Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

• salahadin

1* za to, že se fakt reálně jezdí po Práglu (i když by se to mohlo točit ve studiu a soutěžící by seděli v papírovém modelu autíčka z autodromu, to by byla bžunda), jinak je to zábavné asi jako černá zeď vedle bílé.(10.4.2012)

Alespoň jednu vědomostní soutěž v oblíbených pořadech :-)(23.4.2012)

Tak zkrátka je to soutěž a jak jinak než za peníze. No dobře. Je super, že je to vědomostní soutěž a takové se mi libí. No a zase aby to bylo zajímavější, tak jezdí taxíkem. Ale to není nic extra. Ale i tak si tenhle pořad zaslouží pozornost.(23.7.2012)

Jako soutěž celkem nevšední, kreativní a zábavné. Jen mě štve, jak všichni pasažéři dělají hrozně překvapené, když jim taxík zastaví a rozsvítí se. Přitom je to vše dopředu domluvené, dělají se castingy a lidé se dopředu musí přihlásit.(26.6.2013)

TV-pořad (Soutěž). Taky bych rád nastoupil do taxíku, který by mi zaplatil.| Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) |(21.10.2013)

• Aleš Háma