Krev mojí krve

Ultimate Heist

Thriller / Krimi / Drama

Francie / Itálie, 2009, 91 min

• st.jim

Velký herec v malém filmu. Asi tak by se dal v krátkosti nazvat počin Jean Rena v tomhle snímku. Je to takový nepovedený frantíkovský HEAT. Rozdíl je ale veliký, tady je to bez šťávy, pořádné zápletky a ani akční scény tu nejsou zrovna povedené. Když k tomu připočtu i dost divný konec, tak je mi Reno líto..... sám to prostě neutáhneš.(4.9.2009)

• Jigy

Šeď a nuda. Celou dobu jsem čekal, kdy se film rozjede a nakonec přijde trapný závěr po totálně nepromyšlené ráně. Kravina.(20.7.2013)

• Terva

Bez Rena by to byla asi blbost. A piáno jako hudební doprovod lezlo docela na nervy. Nechápu tu logiku děje....oni střílejí po policajtech ze samopalů, poldové vědí kdo to je, ale stejně všichni dělaj, že se nic neděje. A my čekáme jako trubky na závěrečnou scénu.(5.9.2009)

• flanker.27

To je tak, když si někdo hraje na Michaela Manna a nemá na Michaela Manna. A nemá ani na Oliviera Marchala a dokonce ani na Bena Afflecka. Škoda filmovýho materiálu.(11.2.2011)

• jezurka42

1* za nápad...film bez jiskry.(10.2.2012)