Holka z města

New in Town

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

Klasické schéma, kde upadající jednotlivec prozře a uvidí krásy obyčejného života. Celé v romantickém balení se stále příjemnou Renee. Na nedělní odpoledne v posteli s jemnou polovičkou a skleničkou burčáku skvělá volba.(13.9.2009)

• Sinecod

Neuvěřitelně pitomý film s pitomým dějem a pitomými postavami. Neuvěřitelná nuda a blbost. Na tohle téma bylo natočeno spoustu jiných (a výrazně lepších) filmů, tenhle rok třeba takový Návrh. Hlavní hrdinka jen divně kouká, špulí pusu a zvláštně se usmívá (to asi tou zimou). Ve filmu najdeme příšerný, tolikrát ohraný momenty jako zaseknutej podpatek, opilecký výstup s velmi nelegračním padáním do sněhu a otravný (vesnický, haha) lidi. Harry Connick je mi dost nesympatickej, občas mi přijde, promiňte ten výraz, ale jako retard, už už jenom aby slintal. Nečekala jsem od toho nic moc, ale aspoň trochu ano. Nic na tom filmu není zajímavého. Jedna hvězda za snahu...(30.7.2010)

No.. ano, je to předvídatelné, plné klišé, každý ví jak to nakonec dopadne... NO A CO?! Důležité je, jestli ten film dokáže pobavit, aspoň trochu zaujmout a hlavně nenudit. Všechno tohle ten film splnuje, nic víc jsem od něj nečekala. Nezklamal.. 3* Konec byl opět příšernej happy end.. A Renée Zellweger vypadá příšerně.(16.6.2010)

• Skip

Ne moc vydařená romantická komedie, která jednoduše zapadne mezi ostatní jí podobné a z hlav diváků zmizí jako sníh na jaře v Minnesotě...a nejen tam.(14.2.2010)

Klasicky ve všem předvídatelná romantická komedie s několika povedenými vtípky. (Východ z letiště, v koupelně bradavky, v zapadlém autě anténa...) Vzhledm k mé slabosti pro Renée dávám čtyři.(9.4.2009)

• - I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)

• - V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)

• - Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)