Mardi Gras: Jarní prázdniny

Mardi Gras: Spring Break

Mardi Gras: Jarná divočina

Komedie

USA, 2011, 88 min

Další pohodová ujetá komedie s trapnými vtipy. Nic extra ale určitě se nebudete nudit. Občasný výskyt Carmen Electry určitě potěší. 55% (DĚJ*** VTIP*** HERCI**) IMDb: 4,9/10(21.10.2011)

Další trip na párty, na které se vždy musí něco ujetýho stát. Tady jsem se opravdu hodně nasmál. Další plus bylo to, že se tu sešlo pár mých oblíbených herců.(9.11.2011)

Mardi Gras je místy dost nechutná záležitost, takže film vyžaduje hodně nadhledu, ale sympatické obsazení v čele s nestárnoucí Carmen Electrou a jejími výstavními kůzlaty dělá z této přepálené studentské jízdy zábavnou podívanou, u které není potřeba přemýšlet.(20.8.2015)

• honajz

Nic nového pod sluncem. Kozy, chlast, sex a fekální scénky a na jednom festivalu zasunout chtějí tlusťoch, makoň a inťoš. Mardi Gras je každoroční velkolepý festival v New Orleansu. Sem míří tři středoškoláci, kteří mají problém sehnat nějakou slušnou kost do postele. Zvláště když se jeden z nich zamiluje do sexy symbolu, Carmen Electry, jíž věnuje náhrdelník pravých perel. Kromě fekálních vtípků jsou zde fórky vyplývající z debility té či oné postavy, různých trapných situací a rádoby vtipných hlášek na úrovni puberťáckého humoru. Pokud vás ale tento styl a typ humoru neopustil a podobné filmy vás od dob Zmrzliny na klacku stále berou, na jeden večer s kamarády a spoustou chlastu se film docela hodí.(27.12.2011)

Typická teen komedie, kozy, prdele, kluby, chlastačky a Carmen Electra jako bonus. Sympatická oddechovka na jeden večer.(27.7.2012)