poster

Zelenáč

 • USA

  Rookie, The

 • slovenský

  Zelenáč

Akční / Komedie / Thriller / Krimi / Drama

USA, 1990, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Podobných buddy movie bylo, je a bude spousta. Tenhle je naprosto průměrný, přestože duo Eastwood a Sheen má na víc. Hlavním důvodem je dost nenápaditý scénář a dialogy, které mě chvílemi opravdu tahaly za uši. A proč se Raul Julia vydává za Němce, to už jsem vůbec nepochopil.(22.4.2005)

 • Fiftis
  *****

  Ďalší vydarený kúsok od Clinta Eastwooda kde si zahral opäť hlavnú úlohu tentokrát si pribral za parťáka Charlieho Sheena. Nechýba ako dobrá akcia, tak aj erotická scéna a Clintove výborné hlášky. Potešili aj ostatné herecké výkony. Svižná a výborná akčná komédia, kde zo seba jednak Eastwood nerobí machra až na pôdu a hlavne je tam okrem neho kopa hercov, ktorí stoja za zmienku, predovšetkým famózny Raul Julia a v neposlednom rade samozrejme aj Charlie Sheen, ktorého som už spomenul. Eastwoodovka, ktorá fakt pobaví.(3.2.2015)

 • sud
  ****

  Průměrný tříhvězdičkový akční film kterému jsem dal čtyři kvůli Clintu Eastwoodovi, který rozhodně nezklamal.(8.7.2005)

 • dopitak
  ***

  Osmdesátkový stereotyp podle akční šablony, béčko, které nemá čím příjemně překvapit, nepříjemně pak v mnoha ohledech (za všechny motorka v kuchyni). Clint - režisér se ještě připravoval na úspěšnější budoucnost a Clint - herec byl už za zenitem. Sheen pak zahrál to, co by zvládl jakýkoliv mladě vypadající ocmrda. O pikantní erotickou vložku bych se klidně i ochudil, zatímco Charlie si dával pěknou Laru, na Clinta zbyla mužatka Sonia..(7.4.2014)

 • Johny_fork
  ****

  Znám sto důvodů proč tě nezabít, ale zrovna mi žádnej nenapadadá. Hláškující a doutníky žvýkající Clint Eastwood nikdy nebude klišé, přímočarý akční film, který se pevně drží žánrových pravidel, což je velmi dobře, přestřelky jsou efektní, hlášky uzemňující a tak to má být.(31.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace