Vesmírní kovbojové

Vesmírni kovboji

Space Cowboys

Dobrodružný / Sci-Fi / Drama / Akční / Thriller

USA / Austrálie, 2000, 130 min

Ze začátku mi to přišlo jako docela slušná komedie, ale jak se důchodci dostali do vesmíru, humor zmizel a stalo se z toho naprosto vážné drama. Takže výsledkem je mírně nadprůměrná oddychovka se čtyřmi stárnoucími herci, kteří ještě nepatří do starého železa.(22.4.2007)

Na Vesmírný kovboje jsem se chtěl už hodně dlouho podívat, ale nějak né a né se k tomu dostat. Tušil jsem, že tohle se asi nezařadí zrovna mezi Eastwoodovy nejlepší kousky, ale měl jsem nutkání to vidět. Eastwood moc nepřekvapil. Zase hraje dalšího drsnýho doochodce, kterej zase všechno bez mrknutí oka vyřeší, a nakonec všechno dobře dopadne. Film je podle očekávání plnej klišé, ale docela mě to bavilo. Rozhodně mě to třeba bavilo víc, než dost nudná Gravitace, který jsem dal taky 3 hvězdy.(28.8.2014)

Prdůši ve vesmíru, jen v poslední třetině by to chtělo nějaký vtipy jako na začátku. Jinak příjemný film.(30.3.2003)

Co jsem viděla tento film, už nikdy nebude můj pohled na lifting obličeje a centrifugu stejný jako předtím. (To je až neskutečné, jak moc Toby Stephens s přilepenou nohavicí vypadá jako Clint Eastwood.)(18.11.2006)

Záchranu sveta uverím skôr Clintovi Eastwoodovi a jeho geriatrickej partičke ako Willisovi, Bayovi a ich olejárom. Áno, ja viem že je zrejmé, ako mi Armaggedon lezie krkom, ale nedá sa nič robiť. Space Cowboys ma na rozdiel od neho bavili.(4.4.2004)