Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

Myslím, že od doby co přibrali Matonohu a Absolonovou(!) to jde vcelku do sraček.(23.3.2012)

... chci si taky nastoupit:). Pokud bych si ale mohl vybrat, tak k Monice Absolonové, která je strašně veselá a sympatická. Naopak Tomáš Matonoha mě nudí až moc. Převzatý model má své kouzlo a svou odlehčenou atmosférou (Háma+Absolonová) představuje příjemnou náhražku příliš vymodelovaných soutěží. Jen ty otázky jsou nejen těžce nevyrovnané v rámci soutěžících, ale někdy i v rámci odměny.(1.4.2012)

Krátký, ale zábavný, poučný a dobře zpracovaný soutěžní pořad z netradičního prostředí - taxíku. Nevidím žádný důvod, proč mu nedat 4*.(21.2.2012)

• Marek1991

Aké súťaže to stále vymýšľajú, no tak človeku už zostáva aj rozum stáť. Priznám sa, že mi to neprišlo veľmi vtipné, možno moderátorom, možno jednoduchosťou súťaže a snahou, čo najrýchlejšie klásť otázky, mimochodom mám vždy pocit, že ten taxík jazdí naschvál dosť pomaly. Zákazníci sú náhodní a platiť im za vedomosti je celkom dobré, ale tie malé výhry z toho až takú veľkú súťaž nerobia. Obyčajná podpriemerná zábavka, pre ľudí, ktorí sa naozaj nudia.(10.3.2012)

• IllIlIlIIl

2 hvězdy za to, že je to pořad soutěžní, ale jinak svou kvalitou spadá do průměru...(20.1.2009)

• - Do té doby rekordní částka 16 500 Kč bez doublu padla dne 28. listopadu roku 2013. (P. J. D.)

• - Za jeden natáčecí den se původně stihlo z úsporných opatření „vyzpovídat“ i dvanáct soutěžících. Pozdějí to bylo okolo sedmi až osmi. (juta)

• - V taxíku je vždy přichystáno pro soutěžících 35 000 Kč. (juta)