poster

AZ-kvíz (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 1997, 22 min

 • WANDRWALL
  *

  Pořad, na který je asi CT Brno hrdé. Strašné. Chápu, že pro Zbořila a Brettshneidrovou - Machourkovou je to pěkný a pravidelný příjem a podobně i pro televizní štáb, ale tenhle formát už se pro diváky dávno přežil.(11.9.2011)

 • Xmilden
  ****

  4? Ale proč by ne.(5.1.2009)

 • duklak2
  ****

  Tak jelikož se z CSFD stává CSFTD (Československá filmová a televizní databáze). AZ-kvíz tu rozhodně nesmí chybět. Tato soutěž byla pro mě dlouhou dobu velkou záhadou a asi i dnes to pořád nějak nechápu, protože neustále přemýšlím, jakou soutěžící volí taktiku při obsazování polí na hrací tabuli, aby došlo k propojení do souvislého řetězce, který spojí tři strany trojúhelníku. chválím vědomostní otázky, protože ty byly velmi pestré a vyžadovaly, aby člověk pro jejich správné zodpovězení měl velké znalosti. Soutěž je také založena na strategii a soutěžící musel být neustále v pozoru, aby ho jeho protivník něčím nepřekvapil. Chválím způsob, jakým je udělané finále, kdy hráč hraje bankomat, ale nelíbí se mi, že může max. vyhrát jen 15 000,-. A v mnoha případech soutěžící vyhraje mnohem nižší částky. Připadá mi to nespravedlivé. Když vezmeme v potaz, jaké překážky musí soutěžící překonat, aby se k vytouženému bankomatu dostal. K moderátorům žádnou výtku nemám. Celkově tuto soutěž hodnotím slabšími 4 hvězdičkami.(2.12.2008)

 • Ivoshek
  **

  Když jsem byl na VŠ a nechtělo se mi do školy, povaloval jsem se a koukal na pořady, jako byl tenhle. Má to svoje kouzlo. Většinu soutěžících tvořili freakové, zábavní už svým zjevem a pak byly super ceny pro vítěze, které jen málokdy alespoň vykompenzovaly cestu vlakem do Brna a zameškaný den v práci....(11.12.2008)

 • cheyene
  ***

  Na tuto vědomostní soutěž se velmi dobře kouká. Alespoň jeden ze zástupců klasických pořadů, v nichž soutěžící předvádí své znalosti.(23.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace