poster

Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

 • salahadin
  *

  1* za to, že se fakt reálně jezdí po Práglu (i když by se to mohlo točit ve studiu a soutěžící by seděli v papírovém modelu autíčka z autodromu, to by byla bžunda), jinak je to zábavné asi jako černá zeď vedle bílé.(10.4.2012)

 • MM_Ramone
  *

  No to mi je teda za súťažná rodinná relácia. Šofér taxíka kladie svojim klientom otázky, za ktorých správne zodpovedanie ponúka menšiu sumu peňazí. Je to snímané kamerami nainštalovanými v interiére automobila, ktorý jazdí v bežnej pražskej premávke. Aby som nezabudol, tak moderátor a vodič v jednej osobe je nemasný neslaný Aleš Háma. Oceňujem jedine ten nápad akejsi reality-kvíz show. *(9.12.2008)

 • Hrabka
  ****

  Aleš Háma a jeho taxík. Tento pořad mám celkem rád, otázky jsou přiměřeně těžké a celé je to poměrně nápaditě vymyšleno. Ale stejně by mě zajímalo, jestli vážně nabírá náhodné chodce žádající o svezení. Nevím, nevím. Ale asi jo.(2.6.2009)

 • - V taxíku je vždy přichystáno pro soutěžících 35 000 Kč. (juta)

 • - Aleš Háma dostává sluchátkem od dramaturgie přesné znění otázek, ale ve speciálním díle potvrdil i to, že si některé otázky tématicky vymýšlí i přímo za jízdy. (DexMASTER094)

 • - Aleš Háma musí při moderování taxíku zvládat obrovský tok informací najednou, a proto mu byl do soutěžního taxíku pořízen automat, aby se alespoň nemusel obtěžovat řazením. (DexMASTER094)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace