poster

AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

 • hippyman
  ****

  originální soutěž, která narozdíl od milionářů aj. nepřeplácí své soutěžící... ale nová verze na čas už nemá takovou šťávu... 70%(11.12.2008)

 • Hrabka
  ****

  Jo, AZ-kvíz je fajnový pořad na odreagování. Nejvíc mě štve, že ten, co začíná, má značnou výhodu. A některé otázky jsou pro děti v mateřský školce. Ale jinak pohoda, hodně toho vím, takže mě to baví.(2.6.2009)

 • Segrestor
  ***

  Soutěž je příliš těžká, není pro každého. No, uznejte sami. A) trnitý keř, B) viditelný elektrický výboj v troposféře C) opak startovníků, D) krajina za horizontem, E) grafická značka štítu rodu, F) ostrovní stát v Tichém oceánu, G) ukazatele slunečních hodin, H) vyrobeno z luštěnin, CH) když k nám běží a nikdo ho nedoprovází, I) posvátný pták v náboženství starých Egypťanů J) okrasná rostlina řádu hluchavkotvaré K) vydává zvuky krkavce, L) malý žebrovitý útvar na spodní straně klobouků hub, M) vykonává loučení rukou, N) sociální uskupenství obyvatelů Země, O) biblické zvolání, P) zaměstnanci závodu na zpracování buničiny, R) malý čert, S) nástroj ke štípání (dřeva), T) dehet, U) první kapela Vladimíra Mišíka, V) slavnost sklizně vinné révy, W) železniční vůz plný dřeva, X) Speusipposův nástupce, Z) tvoje manželka. Na požádání přiložím správné odpovědi :-)(10.9.2011)

 • paascha
  ***

  Vcelku jednoduchá až primitivní soutěž pro různé slaboduchy, z nichž někteří měli problém s elementárními znalostmi. Ale zábavné to bylo, to zase jo:-)(20.2.2012)

 • Tom Riddle
  **

  Fakt nechápu, proč si ty lidi bankomat nestopujou vždycky na bonusu... Zase tak rychle se ten ukazatel nepohybuje...(2.12.2008)

 • - Moderátoři vidí otázky až při vysílání. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace