Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti. (LIVINGDEAD)

George Stobbart

V poslednom čase ma duchárčiny akosi moc neberú a preto som aj k tomuto filmu pristupoval trochu opatrne, čo sa však nakoniec ukázalo zbytočné, pretože sa jedná o normálny, nadpriemerný, moderný horor, ktorý sa nemá za čo hanbiť. S dejom moc spoilerovať nechcem, lebo je pripravený celkom dobre, takže spomeniem iba to, že skupinku mladých začne prenasledovať a zabíjať duch, ktorý má však jednu výhodu - koho zabije, na toho všetci zabudnú. Všetci, okrem hlavnej hrdinky, ktorá s ním má spoločné niečo z minulosti. Herci boli slušní, technická stránka tiež, príbeh bol zaujímavý a mal aj svoj vývoj, objavilo sa zopár ľakačiek a nemôžem sa sťažovať ani na atmosféru. Síce to nie je nič originálne, strhujúce či prelomové a ani sa pri tom pravdepodobne "nepokadíte", nevidím však dôvod, prečo by mali hororoví fanúšikovia tento kúsok obchádzať. ()

drankeryth

Tak ja som sa pri filme nenudil, ako vacsina ludi tu. Aj ked to malo svoje muchy, jedno si musim priznat, ze to urcite neni sracka, ale obstojny horor, ktory stoji za to, pozriet si ho. Obcas mi ti duchovia prisli komicky, hlavne ked sa natriasali, akoby im bola zima. Hlavne to bolo smiesne, ked hrkotali prstami na rukach, to ma fakt rozosmialo. To je ale v pohode, dolezita je pozeratelnost filmu u mna a na taketo drobnosti ja kaslem a preto mu davam to lepsie hodnotenie, ako iny. ()

vrch07256732

Škoda celkom originálnho nápadu v oblasti ducharín. Škoda že to nenatočili ázijci - to by malo aspoň nejakú kultúru. Celý film je prakticky o kecoch kto s kým bude nebude alebo chcel by trtk...ť. Horor vytvára len akési podružné pozadie. Od. cca 50 min. sa to rozbehne viacej hororovým smerom, ale nakoľko si nikto nič nepamätá kecy o trtkaní pokračujú ďalej.Škoda potencionálneho nápadu - za to je 1 hviezda, a finále 2 hviezda - nakoľko už to aspoň ako tak straší. Inak duchovia tuctoví vykradnutí z rádoby podobných hororov. ()

Campbell

Těšil jsem se dost, jeden kamarád říkal že je to strašně strašidelný. No tak jsem si to obstaral a teda jedná se o velký zklamání. Už třeba herci samotná hlavní Schroeder byla nic extra a Atknis byl horší než obvykle. Navíc jsem od začátku nevěděl o co nějak jde, furt jsem viděl partu mladých dětí jak si hrajou na tvrďáky. Takže postavy naprosto nulové. No a ted to nejdůležitější.....Strach. Duchové nevypadaly nejhůř, viděl jsem horší, a ke konci jich je dostatek, což teda není moc plus. Naneštěstí se film jakž takž co se strašení týče drží. Atmosféra je nulová takže zase nic extra strašidelného nečekejte. Je to podprůměrná duchařina na kterou hodně rychle zapomenu. ()

beso74

Niektoré veci sa neodpúšťajú... Nedajú sa odpustiť bývalým najlepším kamarátom a tobôž nie dementným filmárom okrádajúcim svojich náhodných divákov o ich drahocenné minúty života. Príbeh sám o sebe nie je zas až taký zlý, len to prevedenie je horšie ako zle...Ešte šťastie že existuje niečo ako rýchlopretáčanie, s ním to nebolo ani až tak strašne zlé... Ta hviezdička je za záver kde sú náznaky čierneho humoru, ináč to vyzeralo ako pokus o maximálne znechutenie hororového žánru divákovi... ()

• Když se Chad (Zachary Abel) a Layla (Chloe Bridges) nepohodnou u jezera, Layla hodí do vody řetízek s prstenem, který si strhne z krku. Nato Chad odjíždí v autě. Když sešlápne plyn a Layla na něj zavolá, má na vteřinu řetízek i s prstenem opět na krku. (efenberger)