Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• Anderton

Na čo som to zase narazil? Ďalšia absolútne zbytočná kvázi romantická komédia, kde Anistonku vystriedala pre tentokrát Celvegerka, pretože asi nemala čas. Renée tu nie je bohvieako sympatická a ono sa to potom prejaví aj na vyznení filmu a naplnení svojho žánru. Jednohubka, ktorá obstojí v tv niekedy v nedelu poobede, dúfam, že v kine ste na tom neboli. Ono to točil ešte nejaký Dán preboha....mal sa radšej držať Dogmy.(19.6.2012)

• Mikita

Studené a nepříliš originální, přesto mě to pobavilo a nebylo nic, co bych na filmu vysloveně pohanila. Užila jsem si klasický příběh v novém kabátku, jen to není něco, co si budu ráda opakovaně pouštět.(28.3.2014)

• MoiJe

Zima zima zima. A Zellweger rozhodne nestarne do krasy.(23.5.2009)

• Pepinec

Jak je možné, že se pořád točí takovéto filmy? Filmy, jimž vládnou klišé snoubená s nudou a tlačeným humorem. A jak je možné, že my, filmoví diváci, na takovéto filmy pořád chodíme? :-)(13.6.2009)

• st.jim

Tenhle jogurt se s přimhouřením oka dal celkem strávit. Spíše neoslnivá komedie, které chybí originalita, více vtipu a méně trapných situací. Renée je krásně štíhlá jako proutek, který ale jen stěží unese břemena tohoto snímku.(21.8.2010)