poster

Ježíš je normální!

 • Slovensko

  Ježiš je normálny!

  (Slovensko)
 • anglický

  Take It Jeasy!

Dokumentární

Česko / Slovensko, 2008, 67 min

Režie:

Tereza Nvotová

Scénář:

Tereza Nvotová

Kamera:

David Cysař
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SLOTH
  ****

  "migreno zmiz z jejiho tela" :D silny dokument o slabých lidech(31.8.2009)

 • Fleur6
  **

  Priemerný dokumentárny film o Hnutí viery v Čechách a jeho vplyve na ľudí so snahou z režisérkinej strany zachovať si objektívnosť. Kedže sama mám z určitého hľadiska s takýmto hnutím skúsenosti, nedovolím si ho priamo odsudzovať. Predsa len, kým nepríde nejaký šialený pastor, ktorý nabáda ostatných na spáchanie kolektívnej samovraždy, tak vyzerajú tí ľudia šťastní, no nie?(2.8.2009)

 • codeas
  ***

  Zajímavé téma, jenže hrozivě zpracované. aneb at žije manipulace lidílidmi 21.století(12.4.2009)

 • Siegmund
  odpad!

  Abych řekl pravdu, nevím, jak mám tento film hodnotit. Námět? Zpracování? Obsah? O hereckých výkonech se mluvit nedá, protože to je dokument. Jako dokument je film zpracovaný docela dobře, Námět dokumentu je zajímavý. Ovšem co mě děsí, je obsah filmu. V nebetyčné demagogii spatřuji obrovské nebezpečí. Hlavní řvoucí protagonista je pro mne ztělesněním ďábla. Je do nebe volající, že uzdravoval jen zdravé lidi, zatímco u lidí na invalidním vozíku se o to ani nepokusil. Kdyby to opravdu fungovalo, tak bychom neměli lidi s amputovanými končetinami, protože dle filmu, v pohodě dorůstají lidem končetiny nové. Takovými a ještě horšími nesmysly je film doslova prošpikován. Měl jsem co dělat, abych se na něj dodíval až do konce.(8.2.2009)

 • 6thSun
  **

  A komu tím prospějete, co?!! :-)(22.12.2009)

 • - Režisérka Nvotová ve filmu reflektuje vlastní zkušenost ze školy amerických misionářů „Hnutí víry“ při setkání s bývalými spolužáky a s třídním učitelem. (FFilipCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace