Spálené mosty

(festivalový název)

Summer in Genoa, A

Drama / Romantický

Velká Británie, 2008, 94 min

Pri tomto filme som bol nasiaknutý sentimentom, ako jarná príroda po daždi. ( živé spomienky na Taliansko... ) Preto dávam za 5. Inak to je príjemná oddychovka nezaťažujúca mozog, ktorá nenasiera :)(10.2.2009)

Bohužiaľ dosť slabé. Očakávala som niečo dramatické a zaujímavé, nie pokus o ......blúdenie Janovom... s veľmi trápnou reklamou pre nádejných turistov a chabým pokusom o mysticitu (naživo sa mi Janov páčil oveľa viac).(18.2.2009)

• eileen

Ten film je naprosto o ničem, měla jsem co dělat, abych to dokoukala. Nejraději bych dala jednu 1*, ale kvůli Colinovi jí nedám, přece jen to není taková ptákovina jako Poslední legie.(16.3.2009)

Na tomhle filmu je něco neskutečně zvláštního... není nikterak dechberoucí, nikterak zajímavý, ale přeci jen mě bavil, herci mi přišli skvělí, bavila mě ta obyčejnost a přeci jen velký cit...(28.6.2009)

Rádoby o něčem, ale ve finále o ničem, nevim, třeba mi něco uniklo. Pořád jsem čekala na nějaké ostřejší vyvrcholení děje, ale marně, jak jsem zjistila po 94 minutách. Dívalo se na to hezky, ale to je tak vše, což prostě nestačí. Mimořádně pomíjivá záležitost. Hodně slabé 3 hvězdy.(1.5.2011)