poster

Holka z města

 • USA

  New in Town

 • Slovensko

  32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  *

  Zima zima zima. A Zellweger rozhodne nestarne do krasy.(23.5.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,734,283Tržby Celosvetovo $27,986,077Tržby za predaj DVD v USA $14,871,151 //počet predaných kusov 787,513(23.12.2009)

 • nash.
  **

  Studené jak psí čumák. Nefungovalo to ani jako komedie, ani jako romance. Tuctová nudná historka, která na příjemně originální zápletku navrší téměř smrtící dávku žánrových klišé nejen pokud jde o city, ale také o budovatelsko-pracovní drama či nevěrohodné pokusy o vývoj jednotlivých postav a jejich vztahů. Navíc se při shlédnutí traileru zdá, že většinu vtipných momentů nakonec z finální verze filmu odstranili. Zkázu, z mého pohledu, dokonává hlavní dvojka. Podivně nateklá, zmalovaná a nesympaticky působící Renée Zellweger a Harry Connick Jr., který mi vadí v každém filmu už od Přístavu naděje.(26.5.2012)

 • rikitiki
  ***

  Tři hvězdičky protože mám ráda romantické komedie, i když se třeba nepovedou, což je tenhle případ. ___Začátek je ještě poměrně svižný, i když předvídatelný i divákem, který byl v kině jednou v životě. Ambiciozní obchodnice z velkoměsta se střetne v názoru na život s rázovitými obyvateli městečka, kteří sice nenosí značkové oblečení, ani nemají přijatelné konfekční velikosti, ale zato mají srdce na pravém místě. To dá rozum, že otrlá byznysmenka v jejich láskyplné péči roztaje. ____ Setkání s příštím mužem snů je také nasnadě. Nejprve se chytnou tak demagogickým způsobem o roli kapitalistů a dělníků, že by se za to nemusel stydět ani Lenin v případném duelu s Henry Fordem. ____ Inovativní jsou snad jen dvě scény - čůrací z lovu (i když tady si Renée zopakovala nešikovné kreace Bridget Jonesové) a závody v pití, které (a to trochu osvěžující je) nekončí totálním zlitím hlavní hrdinky za pobaveného přihlížení starousedlíků. I když, tady jakoby se scénárista lekl svého novátorství a pro jistotu jeden alkoholový rauš hrdince připsal v pozdější scéně. ____ Druhá polovina už je vysloveně zoufalá snaha o dosažení konce, bez nápadu, dokonce bez snahy o vtip. Sbratření byznysmenky a jejích podřízených ústí v geniální nápad, že chudý pracující lid vytáhne z nouze společné vlastnictví výrobních prostředků. ____Když pominu dějinou zkušenost, tak tohle známe z filmu Hej rup, kterému se vzhledem k době jeho vzniku ještě dalo uvěřit, že to myslí upřímně. /16.6.2010/(16.6.2010)

 • JimmyII
  **

  Vážně jsem se u toho dost nudil, je to unylé, nijaké a děj se vleče... Kam se vytratila romantika? Je tam víc továrny, než sympatického Harryho Connicka.(2.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace