Mardi Gras: Jarní prázdniny

Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

• ecceHOMMO

Tákéto teennagerské úlety plné klišé a tuctových pletiek ma už osloviť nedokážu.(12.7.2012)

Klasická studentská komedie - prsa, zadečky, další nahotinky, panic, hovínko, pivo a Carmen Electra. Nepřipomínal vám ten řízek Jacka Blacka? 60%(15.1.2012)

Super letní energetická teenagerská komedie o jedné nekončící párty! Plná zvratů i zvratek v podání tlouštíka, který mě neskutečně bavil! Řekl bych, že dokonce o dost vydařenější než Prci, prci, prcičky!(29.10.2011)

Další pohodová ujetá komedie s trapnými vtipy. Nic extra ale určitě se nebudete nudit. Občasný výskyt Carmen Electry určitě potěší. 55% (DĚJ*** VTIP*** HERCI**) IMDb: 4,9/10(21.10.2011)

• bassator

Nesnáším fekální humor, trapný americký srdcervoucí proslovy před zaplněnými davy, stále stejný trapný odvázaný párty a zde toho je víc než v únosné míře. Umělé, trapné. 10% za Arielle Kebbel... - 5. 12. 2012 - 10%(5.12.2012)