Výměna manželek (TV pořad)

Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

• selfesteem

Když bydlíš v hnoji, pojedeš do domova "milionářů". Jsi-li abstinent, nakvartýrují ti do bytu alkoholika. Žiješ-li ve spokojeném manželství, přijede k tobě manželka, která řeší rodinnou krizi. Jsi-li ateista, vítej v rodině věřících! Jsi-li inteligent, přijede debil. A tak podobně. Přijde mi to jako trápení, konstantní trápení lidí, nejen odloučením od vlastní rodiny, ale i tím, čemu jsou vystaveni. Ale pokud za to chcete peníze, musíte trpět. Aby se diváci bavili. Na tohle koukat nemusím.(3.9.2015)

• Dragoni

Vždy je tu něco nového, nechutného a sebe-ponižujícího čím mě "TV" Nova dokáže utvrdit v přesvědčení, že se už hlouběji na poli "televizní zábavy ?" klesnout nedá. -10%(20.9.2013)

Zajimavý pořad, u kterého se zasměju a občas se velmi divím, jaký někteří lidi dokážou být. Neříkám, že naše rodina je úplně normální, ale když se podívám na lidi, co jdou do tohodle pořadu, tak si říkám, že jsme na tom opravdu hodně dobře oproti nim. Některé chování účinkujících je odstrašující a vůbec nechápu, že takovýhle blázni mezi námi žijí. Mnozí jedinci jsou tak labilní, že bych se je bál potkat na ulici. Možná proto si tenhle pořad nenechávám ujít, protože mě to svým způsobem uspokojuje a jsem rád, do jaké rodiny jsem se narodil.(20.4.2012)

• maseer2

že do toho ti lidi jdou.. vážně nechápu.. ale dívat se na to dá ;)(5.12.2008)

Protiklady se přitahují a taky zvyšují sledovanost. Takže, kdybych já vyměnil manželku, tak dostanu domů cosi hnědého, kulatého, špinavého, sprostého a do dvou minut od seznámení patrně mrtvého. To je také jedním z důvodů, proč bych se do této kraviny nikdy nepřihlásil. Tím druhým je, že zatím ještě nejsem úplný debil a těch pár drobných za účast mi za tu ostudu opravdu nestojí. Nicméně několik dementních, zadlužených a zvídavých existencí se do této show přihlásilo a já jim musím gratulovat. Viděl jsem toho poměrně málo, ale takřka všichni mě pobavili a to se o to ani nijak zvlášť nesnažili. Jsem hrdý na to, že bydlím mezi tolika úžasnými osobnostmi.(1.10.2015)