Výměna manželek (TV pořad)

Zámena manželiek

Reality-TV

Česko, 2005, 60 min

Jan Turek ml.
  • Lenny.M

Občas zajímavé.(27.4.2009)

• ConanVJ

Nudná slátanina, která mě ničím nezaujala. 0% :((28.12.2014)

Vlastní zkušenost ...(19.11.2012)

Co hysterčíte?! Mě to náhodou baví. Nova už udělala tisíckrát větší píčoviny co si zaslouží poslat do pekla. Tohle je docela prdel. Hlavně ten díl kdy ta frajerka byla v rodině toho herce Gustava Bubníka.75%(8.2.2014)

• castor

Sociologicky bezesporu zajímavé, zbytek už je o morálních otázkách každého diváka. NOVA miluje, když se začnou hýbat emoce, když přibudou hádky a spory, specifický český divák má vystaráno. Tu a tam shlédnu, nicméně nedávno (duben 09) mě doslova šokovala panička - samozvaná pravou českou ženou - krev a mlíko z Moravy, která nejprve zasadila Franfurkt do Francie a Paraguay hledala kdesi v Africe (ok, beru, zeměpis měla naposledy na základce), ale aby Velký státní znak České republiky, který našla při úklidu v „nové“ domovině, označila jako jakousi cedulku (neuvěřitelně profláklý čtvrcený štít k reprezentaci státu - tedy i té její Moravy), tak to je VRCHOL debility!! Jinak osobně nepotřebuju kamery k tomu, abych věděl vedle koho denně usínám.. Ale pevně věřím, že určité spektrum účinkujících najde řadu otázek a poloodpovědí!!(14.4.2009)

• - Rodina, jež se projektu zúčastní, inkasuje 20 000 Kč. (Olík)