• Česko

Země zombií

Komedie / Horor / Akční

USA, 2009, 88 min

proto aby jste si tento film pustili, existují jistá pravidla :-) Pravidlo č. 1 - Pohodlně se usaďte! Pravidlo č. 2 - Nejezte u toho! Pravidlo č. 3 - Svým plyšovým kamarádům zakryjte oči v cholostivých situacích, jinak Vás budou koupat ze spaní! Pravidlo č. 4 - Nenenchte se rušit jinými aspekty, či dokonce jinými lidmi! Pravidlo č. 5 - Mějte úsměv na tváři při jakékoliv scéně! a nejdůležitější Pravidlo č. 6 - V tomto filmu se radujte z maličkostí!! :-)(6.11.2009)

Zatraceně dobře natočený film! To jsou mé první reakce. Vtipné, trefné, Woody ala drsoň a Jesse ala svůj typický jediný projev, který umí představit a zatím to diváky baví - plachý, nesmělý, vlastně i nesmírně nezajímavý, ale prostě to funguje. Technicky zcela profesionální a celkově prostě super! Zábava jak má být.(5.12.2009)

Jako zastánce hesla "Vždy ve střehu!" jsem si moc užil tento instruktážní snímek, který mi do budoucna dal šanci přežít stále rychleji se blížící okamžik, kdy naši planetu ovládnou zombíci. Svědomitě jsem do sebe nasál nemalé množství vtipných pravidel přežití a začal jsem se učit noty na banju a brokovnici. Přesto doufám, že mám ještě dostatek času na to, abych si rozmyslel, zda budu mít v den D chuť spíše na střelbu do mrtvého nebo zakousnutí do živého masa.(15.2.2012)

Příjemná oddechovka, která mě vůbec nenudila. Kratší stopáž, oblíbené prostředí a výborná zábava. Mě tohle bavilo více než Soumrak mrtvých.(11.8.2012)

Naředěný zombácký VŘÍSKOT, který bohužel není ani zdaleka tak vtipný, jak by mohl být aneb "Vy neznáte pravidla?"(20.12.2009)