Cyranův ostrov (TV seriál)

• Česko

Cyranův poloostrov

• Česko

Návrat na Cyránův poloostrov

Cyranov ostrov

Komedie

Česko, 2008, 46x27 min

• paascha

po několika minurách, kdy jsem se usilovně snažil zadržet zvratky, stolici a řev hrůzy jsem to vzdal a skočil šipku po ovladači.(5.2.2009)

Soudě podle prvního dílu. By to mohlo být celkem dobré. Sitcom se nesnaží kopírovat onu americkou verzi jako v případě Nováci, ale jde si svou cestu. Postavy jsou některé v dobových kostýmech jiné v současných. Ano určitě bude trvat než si člověk zvykne na šišlání některých postav. Mládkův humor je obyčejný pro někoho vyčpělý a trapný a pro jiné zase vtipný. U mě je to tak na půl. Mě Mládek nikdy nevadil spíš naopak uměl pobavit.(11.1.2009)

• 666teen

"Víš kolik máš v sobě orgánů?" "Teď zrovna ani jeden." Hahahahaha. Nenechte se mýlit, tenhle blitcom je orgánů obojího pohlaví plný. A Ivan je všech orgánů král.(4.6.2009)

• ivishka

Aha..takže takhle se v dnešní době dělají český seriály..hmmm to jsme klesli velice hluboko.Stydím se za jakoukoliv českou novodobou produkci,když vidím tohle.Lidi STYĎTE SE!(26.7.2012)

Co Ivan Mládek se svojí partou dokáže je úctyhodné. Už zhruba deset let mně baví. Cyranovým ostrovem(poloostrovem) mně bavit nepřestávají, naopak. Není to nudné a není to nevkusné. ____ Vtipný a treffný!!! ____(29.12.2010)

• - Ivo Pešák zde hraje postavu sluhy Jaroměře, tedy i jména města, ve kterém se narodil. (Fenk)