Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• *Elfík*

Aha, žena měšťanka přijíždí do zapadákova. Nebylo to tady někdy? Zpočátku se do práce, která ji tam čeká, hrne s radostí, jen co proběhne pět minut, žena měšťanka je velmi naštvaná, zmrzlá (odtud asi filmaři čerpali nejvíce vtipů, které ale nejsou vtipné, spíše trapné). Poté se tak trochu zamiluje (jestli si myslíte, že tato věta je spoiler, tak se hluboce mýlíte, jelikož vaše vitřní já to přeci muselo tušit už dávno!) do opravdu, opravdu ošklivého chlapa, kterého bych se ani nedotkla (nemyslete si, že jsem nějak extra nafoukaná, ale on je tak hrozně nesympatický, přiznejte si, že vám se také nelíbí) natož pak s ním chodila. Celý scénář jde vlastně spíše do hromady... sněhu, než aby něčím zaujal a zdárně spěl k nějakému (proboha, alespoň k nějakému) konci. Konec si domyslete, každý ho uhodne hned na začátku, takže vás ani ničím nepřekvapí ani neohromí. Pokud máte rádi Renée, tak se podívejte na její jiný film. Zřejmě z toho holka chtěla vytřískat nějaké peníze, o hraní tu není řeč. Pokud máte rádi léto, tedy pláže a palmy, tak je uvidíte jen na začátku a na konci a to jen malou chvíli. Pokud máte rádi sníh, tak se raději podívejte třeba na film se sněhovou vánicí, dejme tomu katastrofický film s kupami sněhu. A pokud se nudíte a chystáte se zapnout tento film, tak raději televizi (co já vím, kde jste si ho chtěli spustit!) vypněte a jděte se cákat v blátíčku, co je právě venku (ono tam není? Vážně? Podívali jste se pořádně?) a nečtěte tento komentář nebo se z mého negativního chování vážně zblázníte!(29.12.2011)

A mne se tu Rene, i kdyz vam ne, moc libila! :) Je presne takova, jak bych si takovou panicku predstavovala. A ta scena jak vyjede ze dveri letiste s usmevem a v padnoucim kostymku je uzasna.(13.10.2010)

• Skip

Ne moc vydařená romantická komedie, která jednoduše zapadne mezi ostatní jí podobné a z hlav diváků zmizí jako sníh na jaře v Minnesotě...a nejen tam.(14.2.2010)

Úplně obyčejná romantická komedie, která nenabídne nic nového, ale i přesto jsem se dobře bavila..:) Jednu výtku však mám - Renée neni Renée (nebo spíš Bridget? ) bez trocha tuku na těle a Makra Darcyho :))(31.7.2010)

• LiVentura

Jak je Zellweger dobrá herečka, tady dost špatná role, špatně napsaná a celý film je takový amer.moderní kýč... nic nového, co by zaujalo ap..(18.10.2012)

• - Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)

• - Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)

• - V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)