poster

Kámoš k pohledání

 • USA

  I Love You, Man

 • Slovensko

  Kamoš za všetky drobné

Komedie / Romantický

USA, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ***

  Velmi prijemna vec, ale hluche a niekedy az trapne momenty mi nedovolia dat viac. Jon a Jaime... Best couple ever!!! :D:D:D(28.7.2009)

 • lebowski
  *****

  Od prvních minut jedna hláška za druhou (a všechny ze života). Hodně jsem se nasmál.(2.6.2009)

 • dobytek
  **

  Tak tohle nějak nefunguje. A to jsem si původně myslel, že se mi to na 100% bude líbit. Myslel jsem, že to bude něco jako Pařba ve Vegas, ale to jsem se teda pořádně splet. Ústřední dvojice mi nepřišla ani zábavná, ani sympatická. Spíš mi připadali jako dva teplouši. Jít s kámošem na procházku po pláži se psem a pak si u něho v garáži pokecat o tom, kdy jsem si ho naposledy vyhonil, to mi teda nepřipadá zrovna moc normální. Jinak na začátku bylo pár povedenejch vtipů, při kterejch jsem se občas zasmál, ale asi tak od půlky jsem se už jenom nudil a odpočítával minuty do konce. O přiblblym happy endu nemá ani cenu psát, protože jsem stejně nic jinýho nečekal. Za první polovinu bych dal 3 hvězdy, za druhou tak 1. 40%(28.9.2010)

 • Smok
  ****

  Pohodičkou prekypujúca komédia od začiatku do konca. Jednu hviezdu bezostyšne prihodím za old school rockerov RUSH a môjho obľúbeného bodybuildera Lou Ferrigna, ktorý v 90tych rokoch na plagátoch zdobil steny mojej detskej izby.(21.9.2009)

 • Superpero
  ****

  Další bombová komedie se skvěle napsanejma postavama a je opravdu vtipná. Námět je sice trochu postavenej na hlavu, ale mě se to fakt líbilo a megapříjemně jsem se pobavil. Akorát to tam už přeháněli s těma všema "cool bro hláškama" a přezdívkama atd.(25.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace