• D.Moore
  ***

  Baronův známý z bývalé NDR si pořídil prototyp speciálního kráčejícího trabanta, běhá s ním po lese, přeskakuje pařezy a když ho zapomene zabrzdit, trabant mu vždycky někam uteče. Jedna z mnoha historek, kvůli kterým mě Cyranův ostrov opravdu bavil. Tenhle rozporuplný sitcom je typická Mládkovina. A jelikož Ivan Mládek už dnes příliš příznivců nemá, nedivím se, že se na něj tak nadává. Spousta vtipů přitom jako kdyby vypadla nejen z jeho n@váckých estrád (hlavně tedy z Čundrcountry show, které ještě bylo nápadité), ale i z těch do nebe vynášených československotelevizních silvestrů. Nemůžu si pomoct, ty baronovy pitomé zážitky, teorie a nápady a jejich následné rozvíjení a zpitomování Janem Mrázkem, Lenkou Plačkovou a především půvabně obhroublým sluhou Ivo Pešákem, nemají chybu. Obešel bych se jen bez nijakých postav Libuny a nevyužitého Milana Pitkina, který schytal vážně mizerný part. Seriál je psaný tak, že ideální způsob, jak se na něj dívat, je maximálně jeden díl denně. Jinak se Cyranova ostrova přejíte, opakující se humorný vzorec vám bude připadat otřepaný a zjistíte, že každý dobrý vtip vyvažuje jeden méně dobrý až skoro trapný.__P.S. Baron Romedius: "V tom brnění náš pradědeček nemilosrdně sekal hlavy nepřátel." - sluha Jaroměř: "Po Bílý Hoře na Staromáku."(1.12.2012)

 • Radek99
  odpad!

  Křeč.(27.4.2011)

 • jonyyy
  *

  e19-23(12.8.2013)

 • zdepapepa
  *

  Tohle nemá se situační komedií pranic společného. Zlatá Nova a její Comeback, dokonce i tam byl pilotní díl několikanásobně lepší než co tady vyvádí Mládkův ansámbl. Možná v divadle jako součást country estrády by se to ujalo, ale chodit s tím do televize? Vyhozené peníze pro scénáristy, vyhozený čas pro diváky.(31.1.2009)

 • honza7
  odpad!

  Nuda nejnudnější.... kde jsou ty doby, kdy se člověk u Coutry estrády válel smíchy? Ty už asi nepřijdou :-((17.1.2010)

 • - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace