Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• Rosalinda

Bavila mne hudba. Jinak jsem se nebavila vůbec. Nezajímavé. Nuda. Hezké obrázky, qui. Ale tady ani Jean Reno nic nezachrání. A já zase a opět volám, "kde je stará zlatá Francie filmová?"(24.12.2011)

Garpard Ulliel je pro mě prostě Adonis... ztělesnění mužské krásy, charismatu a nepřeberného hereckého talentu, takže jsem si tenhle snímek nemohla nechat ujít. Po delší době ryze francouzská záležitost, kterou jsem shlédla a která mě opravdu bavila. Mafiánská témata mě přitahují a s tímhle hereckým obsazením to bylo o to víc příjemné...(26.10.2009)

• flanker.27

To je tak, když si někdo hraje na Michaela Manna a nemá na Michaela Manna. A nemá ani na Oliviera Marchala a dokonce ani na Bena Afflecka. Škoda filmovýho materiálu.(11.2.2011)

• Snorlax

Reno si zapomněl své charisma doma v šuplíku, Bouajila dostal minimum prostoru a o zbytku osazenstva nemá smysl se zmiňovat. Snadno zapomenutelný film, za zmínku snad stojí pouze akce na letišti.(18.3.2012)

• claudel

Velké zklamání. Když se v Paříži před měsícem objevily první plakáty upoutávající na tento thriller, moc jsem se těšil. Říkal jsem si, že půjde o podobnou záležitost jako např. Říše vlků plnou akce a napětí. Bohužel se jedná o naprosto zbytečný film, bezduchý a plytký scénář, akce pomálu, napětí žádné. To byl teda dvojden - včera Bellamy, děsně rozvláčný a pomalý, dnes Premier cercle nudný, bez efektu a jediného nápadu. Od tandemu Reno-Ulliel bych čekal opravdu mnohem víc. Jediným úsměvným momentem zůstává spojitost mezi Bellamym a Premier cercle přítomností Vahiny Giocante, která v prvním snímku masíruje nohy Gérardovi Depardieu a v druhém filmové babičce Gasparda Ulliela.(10.3.2009)