Mardi Gras: Jarní prázdniny

Mardi Gras: Spring Break

Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

Nepatřím mezi elitní samce, kteří vyhledávají sex na přecpaných ulicích, takže na Mardi Gras se rozhodně nepotkáme. Jenže ze strategické gaučové pozice se mi tam dost líbilo, protože milou přítomnost Carmen Electry, nadržených dvojčat a nikoli malého množství nepříliš oděných krásek nedokáži jen tak omávnout jednou hvězdou, i když si tato lehce ujetá kravinka o moc víc nezaslouží.(16.11.2012)

• bassator

Nesnáším fekální humor, trapný americký srdcervoucí proslovy před zaplněnými davy, stále stejný trapný odvázaný párty a zde toho je víc než v únosné míře. Umělé, trapné. 10% za Arielle Kebbel... - 5. 12. 2012 - 10%(5.12.2012)

• Eldrick

Klasická zápletka teen komedií "jedeme na party, kde si určitě zašukáme" s nechutně odporným žiďackým zápasníkem sumo v jedné z hlavních rolí, který se nestyděl ani obnažit. Naštěstí to zachraňuje účast Carmen Electra, kterou samozřejmě jeden z těch vocasů jakoby přeřízne. Hahaha, hrozná prdel.(8.12.2011)

Stylova komedie............(4.11.2011)

proste Carmen(1.3.2016)