Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

TV-pořad (Soutěž). Taky bych rád nastoupil do taxíku, který by mi zaplatil.| Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) |(21.10.2013)

Aleš Háma - nejlepší, Tomáš Matonoha - průměr, ale Monika Absolonová? - děs!!(9.4.2012)

• triatlet

Viděl jsem asi tři díly a už při druhém jsem si říkal, že to ti nicnetušící lidé asi hrají. Což se potvrdilo, když jsem se dověděl, že kolegovi EH zastavil taxík úplně náhodou v Jihlavě a Háma úplně náhodou oslovil zrovna Emana, který byl už asi v deseti televizních soutěžích:-) Na díl s Emanem se ale zpětně určitě podívám.(11.12.2008)

Aleš Háma a jeho taxík. Tento pořad mám celkem rád, otázky jsou přiměřeně těžké a celé je to poměrně nápaditě vymyšleno. Ale stejně by mě zajímalo, jestli vážně nabírá náhodné chodce žádající o svezení. Nevím, nevím. Ale asi jo.(2.6.2009)

Co je na tomto soutěžním pořadu asi to nejlepší a nejzajímavější je právě onen nápad! Aleš Háma je sympaťák a svou úlohu zvládá dobře. Bohužel, když si odmyslím nápad, tak je to jen průměrný TV pořad..........(11.1.2009)

• Aleš Háma

• - Jeden soutěžící podal na Aleše Hámu trestní oznámení, že se nevěnuje plně řízení, ale soutěži. Policisté toto trestní oznámení prověřili a ze záznamů zjistili, že se Háma skutečně dopustil dvou přestupků. (juta)

• - Je možné si všimnout, že soutěžní vozidlo taxi je bez přestání sledováno stále stejnou dodávkou. (Marounek)

• - Ford S-MAX použitý pro českou verzi Taxíku je majetkem ČT a krom tohoto pořadu nebyl nikdy nikde použit. Ve speciálním díle ze zákulisí moderátor Aleš Háma na ukazateli přečetl i celkovou ujetou vzdálenost, která byla cca 6 278 km. (DexMASTER094)