AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

• Xeelee

Vždycky jsem chtěl bejt chodící encyklopedie a občas vyhrát pár tisíc na chlast. Fakt. Ale sledování samejch strašně chytrejch lidí pořád dokola mě opravdu nijak nenaplňuje. To si radši koupím chleba a Okenu.(4.1.2009)

Alešek stojí za shlédnutí, protože má poté, co v maskérně prohnal nosem, docela zajímavé reakce. Když se k tomu přidá pár přemoudřelých důchodců, študentů nebo nonkonformních biolidí, vznikne pořad pro širokou a hlubokou diváckou veřejnost. Podtitul bych zadal - jak za pár kaček - nebo atlas hub - ze sebe učiniti před národem debila. Btw. už jsem se potkal s několika exempláři, kteří při sledování tohoto hitu v teple svého domova vůbec neřeší ono základní křížení lušťovky. Za základ souboje považují především výběr správného herního pole..... a nějaká následující otázka je ponechává mrtvolně chladnými. Viď, mami.(19.4.2012)

Jo, AZ-kvíz je fajnový pořad na odreagování. Nejvíc mě štve, že ten, co začíná, má značnou výhodu. A některé otázky jsou pro děti v mateřský školce. Ale jinak pohoda, hodně toho vím, takže mě to baví.(2.6.2009)

60% - Zajímavé, poučné, na úrovni, pořád to samé...(3.12.2008)

• ORIN

Květákova tři políčka za dvě hvězdičky: http://www.youtube.com/watch?v=oF962zfcJCM(6.12.2008)

• - Moderátoři vidí otázky až při vysílání. (M.B)