poster

Vesmírní kovbojové

 • USA

  Space Cowboys

 • Slovensko

  Vesmírni kovboji

 • Velká Británie

  Space Cowboys

Dobrodružný / Sci-Fi / Drama / Akční / Thriller

USA / Austrálie, 2000, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Eastwood režíruje i hraje, to už je záruka, že to úplnej propadák nebude, ale tentokrát z toho neni ani žádnej zázrak. Ze začátku je film příjemě vtipnej a banda důchodců při svém dovádění při přípravě na start do vesmíru vytváři spoustu dobrejch situací při kterých se dá výborně bavit, jenže pak se film začne brát vážněji a ztrácí se veškerá vtipnost a na řadu přichází dojemný scény a trocha akčních prvků, ale na to už parta tvořená Eastwoodem, Tommy Lee Jonsem, Sutherlandem a Garnerem nemá a tak se ten konec musí už jen protrpět, ale i tak si myslim, že to neni špatnej snímek a po většinu doby se u něj dá dobře pobavit.(11.7.2006)

 • Indiana
  ***

  Dobrá podívaná, myslím, že film potěší především důchodce.(10.6.2005)

 • Galadriel
  ***

  Hodně průměrný film (na Eastwooda) s docela příjemnými herci, ale plný žánrových klišé s hluchými místy a někdy přiblblými dialogy.(29.3.2004)

 • nash.
  ****

  Clint nezklamal a potěšil. Pohodovka, ve které nechyběla ani zábava, vtípky a legrácky, ani drama a napětí. Přechod od odlehčeného humoru a sebeparodie, ve které si čtverka starých pardálů ironicky utahuje ze sebe i žánrových schemat žánru, k vážnému dramatu, akci a emocím byl plynulý a nenásilný. Clint přitom občasným zážehem nadsázky udržoval nadhled první poloviny i v polovině druhé. K tomu skvělý Tommy Lee Jones, vtipné dialogy, vydařené triky, Clintova režie, která mi vyloženě sedla. Proště i po letech naprostá spokojenost.(4.10.2013)

 • Matty
  ***

  Herecké legendy vylezly ze zatuchlých kobek, aby si ještě jednou užily trochu srandy. Nemáte-li vysoké požadavky, je celkem pravděpodobné, že si ji užijete taky. Obzvlášť první, výcviková část stojí za to. 65% Zajímavé komentáře: Visáč, mis-ko(29.7.2005)

 • - Ve filmu se původně mělo objevit 50 zvláštních efektů, nakonec jich ale bylo přes 300. Většina z nich se týkala věrného zobrazení kosmického prostoru. (ClintEastwood)

 • - Filmaři mohli natočit skutečné starty i přistání kosmických lodí, všechny scény v kosmickém prostoru se však natáčely s použitím miniaturních modelů. (ClintEastwood)

 • - Aby se Eastwoodovy co nejvěrněji podařilo zachytit vše, co se týká pohybu ve vesmíru, navázal spolupráci s NASA. Celá řada scén, ve kterých probíhá "výcvik kosmonautů", tak mohla být natočena s pomocí autentického vybavení, které se používá při výcviku skutečných astronautů. (ClintEastwood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace