Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• WoWoW

Je to jedno velký, co velký přímo obří, klišé a navíc fakt děsně průhledný. Kdyby nebylo sympatických hereckých výkonů a toho, že mám ve filmech tenhle americkej venkov rád, asi by to hodnocení bylo ještě horší.(14.10.2012)

• Driss

Renée s výrazem naznačující přilepený citrón na horním patře nejspíš chtěla navázat na Briketu Jonesovou. To samo o sobě není kdovíjaký cíl, ale jakási chvályhodná meta to je. Jenže cíl byl minut a touha po navázání zapadla do kýčovité růžové, jenž má sledovanost snad jen u senilních důchodkyní s rozměklým mozkem. Hlavně co se týče humorné stránky filmu je příběh výrazně slabší a na zdařilý vtip takřka nenarazíte. Příběh se spíše točí kolem velkého klišé o nápravě nepoužitelné blbky z velkoměsta. A tak si říkám, zda to má u mladých přirozenou sledovanost nebo na to diváci narazí jen při jízdě v autobuse k moři, jak se "poštěstilo" mě.(17.9.2012)

Předvídatelné, ale milé. Nejvtipnější byly scény těžící ze zimy v Minnesotě a z podivných místních obyvatel. "Have you found Jesus? I didn't know he was missing".(11.5.2010)

Zápletka filmu nie je úplne originálna. Mestská kráska sa z nejakého dôvodu vypraví na vidiek a z počiatočného opovrhnutia si miestnych ľudí obľúbi a tí ľudia ju. Renée Zellweger ako stvorená pre túto rolu, dokonca niekedy zažívala také úsmevné až trápne situácie, že som mal pocit, že sa dívam na voľné pokračovanie Denníka Bridget Jonesovej, čo by nebolo na škodu. Ak nie ste vyložene fanúšikmi romantických filmov, respektíve romantických komédií alebo fanúšikmi Renée Zellweger, tak je pre vás asi zbytočné sa dívať, pretože romantiky a samotnej Renée je tam požehnane. Pre mňa príjemné prekvapenie.(8.2.2015)

Taka príjemná hlupôstka, s chutnučkou Renée Zellweger, ktorá mi pripadala ako puding so škoricou, ktorý vždy jem pomaly a s chuťou.(15.7.2010)