Fredy a Zlatovláska (TV film)

Muzikál / Pohádka

Česko, 2008, 57 min

• triatlet

Přiznám se, že jsem očekával moderní muzikálovbou pohádku třeba v takovémto stylu. A přiznávám, že po druhém songu jsem film zatratil. Nezaujaly mě ani písničky, ani stylizované sídlištní půtky pubertálních hrdinů.(6.7.2009)

• blackrain

Já pořád sakra nevím, co to mělo být. Parta Krysařů byla ještě v pohodě, prostě obyčejná sídlištní partička. Takové vidím každý den u nás na sídliští. Ta druhá parta, no tak to byl vrchol všeho. Z jejich stylizace jsem si málem pustila žehličku na nohu. Ale třešínka na dortu měla ještě přijít a vlastně je to i s p o i l e r. Na hřbitově začaly z hrobů vylézat zombie a na konec se objevil i sám Michael Jackson. Zazněl samozřejmě i jeho slavný song, i když v pozměněné podobě. Konec s p o i l e r u.(18.7.2010)

• draggo

Něco tak neuvěřitelně příšerného, že pro to skoro nenacházím slova. Pokus o český muzikál dopadl snad nejhůř jak mohl. Není tu ani jedna zajímavá písnička, všechny zní stejně genericky a bez nápadu. Choreografie je směšná. Za příběh by scénárista zaloužil jednu z každé strany. Ale ze všeho nejhorší byla rádobymoderní a cool stylizace dvou sídlištních part. Cítil jsem se až neskutečně trapně, když jsem si uvědomil, že si někdo opravdu myslí, že to mezi českou mládeží vypadá takhle. Zvlášť ta "záporná" byla vrchol nevkusu, u kterého jsem nevěděl, zda se smát nebo brečet. Člověk, který byl schopen tohle vymyslet by zasloužil mučit rozžhaveným železem. Těch 57 minut života mi nikdo nevrátí. /viděno v TV: 0% a odpad!/(4.6.2010)

• Karlos80

Tahle rádoby moderní netradiční muzikálová pohádka (njn. holt u nás doba muzikálu, všechno muzikálové, snad se to jen prodá, blbější nápad a provedení střídá ještě blbější) je zhovadilost jakou jsem ještě doposud neviděl! Ani ne snad seriálový herci jako spíš úplní amatéři to jen potvrdili. Vyjít do moderních ulic v pohádkových kostýmech a dělat ta-ny-ny......ta-ny-ny to byl vrchol nevkusu....V tomhle ohledu zlatí Rebelové i když ti jsou zas úplně o něčem jiném.(31.12.2008)

• honajz

Až jsem se jako divák styděl, když herci byli nuceni zpívat. Třeba Vaculík s Jeníkovou, že "to je puberta".(20.7.2010)

• - Ve filmu se v roli panenky v krámku kuriozit mihne Tami Stronach, známá jako vládkyně z populární fantasy Nekonečný příběh (1984). (Larrysbride)