Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46x27 min

• Ded@M@tes

Ivan Mládek a spol. spojili síly a vrhli se do seriálu. Přišlo mi to dost podobné, jak scénky z Countryestrády. Vtipné to chvílemi je, ale vrhalo to dohromady pomalu nudu. / Viděné epizody cca *4.díly / ( Hodnocení: 2/10 )(20.4.2012)

• kingik

Pěkně slabé a hlavně úplně nefunkční až odpadový humor, kterému se nedá vůbec smát. Nápady se zde nevyskytují, ale jako přehlídka hvězd, které dříve byly slavné, to funguje dokonale. Pochopitelně, že pravidelně se na to dívat nedá.(23.11.2009)

• Pepinec

Víte, já jsem momentálně churav, ležím pod peřinou, a tak mám čas u srkání horkého čaje sledovat i takovéto pořady. Když jsem předevčírem odpadně glosoval Partičku, netušil jsem, že v porovnání s tímto pro mě Partička později bude oscarovým adeptem... Všechny lidi i s tím nejmenším zbytkem smyslu pro inteligentní nebo alespoň fungující humor důrazně varuji před tím, aby se byť jen pokoušeli ladit Cyranův ostrov. Dělá ostudu Cyranovi, sytcomu, nám, a vtipný je jako noční televizní přenos s názvem Konec vysílání.(21.3.2011)

• honza7

Nuda nejnudnější.... kde jsou ty doby, kdy se člověk u Coutry estrády válel smíchy? Ty už asi nepřijdou :-((17.1.2010)

• LiVentura

Odříkávání scének, žádné hraní, Mládkova show jinak... a stojí za ...(30.7.2012)