Červený traktůrek (TV seriál)

Little Red Tractor

Animovaný

Velká Británie, 2004, 52x10 min

Jimmy Hibbert
  • Samuel7

Poměrně rozumný, ale dosti stereotypní seriál. Ta písnička ale po ránu krásně naladí :)(5.2.2009)

• Kmotr76

Červený bolševik traktůrek plní pětiletku na dvě stě procent s pomocí soudruha Standy! Doporučuji obzvláště dětem voličů KSČM. Nenechte si ujít díly tykev, brambory, seno, první máj a úžasné bahno.(10.2.2014)

• Matematicka

Seriál pro malé děti, který neurazí. Chválím i výběr prostředí - život soukromých zemědělců (neboli farmářů). To mi ale nestačí. Chybí humor a nadsázka, zajímavé situace ze života, naopak až příliš je didaktizování a logických chyb. V přítomnosti rodičů a s patřičným komentářem může být pro malé děti fajn, ostatním divákům nedoporučuji. Zajímavé komentáře: Jansen, Snorlax, Samuel7, wosho, popkec.(25.1.2013)

• popkec

Pro mě nazajímavý seriál který ale díky nově občas nedobrovolně sleduji. Pro děti to muža být zábavné a možná i poučné, pro mě ale nikoliv.(21.9.2009)

Miluje to můj syn a občas se směju i já. Pan Jonáš je opravdu trotl.-)(7.1.2011)