Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• eLeR

Film, ktorý je fajin presne vtedy, kedy si potrebujete oddýchnuť a vypnúť. Renée v ňom vyzerá ako vosková figurína.(4.2.2015)

• pm

Dánsko má zajímavé režiséry, Renée nesporný komediální talent. Jeden, vzláště má-li romantické komedie rád, by si řekl: "Výborně! Proč ne?", aby vzápětí nudou a hloupostí chcípl.(10.7.2009)

Klasické schéma, kde upadající jednotlivec prozře a uvidí krásy obyčejného života. Celé v romantickém balení se stále příjemnou Renee. Na nedělní odpoledne v posteli s jemnou polovičkou a skleničkou burčáku skvělá volba.(13.9.2009)

Nic moc... úplně klasický děj...Přijede, jde všechno špatně, potom se to lepší, ale zase šlápne vedle, a hádejte co se stane na konci? Prostě ničím nepřekvapí a párkrát pobaví.(21.2.2010)

• c.tucker

Když o tom tak přemýšlím, tak je jasné, že dějově to jede po kolejích značky Hollywood a nijak to nevybočuje, tzn. že přesně víte, co přijde plus několik málo vsuvek, které nečekáte (opravdu, ale minimum ne-li žádná). Bylo tam sice pár scén u kterých jsem se zasmál, ale totálně to pohřbili nějaké nelogičnosti a zkratky, které to strhávají lehce pod průměr.(16.11.2010)

• - V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)

• - Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)

• - Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)