La Bohème

Bohème, La

La Bohème

Hudební / Romantický

Rakousko / Německo, 2008, 115 min

Dějově velmi slušný. Rolando Villazón a Anna Netrebko vdechli hlavním postavám zjemnělou romantiku. Nejsem povolán hodnotit odborně hudbu a zpěv, ale pro mě osobně byla nejsilnějším zážitkem. Celkově shrnuto je to dobrý film a kdo má rád filmy tohoto typu doporučuji, já byl spokojen.(7.5.2010)

• CrypzzXD

Víte, nikdy jsem neměl rád školní výlety do kin nebo divadel... rád j sem těch pár chvil strávil s kamarády, ale většinou jsem nemohl vystát ty nudné hodiny u kterých jsem byl nucen koukat na podobně nudné blbosti jako je právě tahle. 0%(6.10.2010)

• Premiere_*

Romantický příběh pařížských bohémů zfilmoval rakouský režisér bez stopy invence a umělecké odvahy.(1.5.2009)

Nádherně podmanivá i jiskřivě-brilantní hudba Giacoma Pucciniho v La Bohème obdařena strhujícími výkony Anny Netrebko a Rolanda Villazóna dokáží naprosto uchvátit. Je proto požitek vychutnat si naplno tento mimořádný operní zážitek... ;)(3.10.2009)

Musím dát pět! Tady se skloubilo všechno pozitivní. Giacomo Puccini je záruka kvality. Režie skvělá a kamera... zase musím vyzdvihnout. Děj je dán předlohou a je opravdu silný. V tomto díle jde o hodnoty života a žití. Zamysleme se nad tím! A... Anna Netrebko a Rolando Villazón je třešnička na dortu.(8.9.2014)