poster

Burianův den žen s Dádou Patrasovou (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2008, 26 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

  • WANDRWALL
    **

    Dáda to nemá dobré. Jednak bojuje s nemocí, jednak se svým umělcem a roky musela dělat kašpárka pro děti, aby měla své peníze.(28.8.2010)

  • UncleG
    ***

    Zajímavé bylo především zjištění, že LoztomiLá Dáda ty malý usoplence z duše nenávidí a její cukrování není v podstatě nic jinýho než bohapustá přetvářka. Svou až neuvěřitelnou otevřeností se "zmrzlinová víla" odkopala sama. Burian jen "stál nesměle v koutku" a koukal, co z ní padá...(28.8.2010)

  • spacylemon
    ****

    "princezna tvá zmrzlinová" - Dáda v kornoutu - to je teda moc velký surrealismus i na mě :-)) těžko říct, jak moc byla úpřímná (jak moc jsem ji naletěl), ale mám teď o Dádě úplně jiný obraz, než jsem měl před shlédnutím, který teda pořád není úplně pozitivní, spíš tak nějak pochopitelný; takže účel pořadu asi splněn...(18.3.2009)