Hospoda U bílé kočky (TV film)

Pohádka / Dobrodružný

Česko, 2009, 59 min

• tuntavala

Neni pro alergiky.(21.2.2016)

• RonaMidu

Johanova nudle byla nechutná,skoro na zvednutí žaludku :-)... pohádka jako celek mi připadla nemastná,neslaná(3.6.2013)

Moc krásná pohádka. Dle mě neměla chybu. Příběh, herci, kostýmy, hudba, kočičky- kočičky a hlavně skvělé kočičky-lidi. Výprava výborná, zvláště zajímavé bylo trhání zubu kovářem a pěkně namaskovaný Johan - silný alergik.(28.9.2010)

• misulka03

Opět česká neslaná, nemastná pohádka. Nezajímavě zpracovaná a obsazením Petra Rychlého do hl. role to dovršili, do českých pohádek se mi rozhodně nehodí!!(1.1.2009)

Co bylo dobře? Kostýmy v goticko-renesančním stylu se povedly. Hudba byla příjemná a netahala za uši. Vtipné byly výstupy kočičí královny (Medvecká) a jejich společnic (Vejvodová, Slavíková). Zajímavá byla i představitelka bílé kočky Míci - Henrieta Hornáčková. Plus tradičně dobrý Vilém Udatný v roli kováře-pytláka. Jinak to bylo nudné, představitel syna hospodské (,,Vítek") vypadal jako holka a ještě neuměl hrát. Scénář nedotažený, dialogům chyběla jiskra, prostě se to dalo natočit daleko líp.(3.1.2009)