Červený traktůrek (TV seriál)

Little Red Tractor

Animovaný

Velká Británie, 2004, 52x10 min

Jimmy Hibbert
  • Matematicka

Seriál pro malé děti, který neurazí. Chválím i výběr prostředí - život soukromých zemědělců (neboli farmářů). To mi ale nestačí. Chybí humor a nadsázka, zajímavé situace ze života, naopak až příliš je didaktizování a logických chyb. V přítomnosti rodičů a s patřičným komentářem může být pro malé děti fajn, ostatním divákům nedoporučuji. Zajímavé komentáře: Jansen, Snorlax, Samuel7, wosho, popkec.(25.1.2013)

Miluje to můj syn a občas se směju i já. Pan Jonáš je opravdu trotl.-)(7.1.2011)

Kdybych měl zase tři a s maminkou v pokoji seděl, na červený traktůrek s obdivem dozajista bych hleděl.(11.3.2009)

Bavilo mě to aji v mých 20 letech. Na rozdíl od podobných pořadů pro děti, tohle mělo spád, všichni mluvili normální rychlostí a byl tam vždycky zajímavej příběh. 70 %(6.8.2013)

• Snorlax

Nudné, nevtipné, jen s kupou chyb. Proč si tvůrci myslí, že malé děti musí blbé?(15.4.2012)