poster

Kámoš k pohledání

 • USA

  I Love You, Man

 • Slovensko

  Kamoš za všetky drobné

 • Velká Británie

  I Love You, Man

Komedie / Romantický

USA, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ****

  Taky bych chtěl takového kamaráááda :-((28.10.2009)

 • AngelAngie
  **

  Milé, hezké, tradičně s typickými hláškami a postoji herců. Předvídatelné, sem tam nudné, přepísklé, ale sem tam opravdu hřející. Jedno velké klišé, ale proč ne?(20.9.2009)

 • choze
  ****

  Jason Segel a manželský pár Jon Favreu-Jaime Pressly ("Zato bude sex s rozsvícenými světly." - "Fakt jo?") jsou prostě boží.(13.12.2010)

 • Nathalie
  ****

  Kámoš k požehnání...Starý známý model jako v About a boy- boy meets boy aneb cool řízek učí páprdu, kterak si užívat život- a páprda mu svým úsporným způsobem umožní dospět, přičemž se mezi vytváří zvláštní chemické vazby, které tvoří třeskutou bromanci. Ale protože mezi nimi není věková propast, míří scénář svými vtípky a moudry podpásově do rozkroku a trefuje se se ctí. Paul Rudd jako ňoumovitý jouda a Jason Segel coby výbušný flákač to zkrátka umí rozjet na plné otáčky nejen s elektrickou kytarou. Jemně kýčovitý epilog a zbytečný fekální humor k oněm přisprostlým komediím už přirostly, nutno ale podotknout, že sestava best man včetně roztomilé čtyřprocentní menšiny to zvládne shodit do polohy " stydím se za tebe, směju se ti, ale vlastně tě mám docela rád, kámo ". Coby zábavná oslava mužného přátelství překvapivě funkční. 7(7.6.2009)

 • Sobis87
  ***

  Je to sice furt to samé dokola, stále ten samý vývoj příběhu a podobné vtípky, ale díky sympatické herecké sestavě jsem si moc rychle zvykl na to, že v tomto žánru mě asi už moc překvapení nečeká (v tomto filmu rozhodně ne) a docela dobře jsem se bavil. Kámoš k pohledání je příjemná komedie plná prvoligových komediantů mladé generace (skoro všichni jsou ze stáje nynějšího komediálního krále Judda Apatowa) a nadprůměrných vtipů, která mi příjemně utekla, ale zase nemohu říct, že bych se válel smíchy po zemi, jako tomu bylo například u Zbouchnuté nebo Superbad. Kámoš k pohledání rozhodně patří k tomu lepšímu z dosavadní letošní komediální nadílky. 70%(31.7.2009)

 • - J.K. Simmons hraje otce Paula, přitom je pouze o 14 let starší. (HellFire)

 • - Přezdívka "Pistole Pete", kterou Sydney (Jason Segel) pojmenoval Petera (Paul Rudd) je odkazem na Petera "Pistoli" Maraviche, bývalého skvělého basketbalistu a nejlepšího vysokoškolského střelce státu Louisiana všech dob. (Zdroj: IMDB). (PogoJoe)

 • - Členové rockové skupiny OK Go se objeví na konci filmu v titulcích. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace