Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

A zase nějaký západní model... To už u nás nejsme schopni něco vymyslet sami? Za plus považuju sympatického Aleše Hámu. (431.)(14.12.2008)

"Jediné Taxi, které vám zaplatí". A tak Taxík dorazil i sem. A za volantem nesedí nikdo jiný než "ušák" Hámič. Divím se, že ještě neboural, protože nemůže řídit soustředěně a bezpečně, když se baví s lidma, čte otázky z nějakýho monitoru a rozptylovat ho také musí ty blikátka za ním. Ze začátku jsem to vůbec nesledoval, protože mě trochu odrazoval Háma, ale jednoho dne mě napadlo, že to přeci jen zkusím. Byl jsem mile překvapen, že mě to začalo bavit a nenechal jsem si ujít další díly. Překvapilo mě hodně lehkých otázek, které soutěžící nevěděli a já kroutil hlavou nad tím, jak je český národ hloupý. A nápověda zeptat se kolemjdoucího člověka je velmi vtipná. Cituji: „Ahoj, my teď soutěžíme a potřebujeme poradit.“ Zajímavá soutěž, ale trochu rozporuplná. Pořád mám nedůvěru k soutěžícím, možná jsou jen nasazení a hrají své "překvapení", když vstoupí zrovna do soutěžního taxíku. Právě to mě na tomto pořadu trochu kazí dojem. Nehodlám už špekulovat nad tím, jestli ti soutěžící to hrají, nebo ne a přejdu k hodnocení, které pro tento pořad vyznívá průměrně. "Chceš-li býti v balíku, jezdi se mnou v Taxíku!"(10.12.2008)

Aleš Háma jezdí v taxíku a klade vám otázky. Pokud nevypadnete, dojedete až na konec cesty. "Primavera." :D(10.2.2013)

Myslím, že od doby co přibrali Matonohu a Absolonovou(!) to jde vcelku do sraček.(23.3.2012)

super nápad, super moderování ušatýho taxikáře, moc rád sleduju. to by na čtyři hvězdy stačit mohlo, ne? :) 80%(11.12.2008)