Mardi Gras: Jarní prázdniny

Mardi Gras: Spring Break

Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

Další trip na párty, na které se vždy musí něco ujetýho stát. Tady jsem se opravdu hodně nasmál. Další plus bylo to, že se tu sešlo pár mých oblíbených herců.(9.11.2011)

• bassator

Nesnáším fekální humor, trapný americký srdcervoucí proslovy před zaplněnými davy, stále stejný trapný odvázaný párty a zde toho je víc než v únosné míře. Umělé, trapné. 10% za Arielle Kebbel... - 5. 12. 2012 - 10%(5.12.2012)

Dost správná ujetina:-) Rozmýšlím se mezi 4 a 5 hvězdy, ale několik faktorů je pro plný počet, takže se to převážilo :-) Jen škoda, že si nevzal ten šmoulí kostým.(30.10.2011)

Super letní energetická teenagerská komedie o jedné nekončící párty! Plná zvratů i zvratek v podání tlouštíka, který mě neskutečně bavil! Řekl bych, že dokonce o dost vydařenější než Prci, prci, prcičky!(29.10.2011)

• honajz

Nic nového pod sluncem. Kozy, chlast, sex a fekální scénky a na jednom festivalu zasunout chtějí tlusťoch, makoň a inťoš. Mardi Gras je každoroční velkolepý festival v New Orleansu. Sem míří tři středoškoláci, kteří mají problém sehnat nějakou slušnou kost do postele. Zvláště když se jeden z nich zamiluje do sexy symbolu, Carmen Electry, jíž věnuje náhrdelník pravých perel. Kromě fekálních vtípků jsou zde fórky vyplývající z debility té či oné postavy, různých trapných situací a rádoby vtipných hlášek na úrovni puberťáckého humoru. Pokud vás ale tento styl a typ humoru neopustil a podobné filmy vás od dob Zmrzliny na klacku stále berou, na jeden večer s kamarády a spoustou chlastu se film docela hodí.(27.12.2011)