Červený traktůrek (TV seriál)

Little Red Tractor

Animovaný

Velká Británie, 2004, 52x10 min

Jimmy Hibbert

Absence humoru a nadhledu zde silně chybí-hlavně pro odrostlejší publikum. Ale jako podívaná pro batolata a prcky je to skvělé a hlavně poučně-práce v zemědělství je fajn:-)(18.6.2010)

• popkec

Pro mě nazajímavý seriál který ale díky nově občas nedobrovolně sleduji. Pro děti to muža být zábavné a možná i poučné, pro mě ale nikoliv.(21.9.2009)

• Snorlax

Nudné, nevtipné, jen s kupou chyb. Proč si tvůrci myslí, že malé děti musí blbé?(15.4.2012)

• Matematicka

Seriál pro malé děti, který neurazí. Chválím i výběr prostředí - život soukromých zemědělců (neboli farmářů). To mi ale nestačí. Chybí humor a nadsázka, zajímavé situace ze života, naopak až příliš je didaktizování a logických chyb. V přítomnosti rodičů a s patřičným komentářem může být pro malé děti fajn, ostatním divákům nedoporučuji. Zajímavé komentáře: Jansen, Snorlax, Samuel7, wosho, popkec.(25.1.2013)

• Paity

Bohužel už to není zdaleka tak dobré jao Pošťák Pat, ale to se dalo čekat. Mátě nějaký vzor a jakékoli další, byť i volné pokračování, už se mu většinou ani nepřiblíží.(16.8.2013)