Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46 x 27 min

• Karlos80

Ha, ha, ha to jsem se zas jednou nasmál! Chudáci aristokrati:-( Už to prostě není ono, sice opět vlastní nápad v podobě nového sitcomu, ale o to horší provedení, stále stejný styl humoru ze známých estrád na Nově, stále stejní lidé, kteří se za každou cenu snaží zaujmout ale místy jsou spíš trapní a k pláči. Současná programová skladba je už zcela jiná a jinde, což asi na Barrandově ještě nepochopili:-( Podprůměrná a zcela okoukaná zábava, ztráta času.(11.1.2009)

• petaspur

Milý Ivane! Jako dítě jsem si na tvých koncertech s tebou zpíval o horolezčatech, později jsem se válel u tvojí němčiny v Kouzelníkovi, snažil jsem se tě omluvit v Kántryšou, ale tentokrát už nemám slov a cítím, že se musíme nadobro rozloučit.(17.4.2009)

• Rhed

Neviděl bych to tak tragicky. Hodně nepovedená je role Milana Pitkina, situaci poměrně slušně zachraňuje obhroublý Pešák.(5.4.2009)

Před týdnem běžel na TV Barrandov film Dcera je nevinná. A před ním jsem chytil pět minut tohohle seriálu. No, musím říct, že v rámci objektivity jsem si nechal odpad stranou s tím, že se kouknu na další díl. A světe div se, nebylo to tak špatný! Poměr vtipů dobré x špatné je cca 50:50, (někdy 40:60 ale to je výfuk), takže jsem se někdy fakt zasmál, někdy jsem ale žasl, co že to Mládek a spol. dokážou vymyslet. Každopádně dávám 3 nejisté hvězdičky s tím, že se to může změnit. P. S. A stejně jako v minulých Mládkových projektech to pro mě zachraňuje hlavně Plačková. Tu krávu jí prostě žeru pořád… :-)(12.7.2009)

Co Ivan Mládek se svojí partou dokáže je úctyhodné. Už zhruba deset let mně baví. Cyranovým ostrovem(poloostrovem) mně bavit nepřestávají, naopak. Není to nudné a není to nevkusné. ____ Vtipný a treffný!!! ____(29.12.2010)