poster

Postrach Dennis o Vánocích

 • USA

  Dennis the Menace Christmas, A

 • Slovensko

  Postrach Dennis a Vianoce

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2007, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Musím se přiznat, že dosud jsem žádný film s "Dennisem, postrachem okolí" neviděl, takže jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat. Kouknul jsem na něj jen kvůli tomu, že se odehrává o Vánocích, a tím pádem se řadí mezi vánoční filmy, jejichž sbírání a sledování se s velkou vervou věnuji. A tak tento film nebudu hodnotit jako pokračování nebo parazitování na nějaké sérii či postavě, ale pouze a jenom jako vánoční komedii. A z tohoto pohledu se jedná o nenáročnou zajímavou vtipnou průměrnou komedii, která dokáže pobavit a pokud jste se dosud nesetkali s žádným filmem o Dennisovi, stejně jako já, tak vám to určitě nebude připadat zase tak špatné. Já jsem se tedy alespoň solidně pobavil a dostal jsem od filmu přesně to, co jsem od něj očekával, to znamená trochu toho vtipu a zábavy, vánoční atmosféru a samozřejmě i jednoho roztomilého darebného klučinu. Takže jako vánoční komedie tento film u mne velmi snadno obstál, a to vím o čem mluvím, protože vánočních filmů už jsem viděl docela dost. Ale jak to obstojí oproti jiným snímkům o tomto rozverném chlapci, to musí posoudit někdo, kdo je s těmito snímky obeznámen. Z mého pohledu je to neškodná místy i vtipná průměrná vánoční komedie, která, pokud na ní kouknete o Vánocích, určitě potěší. Je to za tři hvězdičky.(31.12.2008)

 • Ded@M@tes
  *

  Jak kdyby se úplně vytratil vtip nebo sním režie nepočítala. Nejslabší ze všech podobných filmů. Takového hodného syna by chtěl každý, hlavně platit všechny škody co natropí. ( Hodnocení: 2/10 )(7.4.2013)

 • Spiker01
  *

  To tu bylo už mockrát! ... 10%(22.12.2012)

 • betyn
  *

  Tak když jsou ty Vánoce budu štědrý,alespoň tu jednu hvězdu. :-)(22.12.2012)

 • mzss1
  odpad!

  Totéž jako předchozí brak! trapárna místo humoru zde je a dokonce přibyl i žánr navíc: FANTASY!!! :-))) Takže bohužel, za mě 0% = odpad!(1.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace