poster

Otčím

 • USA

  The Stepfather

 • Slovensko

  Otčim

Thriller / Mysteriózní / Horor

USA, 2009, 97 min

Scénář:

Donald E. Westlake (původní scénář)

Kamera:

Patrick Cady

Střih:

Eric L. Beason

Scénografie:

Steven J. Jordan

Kostýmy:

Lyn Paolo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  To mi panejo byla srágora. Kdybych to na začátku zapnul, pak to překlik do půlky a nakonec to přeskočil na konec, tak by se nic nestalo. Trapárna o chlapovi, co se přisere do rodiny, oni si ho zamilujou, pak se mu to posere, a nakonec je vyvraždí...a de dál. A ještě k tomu je tohle remake. Kdo má proboha zapotřebí točit nový verze filmu, který sám o sobě už příběhem stojí za hovno. Kopnout do hlavy a vomlátit o schody by si ten film zasloužil. Atmosféru to sice má, ale je to totální blbost.(8.2.2010)

 • Ketri
  ***

  Jak by řekla teta Kateřina: "Důvěřuj, ale prověřuj!" Asi začínám trpět paranoidními sklony, ale myslím, že některé situace by alespoň malé podezření vyvolaly v každém. Takže scénáristé měli informace "uvolňovat" trochu logičtěji. A nejhorší část - toť krásná, ale totálně natvrdlá přítelkyně - vyloženě životu nebezpečná záležitost.(3.2.2010)

 • Andersis
  ****

  Film je tak trochu remakem Stejnojmeného filmu z roku 1987. Dylan Walsh je skvělej, od začátku až do konce. Film se snaží držet napětí, ale v některých místech bohužel padá. Celkově spokojenost.(29.1.2010)

 • akisha
  **

  Čekala jsem relativní zábavu, ale byla to dost nuda. Dylan Walsch ještě svou roli uhrál docela dobře, ale jinak není na tom filmu nic zajímavýho nebo výraznýho, hlavně pokud stejně od prvních sekund je další vývoj příběhu všem jasnej. Tudíž sledujeme jen to, co všichni čekáme a navíc přesně tím způsobem, jakej čekáme. Vlastně by se dalo říct, že si u toho filmu stačí přečíst obsah a film už ani není třeba sledovat.(24.4.2011)

 • PROROK14
  ****

  Áno. Takéto niečo som si želal vidieť dnes podvečer. Po dvoch nezdarených filmoch prišiel tento triler ako na zavolanie. To napätie sa tomu nedá uprieť. Otčim s tajomnou minulosťou sa votrie do rodiny a skoro všetci sú happy. Ale zrnko podozrenia sa stále a stále zväčšuje až kým to neskončí celkom dobrým záverom. Ja som spokojný a nemám výhrady. 75%(10.1.2010)

 • Amber Heard

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace