AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

• mzss1

Zásadní chybou tohoto pořadu mi přijdou velice obtížné otázky, které jsou po většinu objektivně velmi těžké, musí se dost přemýšlet, jenže v tomto pořadu je na přemýšlení málo času. Tento pořad mi moc nesednul, nechci ho moc kritizovat, ale pro mě je to dost podrůměrná záležitost. Proto hodnotím jen na 30% = **(18.2.2013)

„CH jako chrudoš..“ Moderátorka s nejdelším příjmením na světě se střídá s žoviálním Alešem v pokládání otázek. Vzduchem nelétají statisíce a člověk si může z obývacího pokoje zasoutěžit s nimi. Uživatel Tom Riddle jistě ví, že docela časté netrefení bonusu lze přičítat nervozitě z přítomnosti televizních kamer..(10.12.2008)

Příjemný pořad :-) Moje dcera ho milovala asi od svých dvou let, koukala na něho, poznala ho podle znělky, pro ni to byl Atiati jak mu říkala. :-) Později se na něm učila písmenka, hrozně ji to bavilo a vlastně i mě :-)(8.8.2012)

Alešek stojí za shlédnutí, protože má poté, co v maskérně prohnal nosem, docela zajímavé reakce. Když se k tomu přidá pár přemoudřelých důchodců, študentů nebo nonkonformních biolidí, vznikne pořad pro širokou a hlubokou diváckou veřejnost. Podtitul bych zadal - jak za pár kaček - nebo atlas hub - ze sebe učiniti před národem debila. Btw. už jsem se potkal s několika exempláři, kteří při sledování tohoto hitu v teple svého domova vůbec neřeší ono základní křížení lušťovky. Za základ souboje považují především výběr správného herního pole..... a nějaká následující otázka je ponechává mrtvolně chladnými. Viď, mami.(19.4.2012)

Když už to tu je. Celkem inteligentní ne až tak komerční soutěž. Asi před rokem a půl tam dokonce byl párkrát kolega z práce a asi dvakrát vyhrál.(19.8.2009)