Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• Mikita

Studené a nepříliš originální, přesto mě to pobavilo a nebylo nic, co bych na filmu vysloveně pohanila. Užila jsem si klasický příběh v novém kabátku, jen to není něco, co si budu ráda opakovaně pouštět.(28.3.2014)

Absolutně průměrná romantická komedie o tom, jak si protivná holka z Miami oblíbila lidičky ze zasněžené Minnesoty a ještě se u toho stačila zamilovat a zachraňovat fabriku. Zkrátka nová variace na Baby Boom, kde se Diane Keaton zamilovala do chlapa, který ji zachrání (opět náhodně stejně s autem) a potom šíří nějaké jídlo atd atd. Zkrátka a jednoduše Renča v další podobné roli, v jakých ji známe. (Přeju si, aby se časem vrhla na něco charakternějšího a uznávanějšího než romantické komedie, které na sebe skoro ani nevydělají.) Vedlejší postavy jí příjemně přihrávají (nejvýraznější samozřejmě J.K.Simmons) a ta hodinka a půl bez problému vcelku zábavně uteče. Pár dobrých vtípků, dvacet záběrů na nohy Zellweggerové a po dojemném objetí hajdy spinkat. Chvíli po filmu už si težko vzpomínáte, na co jste se to vlastně dívali a nejhorší na tom je, že už všechno zajímavé z filmu stejně nacpali do traileru... 50%.(22.3.2009)

• Riley

Přeslazené skoro jako topiakový puding. Koukat se na to dalo, ale nedalo se zapomenout, jak je to pitomý.(14.7.2013)

• Anderton

Na čo som to zase narazil? Ďalšia absolútne zbytočná kvázi romantická komédia, kde Anistonku vystriedala pre tentokrát Celvegerka, pretože asi nemala čas. Renée tu nie je bohvieako sympatická a ono sa to potom prejaví aj na vyznení filmu a naplnení svojho žánru. Jednohubka, ktorá obstojí v tv niekedy v nedelu poobede, dúfam, že v kine ste na tom neboli. Ono to točil ešte nejaký Dán preboha....mal sa radšej držať Dogmy.(19.6.2012)

Od Renée Zellweger bych teda čekal něco kvalitnějšího než jen obyčejnou romantickou komedii o nafoukaný městský náně, která se pod vlivem zapadákova a hrozně milých lidí změní a chce všem ze svý manažerský pozice pomoct. Jako na druhou stranu to neni ani nějak nudný nebo blbý, ale prostě bych čekal něco zajímavějšího a originálnějšího, tohle se dá vidět každej druhej týden na Nově, když to přeženu(23.3.2009)

• - Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)

• - V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)

• - Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)