poster

Kámoš k pohledání

 • USA

  I Love You, Man

 • Slovensko

  Kamoš za všetky drobné

Komedie / Romantický

USA, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Apatowova dílná mívá lepší chvilky, ale stejně se mezi současnými komediemi jedná o jasný nadprůměr. Hodně dělá sympatické obsazení a všudypřítomné popkultulturní relikvie („Vrátíš mi to dvd s druhou sérií Lost, Zooey to ještě neviděla a moc by jí zajímalo, co se stane v tom bunkru“…).(16.9.2009)

 • Hellboy
  ***

  Zábavná komedie, která má hlavně ze začátku nepříjemně pomalé tempo, ale jakmile se poprvé rozezní RUSH (mimochodem coby nejlepší kapela na světě byla jmenována i ve Fanboys), tak už je to o moc lepší. Jenže to je až v 50. minutě. Jinak Paul Rudd podává skvěle uvěřitelný výkon, Jason Segal je pohodář jako vždy.(19.8.2009)

 • swamp
  ***

  Komedie, která má svá hluchá místa, ale přesto je - hlavně díky Jasonu Segelovi - příjemné se na ni podívat. A to je asi tak všechno, co bych k tomu řekl. :)(14.1.2010)

 • Rosaviva
  ***

  Začala jsem se na to dívat, protože to dávali v televizi a jakmile se tam objevil Jason Segel tak jsem tušila, že tenhle film nebude nic pro mě. Nakonec to nebylo tak hrozný, ale kdyby ubrali ty nechutný vtipy a scény tak by to bylo nesrovnatelně lepší. Docela mi tam lezla na nervy postava Zooey, tak nejdřív chce, aby si našel její snoubenec kamaráda a pak jí to vadí. Jednou a znova už ne. 3*(8.9.2012)

 • teutates
  ***

  V tomto prípade sklamanie... známe tváre, zaujímavé téma, ktoré ma však neoslovilo. V takomto zložení som čakal niečo oveľa viac, takto len príjemná oddychovka na dobru noc... 5/10(31.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace