Od Kuka do Kuka

(pořad)
všechny plakáty

Jednalo se o pořad, který obsahoval krátké povídky. Byly poučné a zábavné a každý divák si z nich něco příjemného vždy zapamatoval. Moderátorkou byla Patrícia Jariabková. (duklak2)

genetique

Nostalgia v tomto prípade žiadna, asi mi to naši zakazovali pozerať, pretože si nič podobné z detstva nepamätám. S odstupom času som ale videl pár dielov a ne-detskými očami ma až tak neohúrili. 45%. ()

MM_Ramone

Husákové deti z mojej generácie si iste budú pamätať túto rozprávkovú reláciu. Každé nedelné dopoludnie som sa tešil na Kuka (pred ním Dancúľa), zopár krátkych rozprávok a vždyprítomnú moderátorku Patríciu Jariabkovú. Žil som si svoj mladý, šťastný život bez toho, aby som vedel, že detská zábava v slobodnom svete vyzerá úplne ináč. Keďže som nevedel o čo prichádzam, bol som spokojný s tým čo som mal. Ako tichú spomienku na svoje inak veselé detstvo oceňujem "Od Kuka do Kuka" jednou nostaligickou hviezdičkou. * ()

Smok

Ďalší z rady mojich child-heroes. Boli časy, keď pre mňa znamenal viac ako Chuck Norris :-D Kuko už síce nebol taký cool ako Dancúľ, tak len za 4. Som nesmierne šťastný, že takýto klenot môžem ohodnotiť ako prvý. ()

Marek1991

Tak toto som ako malý chalan sledoval, ale až tak ma to nebavilo. Skôr ako Kuka som si obľúbil Patríciu Jariabkovú, ale nejako obzvlášť iné a pekné to nebolo. ()

Z0oMb3E

Mám to hodnotiť nostalgicky, alebo objektívne? Mám to hodnotiť ako dospelák, alebo ako decko vyrastajúce v tej dobe? Mám to hodnotiť z pohľadu súčasných výchovných programov, či vtedajšieho prístupu k detským divákom? ... ()

corona

medzi Dancúľom a Kukom istý čas deti zabával aj Janko Hraško /na toho si už málokto spomenie/, a okrem Pati pokiaľ dobre pamätám, Kuka moderoval aj Peťo a ešte tu chcem spomenút S batohom cez hory /relácia bežala vrámci Kuka/, tak na tom som ja vyrastala ()

tom88

Ako malý som sa na to vždy díval a určite by som hodnotil vyššie, ale keď sa nad tým zamyslím, nevyhnem sa skutočnosti, že má relácia dosť nízku úroveň. Patrícia má síce príjemný hlas, ale tiež ju moc nemusím. Kuko ako postavička mi moc vtipný nikdy neprišiel, skôr ma chvíľami pekne strašil. ()

TERRORDROME

Vychrtnutá pruhovaná kreatúra s obrovskou kučeravou hlavou a desivo vypúlenými očami - to bol Kuko, jedna z obľúbených postavičiek môjho detstva. K nemu ešte pribudol aj premúdrelý papagáj, jeho kolega dementný vrabec a celú túto plyšovú zostavu sa snažila ukočírovať ľudská moderátorka Paťa. Väčšinou sa im darilo byť dostatočne vtipný a dokonca aj nevtieravým spôsobom priniesť nejaké tie informácie ( napr. epizóda o Leonardovi da Vincim ). Rozprávky ktoré program doplňovali mali značne kolísavú kvalitu a popravde som väčšinu z nich nenávidel ( napr. slimák maťo a škriatok klinček, pri tom som fakt zíval ) a musel som ich doslova pretrpieť. Za to im strhávam body! ()

haffen

Tazko povedat co bolo lepsie, ci Podte s nami s Ferkom Vyrostkom, alebo Od Kuka do Kuka s Patou Jarjabkovou... ci ich predchodca Dancul, ktoreho si zial nepamatam, lebo som bol prilis maly... "Kukyyyy kuk", tlesknutie rukami nad hlavou... a uz sla rozpravka... ()

makoko1

Pre mňa plný počet ,bolo to zábavné ,poučné. Nedá sa na túto reláciu pozerať očami dospeláka ,aby som objektívne hodnotil ,vtedy bol svet trochu iný ()