Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

Je to moc krátké, takže kromě speciálních dílů není moc o co stát. Háma je minimálně usměvavý řidič, a občas se i něčemu přiučím (než se mi to druhý den vykouří z hlavy).(15.4.2009)

Zajímavý nápad, leč vstoupit do tohoto vozu bych vskutku nechtěla. Teprve dnes mám premiéru, však myslím, že jeden dva díly stačí, že se rychle "odívá".(18.9.2011)

Jako soutěž celkem nevšední, kreativní a zábavné. Jen mě štve, jak všichni pasažéři dělají hrozně překvapené, když jim taxík zastaví a rozsvítí se. Přitom je to vše dopředu domluvené, dělají se castingy a lidé se dopředu musí přihlásit.(26.6.2013)

Taxík je zábavnej a docela originální pořad! Mezi tím, co nám nabízi všechny stanice, to září na kilometry daleko...(9.12.2008)

Jednoduchá vědomostní soutěž bez chuti a bez zápachu, nijak závratně nepobaví, ale rozhodně neurazí. Smutná statistika z této soutěže mne vede k poznání, že současní studenti vysokých škol jsou takřka negramotní nevzdělanci. Doufám, že to platí pouze o těch, kteří jsou dostatečně finančně saturováni, aby mohli využívat služeb taxislužby.(20.9.2011)

• Aleš Háma