Postrach Dennis o Vánocích

Postrach Dennis a Vianoce

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2007, 83 min

• Marek1991

Totálny zvratok, hnus, sračka, obludnosť najvyššieho rangu. Niečo tak odporne komerčné by mali zakázať, aby ľuďom neprivodilo zdravotné problémy. Pre deti absolútne nevhodné, ak si odmyslíme poslednú trojminútovku. Nehanbili sa ani zneužiť reči o kapitalizme, aby to obrátili k svojmu hnusnému prospechu. Globálne otepľovanie, gýčové ozdoby, zneužívanie rečí o materiálnych darčekoch, čierny Santa Claus, to bolo na mňa veľa. Režisér Ron Oliver je postrach sám o sebe. Takýto brak je vážne škodlivý, nie je na ňom takmer nič dobré a ľudia, ktorí tomu dali viac ako jednu hviezdu a aj tú udelenú len kvôli záverečnej trojminútovke, určite nie sú duševne v poriadku. Ak sa to niekto rozhodne pustiť, mal by predtým upozorniť, že vážne škodí vám a vašim deťom. Vymývanie mozgov, aké vídam často iba u týchto vianočných doplnkov známych filmov. Ešte ohavnejšie je, že tieto veci vysielajú komerčné televízie. Zneužitie, prekrúcanie, zavádzanie, klamstvo, skrátka to nemalo nikdy vzniknúť, toto je klasická americká manipulatívna blbosť.(5.6.2013)

Musím se přiznat, že dosud jsem žádný film s "Dennisem, postrachem okolí" neviděl, takže jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat. Kouknul jsem na něj jen kvůli tomu, že se odehrává o Vánocích, a tím pádem se řadí mezi vánoční filmy, jejichž sbírání a sledování se s velkou vervou věnuji. A tak tento film nebudu hodnotit jako pokračování nebo parazitování na nějaké sérii či postavě, ale pouze a jenom jako vánoční komedii. A z tohoto pohledu se jedná o nenáročnou zajímavou vtipnou průměrnou komedii, která dokáže pobavit a pokud jste se dosud nesetkali s žádným filmem o Dennisovi, stejně jako já, tak vám to určitě nebude připadat zase tak špatné. Já jsem se tedy alespoň solidně pobavil a dostal jsem od filmu přesně to, co jsem od něj očekával, to znamená trochu toho vtipu a zábavy, vánoční atmosféru a samozřejmě i jednoho roztomilého darebného klučinu. Takže jako vánoční komedie tento film u mne velmi snadno obstál, a to vím o čem mluvím, protože vánočních filmů už jsem viděl docela dost. Ale jak to obstojí oproti jiným snímkům o tomto rozverném chlapci, to musí posoudit někdo, kdo je s těmito snímky obeznámen. Z mého pohledu je to neškodná místy i vtipná průměrná vánoční komedie, která, pokud na ní kouknete o Vánocích, určitě potěší. Je to za tři hvězdičky.(31.12.2008)

• Ded@M@tes

Jak kdyby se úplně vytratil vtip nebo sním režie nepočítala. Nejslabší ze všech podobných filmů. Takového hodného syna by chtěl každý, hlavně platit všechny škody co natropí. ( Hodnocení: 2/10 )(7.4.2013)

• Spiker01

To tu bylo už mockrát! ... 10%(22.12.2012)

Mnohem lepší než Dennis postrach okolí znovu zasahuje..Celkem příjemný "Vánoční" film.(29.4.2013)