Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• Rosalinda

Bavila mne hudba. Jinak jsem se nebavila vůbec. Nezajímavé. Nuda. Hezké obrázky, qui. Ale tady ani Jean Reno nic nezachrání. A já zase a opět volám, "kde je stará zlatá Francie filmová?"(24.12.2011)

• predators

Vřele nedoporučuju! :-) Jak jsem "někde tady kolem" psal, že je francouzská kinematografie v rozkvětu, tak toto bylo uvadnutí. Možná se to už i blížilo hnilobě. :-) Jean Reno není všechno, když jsou ostatní telata, a když scénář psalo malé dítě a i to by to zvládlo lépe. :-) Hnus, nebrat... 20%(27.10.2009)

Průměrný thriler, bez nějaké větší akce nebo napětí. Hodně se tu mluví, do toho je utahaná hudba....... Ale až tak nudné to zase není, herecké výkony jsou dobré a na jedno zkouknutí to určitě je.(19.7.2009)

• Smok

Nechcem si ani predstaviť, čo by bol tento film bez Žána. Zrejme odsúdený na pád do hlbokého prepadliska kinematografických dejín. Príbeh tak otrepaný a vypĺznutý, akcia nelogická a prachbiedna, záver len tak vystrelený do prázdna... A pritom som sa celkom tešil, bohužiaľ táto placka sa už v mojom prehrávači nezvrtne.(16.9.2009)

• claudel

Velké zklamání. Když se v Paříži před měsícem objevily první plakáty upoutávající na tento thriller, moc jsem se těšil. Říkal jsem si, že půjde o podobnou záležitost jako např. Říše vlků plnou akce a napětí. Bohužel se jedná o naprosto zbytečný film, bezduchý a plytký scénář, akce pomálu, napětí žádné. To byl teda dvojden - včera Bellamy, děsně rozvláčný a pomalý, dnes Premier cercle nudný, bez efektu a jediného nápadu. Od tandemu Reno-Ulliel bych čekal opravdu mnohem víc. Jediným úsměvným momentem zůstává spojitost mezi Bellamym a Premier cercle přítomností Vahiny Giocante, která v prvním snímku masíruje nohy Gérardovi Depardieu a v druhém filmové babičce Gasparda Ulliela.(10.3.2009)