Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• Smok

Nechcem si ani predstaviť, čo by bol tento film bez Žána. Zrejme odsúdený na pád do hlbokého prepadliska kinematografických dejín. Príbeh tak otrepaný a vypĺznutý, akcia nelogická a prachbiedna, záver len tak vystrelený do prázdna... A pritom som sa celkom tešil, bohužiaľ táto placka sa už v mojom prehrávači nezvrtne.(16.9.2009)

• MeanWhile

Nic extra zvláštního se nekonalo, musim říct že jsem něco takového čekal od tohoto filmu, ale nebylo to zase tak hrozné, ale přežít se to dalo. Takovej menší krimi-thriller, na kterej se stačí jednou podívat a to stačí. Kdybych se koukal podruhé, tak bych se zaprvé už nudil a čekal bych pouze na to až to skončí a asi bych celkově s tim snad raději začal hrát nějakou videohru i. Jean Reno docela ušel a nakonec dvě hvězdy stačí.(18.3.2011)

• Rosalinda

Bavila mne hudba. Jinak jsem se nebavila vůbec. Nezajímavé. Nuda. Hezké obrázky, qui. Ale tady ani Jean Reno nic nezachrání. A já zase a opět volám, "kde je stará zlatá Francie filmová?"(24.12.2011)

• Terva

Bez Rena by to byla asi blbost. A piáno jako hudební doprovod lezlo docela na nervy. Nechápu tu logiku děje....oni střílejí po policajtech ze samopalů, poldové vědí kdo to je, ale stejně všichni dělaj, že se nic neděje. A my čekáme jako trubky na závěrečnou scénu.(5.9.2009)

• Mrkvič

Tuctovka až to hezký není. Někdo si řekne "mám rád takový žánr..", "mám ve filmech rád tohle a tamto..", " a mám rád tyhle dva herce.." a tak vznikne milionkrát viděné klišé ničím výrazné neobohacující takřka o nic. Rena mám hodně rád, ale tady působí jak umělej panák bez špetky charism. V pohodě ho válcuje i tak dost slabý Gaspard Ulliel. To jak to všechno dopadne víme po 5 minutách filmu, takže nám nezbyde nic, na co by sme se mohli těšit. Tak až na konci film překvapí přestřelkou u letadla, která najednou oproti zbytku zapůsobí, a stejně tak Jean Reno, který se na konci ukáže s tím, že mu režisér dovolil vzít si na plac i své charisma.(12.1.2010)