Mardi Gras: Jarní prázdniny

Mardi Gras: Spring Break

Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

Super letní energetická teenagerská komedie o jedné nekončící párty! Plná zvratů i zvratek v podání tlouštíka, který mě neskutečně bavil! Řekl bych, že dokonce o dost vydařenější než Prci, prci, prcičky!(29.10.2011)

• honajz

Nic nového pod sluncem. Kozy, chlast, sex a fekální scénky a na jednom festivalu zasunout chtějí tlusťoch, makoň a inťoš. Mardi Gras je každoroční velkolepý festival v New Orleansu. Sem míří tři středoškoláci, kteří mají problém sehnat nějakou slušnou kost do postele. Zvláště když se jeden z nich zamiluje do sexy symbolu, Carmen Electry, jíž věnuje náhrdelník pravých perel. Kromě fekálních vtípků jsou zde fórky vyplývající z debility té či oné postavy, různých trapných situací a rádoby vtipných hlášek na úrovni puberťáckého humoru. Pokud vás ale tento styl a typ humoru neopustil a podobné filmy vás od dob Zmrzliny na klacku stále berou, na jeden večer s kamarády a spoustou chlastu se film docela hodí.(27.12.2011)

Tuctová záležitost s docela slušným obsazením. Herci, kteří už několikrát dokázali, že v podobných komediích jim to sedí. Cliché zápletka, prsa, klučičí nechuťárny, hovna a happy end. Nic světoborného, ale zaplať pánbůh za tyto komedie na odreagování.(14.5.2012)

Neurazilo. Nejlepší scéna byla soutěž o lístky.(20.8.2015)

Klasická studentská komedie - prsa, zadečky, další nahotinky, panic, hovínko, pivo a Carmen Electra. Nepřipomínal vám ten řízek Jacka Blacka? 60%(15.1.2012)