poster

Výměna manželek (TV pořad)

 • Slovensko

  Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

 • WANDRWALL
  ***

  Tenhle pořad je především dobrou sondou do života člověka a ukazuje, jak málo lidí je schopných se jen na pár dnů adaptovat na jiné prostředí, než je to jeho domácí, a podobně i jak si zvykají muži na ženy, které nejsou jejich vlastní. Mnohdy mě fascinuje jak je řada lidí nezralých a nepřizpůsobivých, netolerantních a činí jim potíže pár dnů vydržet s jinými lidmi. Rovněž je zajímavá konfrontace různých životních stylů a postojů k tomu, co komu právě nešmakuje či nic neříká! A dalším aspektem je, jak kdo zachází s penězi, jak s nimi kdo umí hospodařit.(24.9.2010)

 • kingik
  *

  Hysteričtí lidi a prostě je to takový nějaký o ničem....(4.3.2009)

 • Hromino
  *

  Je to bejkárna jak sviň, ale když tam byla i naše věhlasná rodina ze sousední vsi se svými čtyřčaty, tu 1* dávám navrch :)(1.2.2009)

 • Flipper
  **

  Vymente starú za novú! Tento reklamný slogan tu však celkom dokonale neplatí, lebo dostanete starú za niekoho iného starú. Narozdiel od ostatných prekomercionalizovaných a falošných reality show na túto sa dalo ako tak pozerať, aj keď vás niekedy úplne banálne problémy v rodine nebavili. Každý má predsa svoje vlastné problémy...(4.12.2008)

 • Handle
  ***

  Jak nad tím tak přemýšlím, je to asi jedna z nejlepších reality-show, kterou vysílala Tv Nova. Občas je zajímavé kouknout na "typickou českou rodinku"... :)(29.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace