Postrach Dennis o Vánocích

Postrach Dennis a Vianoce

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2007, 83 min

• mzss1

Totéž jako předchozí brak! trapárna místo humoru zde je a dokonce přibyl i žánr navíc: FANTASY!!! :-))) Takže bohužel, za mě 0% = odpad!(1.5.2013)

• Ded@M@tes

Jak kdyby se úplně vytratil vtip nebo sním režie nepočítala. Nejslabší ze všech podobných filmů. Takového hodného syna by chtěl každý, hlavně platit všechny škody co natropí. ( Hodnocení: 2/10 )(7.4.2013)

• SallyZen

Je to .. PITCH ...počkej si na to ...OVINA .. PITCHOVINA. Tohle je opravdu stupidní zábava, která snad nemůže pobavit ani ty nejmenší děti. 0%(29.12.2011)

• betyn

Tak když jsou ty Vánoce budu štědrý,alespoň tu jednu hvězdu. :-)(22.12.2012)

• July

Možná to nebylo až tak hrozné a spíše by odpovídaly 2*, ale tento druh amerických filmů má na následek, že se už při pouhém zaslechnutí slov "duch Vánoc" osypu a utíkám pryč od obrazovky. Dokonalý příklad toho, jak rádoby-zábavnost a rádoby-didaktičnost sklouznou do trapnosti až k nevydržení. Divák má po zhlédnutí chuť bojovat za základní lidské právo být mrzoutem, když se člověku chce...(31.1.2009)