Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46 x 27 min

I když se fórky často opakují a děj tohoto napůl sitcomu absolutně nikam nevede, já se většinou celkem dobře bavím. Podle mě lepší než stará Čundrcountry show či Country estráda. Tohle se náhodou celkem povedlo. A za nejlepší postavu považuji Ivo Pešáka alias sluhu či komorníka=)(29.3.2009)

Co Ivan Mládek se svojí partou dokáže je úctyhodné. Už zhruba deset let mně baví. Cyranovým ostrovem(poloostrovem) mně bavit nepřestávají, naopak. Není to nudné a není to nevkusné. ____ Vtipný a treffný!!! ____(29.12.2010)

• Kryton

:!:..WTF..:!: Jožina na Vás pane Mládku!(13.9.2009)

• Ded@M@tes

Ivan Mládek a spol. spojili síly a vrhli se do seriálu. Přišlo mi to dost podobné, jak scénky z Countryestrády. Vtipné to chvílemi je, ale vrhalo to dohromady pomalu nudu. / Viděné epizody cca *4.díly / ( Hodnocení: 2/10 )(20.4.2012)

• Rimsy

Tak nevím, jak to zhodnotit. Je pravda, že to je poměrně originální, Mládkův starý country humor naroubovaný na sitcomový formát. Něco tam je tu a tam i vtipné, ale většina frků se zcela míjí účinkem. Seriál působí tak trochu roztahaně a po většinu času spíš nudí, nic moc se tam neděje. Nuda je ještě umocněna převládající statičností postav, což by nevadilo, kdyby dialogy byly zajímavé, leč to bohužel nejsou... No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Respektive možná neuvidíme, protože hledat si čas na další díly moc nechci:)(11.1.2009)