ricci.s

Horor zložený z 5 krátkych poviedok. 1. Pig: Príbeh o znásilnenej dievčine a jej následnej pomste. Žiaľ, začiatok sa nevydaril, celé o ničom. (10%) 2. The Closet: Hlavným hrdinom je malý chlapec, ktorý sa rozhodne zbaviť svojej nenávidenej rodiny pomocou príšerky v šatníku. Mohla to byť pecka, ale gore je fakticky nulové a príšerku ani poriadne neukážu (vidíme len veľké zuby a svietiace oči). Takže slabota, ale predsa len to bolo o štipku lepšie ako ten úvodný prúser. (30%) 3. Fall Apart: Príbeh o lekárovi, ktorý sa nakazí neznámou chorobou a začne sa rozpadávať. No konečne aspoň nejaký pokrok, čo sa týka gore, takže som bol celkom spokojný. (70%) 4. Meat Man: Detská predstavivosť naozaj nepozná hraníc. Starší brat porozpráva mladšiemu hororový príbeh o tajomnom zabijakovi Meat-Manovi, no a ten si začne myslieť, že zabijak je ich otec. Aj keď sa nejedná o nič prevratné, je to aspoň celkom zaujímavé, s malou štipkou brutalitky, avšak poriadne predvídateľným koncom. (50%) 5. Watcher: Kvalita prichádza na záver. Je to síce otrepané (ďalšia z variácií na Wrong Turn), ale mne to nevadí. Štyria kamaráti sa vyberú na výlet do hôr a začne ich masakrovať vraždiaci, kanibalský mutant. Skvelé prostredie, dostatok vnútorností, fajn maska, hektolitre krvi... viac mi ku šťastiu netreba. (100%) Takže celkovo mi z toho vychádza priemer. ()

Dellamorte

Keďže som ani nemala v úmysle vystrielať toľko riadkov k jednej antológii , tak len spomeniem, že produkcia bola na horrorovo nízkej úrovni , zámerom bolo totiž gore . Premietač a narátor v jednej osobe , bol bez akéhokoľvek H-charizmu ( jeho zbytočný pomocník / blbeček Bill si požičal masku z " SKINNED DEEP " A vsunúť detskú pseudopizódu CLOSET , ktorá do toho vóbec nezapadla - to bol omyl ! Snáď sa tá 2ka vylepší , aj keď neviem v čom. Príbehy budú asi 2 a zbytok zase len to Gčko. Čiže 1./3* 2./1* 3./4* 4./3* 5./2* ()

kaylin

„Drive-In Horrorshow“ neobsahuje povídky, které by byly nějakým způsobem nápadité, jedná se spíše o povídky, které vycházejí z klasických hororových schémat a většinou jim ani nic moc nepřidávají, spíše jim ubírají. Najde se tu dobrý prvek, najde se dobré provedení gore, ale je to spíše ojedinělá záležitost, než aby se jednalo o skutečně vypiplané povídky. Tvůrci jeli na jistotu v brakové provedení. ()

gumli

Celkovo tento film opísal"ricci.s.",takže už ani niet o čom písať.Každý príbeh má cca 20 minút a každý príbeh je úplne iný,takže žiadny stereotyp.Je to síce gýč,ale veľmi dobrý,aspoň pre mňa.Najslabší je asi prvý príbeh,ale je v ňom zase použité poriadne silné lepidlo,to som ešte v horrore nevidel.Film niekedy vyzerá ako horrorova komédia,ale len medzi príbehmi,keď premietač (poriadny debil) spolu so svojím pomocníkom(veľmi smiešnou a hlúpou figúrkou)trepú nezmysli.Ináč príbehy nemajú nič spoločné s komédiou. ()