudu příliš objektivní, ale film servíruje plno zábavných momentů, kterých je opravdu hodně. Nejsou to momenty, kdy se už nuceně usmíváte, ale usmíváte se, protože jsou opravdu vtipné. Po celý film jsem se usmíval a smál, jelikož Renée je sympaťačka, která při nějaké té humorné scéně působí věrohodně. Děj filmu je klasický, neoplývá originalitou, ale určitě neurazí. Filmu se vyhnuly všelijaké trapné scénky, které se objevují v jiných romantických komedií. Příjemný a milý film.(15.5.2009)

• Riley

Přeslazené skoro jako topiakový puding. Koukat se na to dalo, ale nedalo se zapomenout, jak je to pitomý.(14.7.2013)

• Premiere_*

Tuctová romantická komedie s velmi podprůměrným výkonem Renée Zellweger. Těžko najít důvod, proč ji vidět.(1.5.2009)