Holka z města

C. Jay Cox

Chris Seager

John Swihart
  • eLeR

Film, ktorý je fajin presne vtedy, kedy si potrebujete oddýchnuť a vypnúť. Renée v ňom vyzerá ako vosková figurína.(4.2.2015)

• Slarque

Romantická komedie? No, romantika vypadala značně nepřesvědčivě a humor byl natolik vidlácký, že ani nebyl k smíchu. Nakonec to stejně byla spíš sociální pohádka. Bylo smutné koukat, jak se Renée snaží předstírat, že má co hrát. Podprůměr ve všech ohledech.(21.12.2011)

Nic moc... úplně klasický děj...Přijede, jde všechno špatně, potom se to lepší, ale zase šlápne vedle, a hádejte co se stane na konci? Prostě ničím nepřekvapí a párkrát pobaví.(21.2.2010)

• *Elfík*

Aha, žena měšťanka přijíždí do zapadákova. Nebylo to tady někdy? Zpočátku se do práce, která ji tam čeká, hrne s radostí, jen co proběhne pět minut, žena měšťanka je velmi naštvaná, zmrzlá (odtud asi filmaři čerpali nejvíce vtipů, které ale nejsou vtipné, spíše trapné). Poté se tak trochu zamiluje (jestli si myslíte, že tato věta je spoiler, tak se hluboce mýlíte, jelikož vaše vitřní já to přeci muselo tušit už dávno!) do opravdu, opravdu ošklivého chlapa, kterého bych se ani nedotkla (nemyslete si, že jsem nějak extra nafoukaná, ale on je tak hrozně nesympatický, přiznejte si, že vám se také nelíbí) natož pak s ním chodila. Celý scénář jde vlastně spíše do hromady... sněhu, než aby něčím zaujal a zdárně spěl k nějakému (proboha, alespoň k nějakému) konci. Konec si domyslete, každý ho uhodne hned na začátku, takže vás ani ničím nepřekvapí ani neohromí. Pokud máte rádi Renée, tak se podívejte na její jiný film. Zřejmě z toho holka chtěla vytřískat nějaké peníze, o hraní tu není řeč. Pokud máte rádi léto, tedy pláže a palmy, tak je uvidíte jen na začátku a na konci a to jen malou chvíli. Pokud máte rádi sníh, tak se raději podívejte třeba na film se sněhovou vánicí, dejme tomu katastrofický film s kupami sněhu. A pokud se nudíte a chystáte se zapnout tento film, tak raději televizi (co já vím, kde jste si ho chtěli spustit!) vypněte a jděte se cákat v blátíčku, co je právě venku (ono tam není? Vážně? Podívali jste se pořádně?) a nečtěte tento komentář nebo se z mého negativního chování vážně zblázníte!(29.12.2011)

• Rousse

Kdo očekává dobrou romantickou komedii na úrovni, bude zklamán. Kdo však nečeká vůbec nic, bude spokojen, protože se divák ničeho převratného nedočká:-) Už už jsem chtěla psát prosebný dopis do států osobně pro Renée, zda by mi neposlala tu úžasnou "northfaceku", protože ona ji v Miami určitě neuživí. A zase mi to nevyšlo!!!(2.6.2009)