poster

Kámoš k pohledání

 • USA

  I Love You, Man

 • Slovensko

  Kamoš za všetky drobné

Komedie / Romantický

USA, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Kámoš k požehnání...Starý známý model jako v About a boy- boy meets boy aneb cool řízek učí páprdu, kterak si užívat život- a páprda mu svým úsporným způsobem umožní dospět, přičemž se mezi vytváří zvláštní chemické vazby, které tvoří třeskutou bromanci. Ale protože mezi nimi není věková propast, míří scénář svými vtípky a moudry podpásově do rozkroku a trefuje se se ctí. Paul Rudd jako ňoumovitý jouda a Jason Segel coby výbušný flákač to zkrátka umí rozjet na plné otáčky nejen s elektrickou kytarou. Jemně kýčovitý epilog a zbytečný fekální humor k oněm přisprostlým komediím už přirostly, nutno ale podotknout, že sestava best man včetně roztomilé čtyřprocentní menšiny to zvládne shodit do polohy " stydím se za tebe, směju se ti, ale vlastně tě mám docela rád, kámo ". Coby zábavná oslava mužného přátelství překvapivě funkční. 7(7.6.2009)

 • H34D
  ***

  Zprvu musím podotknout, že tu onu chytrost a pohrávání si s klišé žánru bych bral opravdu s rezervou, náznaky tam jsou a skutečně I Love You, Man je o něco inteligentnější než běžné komedie a snad i Apatowské komediální dramata, ale jinak je překvapivě obyčejná a ke konci nepříjemně předvídatelná. Svou životní výpovědí o pokročilých mládencích se nechytá na Poslední polibek a na komediální rovině není víc než průměrná. Za zklamání se však označit určitě nedá, nic vážného proti Kámoši k pohledání nemám, je uspokojivý, milý a pohodovost se správným parťáctvím z nej přímo sálá a to i přesto, že přirovnání "jako ze života" bych zde zrovna nepoužil. 6/10(29.7.2009)

 • movie
  ****

  75% Překvapení. Vkusné a vtipné po celou dobu, tedy pokud vám nedělá problém vydýchat Paula Rudda, který celkem přesně hraje chlapíka, jemuž je v mantinelech mužského přátelství občas trochu nezvykle.(26.12.2009)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 7.6/10] | me: V skutočnosti by som dal niečo medzi troma a štyroma hviezdičkamil, ale viac to ťahá k tým trom. Škoda, že Jason Segel hral až druhé husle, pretože on je práve ten faktor, ktorý robí tento film tým čim je. Je jasné, že takýto typ komédie je jednoduchý a priamočiary už od začiatku, ale práve herecké obsadenie a samotné gagy sú to, čo konkrétnu komédiu odlíši od inej ... V tomto prípade to bol Jason Segel, podľa mňa vynikajúci typ na samotnú rolu,... len to chcelo ešte trošku viac priestoru pre jeho kreativitu... (viď. Forgetting Sarah Masrshall). Ostatne má film obyčajné pasáže, ktoré su skôr také tiché miestečka a vypĺňajú priestor medzi funny scénami, ktorých by mohlo byť podstatne viac. Film, ktorý vôbec neublíži ... je príjemný (miestami však príliš obyčajný), ale vďaka "Marshallovi" (How I met your mother) zabaví a rozosmeje a o to hlavne ide. Taká pohodka.(5.8.2009)

 • swamp
  ***

  Komedie, která má svá hluchá místa, ale přesto je - hlavně díky Jasonu Segelovi - příjemné se na ni podívat. A to je asi tak všechno, co bych k tomu řekl. :)(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace