Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Česko, 2008, 46 x 27 min

• Radek99

Křeč.(27.4.2011)

• DarkDemon

Zlatá Novácká Country estráda kde krátké scénky dokázaly občas i pobavit. Tady nedovedu dokoukat jediný díl do konce. Opravdu trapné, křečovité, kýčovité, vulgární ... není tedy žádný div když to beží u zoufalců z TV Barrandov.(6.7.2010)

• jonyyy

e19-23(12.8.2013)

I když se fórky často opakují a děj tohoto napůl sitcomu absolutně nikam nevede, já se většinou celkem dobře bavím. Podle mě lepší než stará Čundrcountry show či Country estráda. Tohle se náhodou celkem povedlo. A za nejlepší postavu považuji Ivo Pešáka alias sluhu či komorníka=)(29.3.2009)

• Radiq

I když tam je dost dobrejch nápadů a mládkovin, zpracováním se mi to příčí. Jestli jste viděli seriál Rabbits od Davida Lynche, tak je to stejně nudny, ale ne tak ujetě zajímavy, takže je to uplně jiny, takže nevim, proč to sem pletu. Asi jsem si na to vzpomněl proto, že se to taky odehrává jenom v jedné místnosti, s dvěma statickejma kamerama. Teď k ději. Rozumy členů rodiny někdy nejsou k zahození a dá se jim zasmát (sem tam). Bohužel to ale zabíjí ta levná atmosféra a následující suchej nebo trapnej fór. Mládkovu iniciativu a snahu chválím, protože on i jeho grupa jsou plní skvělejch nápadů, ale potřebovali by trochu větší podporu jak od diváků, tak od investorů. PS: nejpoužívanější fráze je: možná by taky nebylo špatný, kdyby... Ono celkově se tam mluví hlavně v podmiňovacím způsobu.(8.7.2010)