Jednalo se o pořad, který byl zaměřený na politický humor a ten ocenilo široké publikum, včetně diváků u televize. Pořad obsahoval i vtipné scénky a nemohly chybět ani písničky. (duklak2)

TeeAge

Šlo to, ale obzvášť na dlchšiu dobu nezaujalo. Noga a Skrúcaný sú vlastne ,,novšiu,, generáciou SK bavičou, a musím povedať, že bolo obdobie (ešte pred Krausom a Marcinom) keď pre mňa boli vrcholnými predstaviteľmi tochto žánru na SK obrazovkách. Možno sa pletiem, ale nebolo to v tejto relácii, kde robili neskutočne vydarenú paródiu na Majstra N-a? :) ()

corona

Na osvieženie pamäti: pred Telecvokingom bolo výborné Apropo s povestnou vodkou za správami a po Telecvokingu slabý čajíček O tri štart, ktorý ako sa zdá ukončil spoločnú televíznu kariéru N + S a Tlučkovú vrhol do najstupídnejších projektov aké sa momentálne vysielajú. Ale aby som len nekritizovala, niektoré scénky ako Veľký Mufti alebo Princezná s červenou hviezdou, Radičove počasie a podaktoré reklamy, boli celkom dobré. ()

JohnnyD

Na štvorici Noga-Skúcaný-Piško-Tlučková vidieť najlepšie na celej slovenskej televíznej tvorbe príbeh vzostupu a totálneho pádu. V deväťdesiatych rokoch na vlne protimečiarizmu sa dostali na vrchol spolu s Filipom a Radičom. Ich Apropo TV a hlavne neskorší Telecvoking pozeral rád skoro každý. Prečo? Žiadna masívna reklamná kampaň, proste boli vtipní a trefní. Lenže niečo sa stalo a z dňa na deň to bolo stále trápnejšie a nevtipnejšie. Potom začali meniť kulisy a názvy relácii (a odišli Radič s Filipom) a vyzeralo to, že len chcú zvýrazniť tú totálnu degradáciu humoru. Ich posledný spoločný počin sa, pokiaľ viem, ani neodvysielal, taká sračka to bola. Najzaujímavejšie sú ich osudy po televíznej sláve, kde sa karta totálne obrátila. Tlučková bola zo všetkých najmenšia hviezda a teraz zažíva vzkriesenie v priemerných slovenských sitcomoch, Piško sa pomaličky stavia na nohy v Pravde, kde znova píše listy premiérovi z Horného výplachu (a zväčša je to vtipné i trefné!), Noga popíja sám v župane pivko na terase neďaleko Horského parku a najväčšia hviezda onej éry, megamoderátor a totálne celoslovenská star Štefan Skrúcaný po sérii škandálov padnol na tvrdú zem a ktovie či sa ešte niekedy pozviecha. A vôbec chce to niekto? Ja nie, i keď Nogovi by som comeback doprial, mal som ho rád, chlapíka. Štyri hviezdy za nostalgiu z detstva. ()

Le_Chuck

Svojho času asi jediná normálna (=t.j. taká čo sa udržala na obrazovkách viac ako 5 častí) humoristická relácia, určená pre skôr vnímavejšie publikum. A keďže to dlhú dobu bolo stále o tom istom tak sa nemožno diviť, že nástup živelných chlapcov z Uragánu (ktorí si v skečoch vystačili rýpania do politiky) bol taký drtivý. Dnes by to chcelo presný opak, návrat inteligencie na TV obrazovky. 60% ()

MM_Ramone

Politická satira je pre demokratickú spoločnosť vždy potrebná, mala by mať svoj priestor. Čím je menej slobody, tým ťažšie sa robí. No a keď si uvedomím, že páni Skrúcaný, Noga, Filip, Radič a Piško ju začali robiť v období vlády despotického polomafiána Vladimíra Mečiara, tak musím uznať, že to bolo výborné. Časom to stratilo svoje kúzlo, aj zmysel a zábavná show "Telecvoking" zmizla z obrazoviek. No tie prvé epizódy neboli špatné. ** ()

• Prvá epizóda Telecvokingu bola odvysielaná už krátko po vzniku TV Markíza, a to dňa 28.9.1996. Posledná epizóda bola odvysielaná 11.11.1999. (VasylDeBylak)
  • Telecvoking bol trikrát nominovaný na ocenenie TOM (Televízna osobnosť Markízy). (VasylDeBylak)