poster

Výměna manželek (TV pořad)

 • Slovensko

  Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

Střih:

Michal Novák
(další profese)
 • Hromino
  *

  Je to bejkárna jak sviň, ale když tam byla i naše věhlasná rodina ze sousední vsi se svými čtyřčaty, tu 1* dávám navrch :)(1.2.2009)

 • Pepinec
  odpad!

  Co považuji za opravdu velkou ubohost? Zaprodání rodiny pro padesát tisíc. Stejně tak, jako já nemám potřebu veřejně publikovat svůj soukromý život, nechci sledovat soukromí druhých. Z toho důvodu nevedu facebook, z toho důvodu nesleduji tento pořad. Degradace lidských hodnot je v dnešní společnosti více než zřejmá...(13.2.2011)

 • Boss321
  **

  Viděl jsem několik prvních dílů a musím uznat, že některé "výměny" bylo celkem zajímavé sledovat, ale takových dílů bylo z mého pohledu opravdu jen pár.......(12.1.2009)

 • PetrPan
  *****

  Vlastní zkušenost ...(19.11.2012)

 • fleker
  ****

  ať už to kýč je a nebo není....dobrá myšlenka se tomu nedá upřít,,,,docela mě překvapilo že se doteď nenašel nikdo, kdo by vyinkasoval těch padesát papírů a po vodchodu svý "drahý" polovice zatáh záclony, vyměnil zámky a tradá.....samozřejmě že tendle pořad byla už vodzačátku neskutečná mucholapka na cigány... a že se jich tu sešly stáda, a není se čemu divit....kolikrát by se normální, slušnej člověk musel asi vohnout pro víko vod kanálu, než by vyďál ten balík, kterej mu dá nova za těch pár negramotnejch vět a zkažený dásně..... ...no to víte, sledovanost je sledovanost.....ale docela se divím těm pěstounům,,,co si berou rok co rok dva nový kousky, a zkoušej z nich vypěstovat lidi....dyť je to proti přírodě.....na takovýdle experimenty maj platit stejný regule jako pro onlajn prodej,,,prostě čtrnáct dní na vrácení bez udání důvodu a šlus(28.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace