Výměna manželek (TV pořad)

Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

Jan Turek ml.
  • Subjektiv

Někteří lidé jsou hloupí, jedno neštěstí jim doma nestačí. Já jsem chytrý, jsem úplně sám. Rád se dívám, jak ostatní trpí. Dvojnásob. :)(8.9.2011)

• Lenny.M

Občas zajímavé.(27.4.2009)

• Rembrant

Ze začátku možná trochu zajímavá reality-show, ale na telenovelu, kterou z toho udělali se vážně nedá koukat. To se Nova zase jednou předvedla.(25.3.2012)

• Stegr

0% - Tuhle reality show vysloveně nemám rád, je mi neskutečně nesympatická...(3.12.2008)

Protiklady se přitahují a taky zvyšují sledovanost. Takže, kdybych já vyměnil manželku, tak dostanu domů cosi hnědého, kulatého, špinavého, sprostého a do dvou minut od seznámení patrně mrtvého. To je také jedním z důvodů, proč bych se do této kraviny nikdy nepřihlásil. Tím druhým je, že zatím ještě nejsem úplný debil a těch pár drobných za účast mi za tu ostudu opravdu nestojí. Nicméně několik dementních, zadlužených a zvídavých existencí se do této show přihlásilo a já jim musím gratulovat. Viděl jsem toho poměrně málo, ale takřka všichni mě pobavili a to se o to ani nijak zvlášť nesnažili. Jsem hrdý na to, že bydlím mezi tolika úžasnými osobnostmi.(1.10.2015)

• - Rodina, jež se projektu zúčastní, inkasuje 20 000 Kč. (Olík)