Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• honajz

Modré filtry, vážné pohledy, dramatická hudba - jen ten příběh je jak z jednoho dílu Julie Lescaut.(25.8.2012)

• Snorlax

Reno si zapomněl své charisma doma v šuplíku, Bouajila dostal minimum prostoru a o zbytku osazenstva nemá smysl se zmiňovat. Snadno zapomenutelný film, za zmínku snad stojí pouze akce na letišti.(18.3.2012)

• Mrkvič

Tuctovka až to hezký není. Někdo si řekne "mám rád takový žánr..", "mám ve filmech rád tohle a tamto..", " a mám rád tyhle dva herce.." a tak vznikne milionkrát viděné klišé ničím výrazné neobohacující takřka o nic. Rena mám hodně rád, ale tady působí jak umělej panák bez špetky charism. V pohodě ho válcuje i tak dost slabý Gaspard Ulliel. To jak to všechno dopadne víme po 5 minutách filmu, takže nám nezbyde nic, na co by sme se mohli těšit. Tak až na konci film překvapí přestřelkou u letadla, která najednou oproti zbytku zapůsobí, a stejně tak Jean Reno, který se na konci ukáže s tím, že mu režisér dovolil vzít si na plac i své charisma.(12.1.2010)

Průměrný thriler, bez nějaké větší akce nebo napětí. Hodně se tu mluví, do toho je utahaná hudba....... Ale až tak nudné to zase není, herecké výkony jsou dobré a na jedno zkouknutí to určitě je.(19.7.2009)

• MeanWhile

Nic extra zvláštního se nekonalo, musim říct že jsem něco takového čekal od tohoto filmu, ale nebylo to zase tak hrozné, ale přežít se to dalo. Takovej menší krimi-thriller, na kterej se stačí jednou podívat a to stačí. Kdybych se koukal podruhé, tak bych se zaprvé už nudil a čekal bych pouze na to až to skončí a asi bych celkově s tim snad raději začal hrát nějakou videohru i. Jean Reno docela ušel a nakonec dvě hvězdy stačí.(18.3.2011)