poster

Ježíš je normální!

 • Slovensko

  Ježiš je normálny!

  (Slovensko)
 • anglický

  Take It Jeasy!

Dokumentární

Česko / Slovensko, 2008, 67 min

Režie:

Tereza Nvotová

Scénář:

Tereza Nvotová

Kamera:

David Cysař
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ***

  OH MY GOD, a to já myslel, že takový šílenosti fungují jen v USA. Těch malých dětí je mi líto. Už takhle od malička čelit diktatuře v podání ženské, která za každým slovem řekne Haleluja, protože vlastně nemá co říct. Zakáže jim hrát si s kostičkama, dojít si na záchod, protože Ježíš si taky nemohl odskočit. Hustí do nich takové kecy jako, že Ježíš je největší borec borců. Ty děcka až vyrostou, tak budou totálně mimo. Ježíš jako hrdina pro děti, něco jako superman. To se na mě nezlobte, ale tihle hlásači víry by zasloužili pozavírat do věznic s nejvyšší ostrahou. Místo, aby hlásali třeba nějaké morální zásady a hodnoty např. jak se chovat k druhým lidem, že každý člověk má v životě nějaké povinnosti, které musí dodržovat. Ale tihle s prominutím kreténi, kteří v našich luzích a hájích vykřikují hesla jako Bůh je skvělý - haleluja - bůh vás miluje - haleluja, ti naši společnost ničí. Můžete si všimnout, jak si ty malý děcka chtějí hrát a né poslouchat ty kraviny. Nejsmutnější je to, co se pak stalo tomu klukovi. kdy se mu pod tím tlakem zjevují různé halucinace apod. To je už docela síla! ... Naopak se mi líbila ta holčička. Ta to vystihla nejlépe, když jim ta kravka vysvětlovala, že byl Bůh (vousatý) a byla nějaká holka a oni se spolu spojili v jednoho člověka. Ta holčička na to odvětí: ´´A pak ta holčička měla fousy.´´ To je racionální uvažování malého dítěte. Nejvíc to nandala tomu učiteli ta sympatická mladá Slovenka, která na plnou hubu řekla, že si z toho mládí pamatuje jen to, že Beatles jsou satanisti. Čímž mu dala smeč a já jí tleskám. Smutnější je však to, že z té skupinky mladých lidí (vysokoškoláků nebo už pracantů) se jen 2 dívají na tu minulost s trochou odporu. Je to tato hezká slečna a ten mladý kluk Zoro, který studuje psychologii. Názor Terky Nvotové na její dětství v křesťanské škole tam bohužel nezazněl, ale leccos si můžeme z dokumentu domyslet. 50%(5.2.2011)

 • Efik_CZme
  ***

  Nezajímavý dokument/(1/5) o velmi zajímavém tématu(5/5). (1+5)/10=60%(28.1.2010)

 • MoRTy
  ****

  Parádní materiál, dokument sám o sobě mohl bejt vymakanější, ale ty záběry sou k nezaplacení! JEŽÍÍÍÍŠŠŠ !(24.4.2009)

 • kapsomut
  ****

  Skvělá ukázka vymývání mozků a totálního fanatismu!!!(30.10.2009)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Tak to byla síla! A tuto sračku opravdu pouštějí v kinech. To snad ani není možné! Dokument o pošahaných fanaticích, kteří jen řvou "Ježíš je BOREC". Pak se začnou třepat, polovina z nich jsou mongoloidi, takže ani nevědí co dělají. A ke všemu tyto shity vtloukávají do hlavy už i děckám! Viz. sezení s malými dětmi, kteří ještě snad chodili i do školky. Malá Terezka chtěla jít na wc a ta pošahaná fanatička ji na to řekla tohle : "Terezko musíš to vydržet, Ježíš taky kvůli potřebě neslezl ze kříže" No je tohle NORMÁLNÍ? A nebo ty kecy toho malého chlapečka, který prý viděl světlo a snad i pána Boha, jasně bylo vidět, že se tyto kecy učil nazpaměť. Takové lidi, kteří se zúčastnili těchto sezení bych veřejně ukamenoval. Vzývám tě SATANE, aby jsi se ukázal a těm panbíčkářům už konečně ZAVŘEL HUBU! Uctívám tebe, Králi Zla, tělem, jímž jsi byl stvořen - k obrazu Ďábla. S nevinností, vášnivě, Tebe já uctívám, Králi Zla! Uctívám Tebe, Pane Zlomyslnosti, Duší, jíž jsi byl tvarován. Krásný jako kalich lilie, při temném slunci odhalen. Tebe já uctívám, Pane Zlomyslnosti! Při žízni, krutém dychtění, Po věcech nekonečných, neslýchaných. Sny záhuby a loupení --- Písně, v nichž slovo boha očekávat nemůžeš. Písně zločinu --- a písně dychtění --- Při chmurných očích Ďábla, Jež pusté a neplodné se třpytí. Tebe já uctívám, Králi Zla, Těmito rty, suchými a hořkými, Jako pusté oči Ďábla! Já uctívám Tebe - invokuji Tebe, Já pokořuji Sebe před Tebou, Formulemi, jež jednou probudí chtíč chaosu - Já uctívám Tebe. Já uctívám Tebe --- Já invokuji Tebe!(17.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace