Taxík (TV pořad)

Soutěžní / Rodinný

Česko, 2008, 28 min

• salahadin

1* za to, že se fakt reálně jezdí po Práglu (i když by se to mohlo točit ve studiu a soutěžící by seděli v papírovém modelu autíčka z autodromu, to by byla bžunda), jinak je to zábavné asi jako černá zeď vedle bílé.(10.4.2012)

Jednoduchá vědomostní soutěž bez chuti a bez zápachu, nijak závratně nepobaví, ale rozhodně neurazí. Smutná statistika z této soutěže mne vede k poznání, že současní studenti vysokých škol jsou takřka negramotní nevzdělanci. Doufám, že to platí pouze o těch, kteří jsou dostatečně finančně saturováni, aby mohli využívat služeb taxislužby.(20.9.2011)

• Aky

Moc to neumím pojmenovat a ani se mi o tom nechce přemýšlet, ale vzbuzuje to ve mně podvědomou nechuť až odpor.(28.12.2011)

• maseer2

celkem zábavný pořad, ale Háma mi přijde neskutečně protivný, takže jen 2*(21.1.2009)

Jako soutěž celkem nevšední, kreativní a zábavné. Jen mě štve, jak všichni pasažéři dělají hrozně překvapené, když jim taxík zastaví a rozsvítí se. Přitom je to vše dopředu domluvené, dělají se castingy a lidé se dopředu musí přihlásit.(26.6.2013)

• - Je možné všimnout si, že peníze vyhrávají soutěžící většinou až po prvních dvou "kolech". (fiLLthe3DD)

• - Do té doby rekordní částka 16 500 Kč bez doublu padla dne 28. listopadu roku 2013. (P. J. D.)

• - Jeden soutěžící podal na Aleše Hámu trestní oznámení, že se nevěnuje plně řízení, ale soutěži. Policisté toto trestní oznámení prověřili a ze záznamů zjistili, že se Háma skutečně dopustil dvou přestupků. (juta)