poster

Zombieland

 • Česko

  Země zombií

 • USA

  Zombieland

 • Slovensko

  Zombieland

Komedie / Horor / Akční

USA, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  (Don't Fear) The Reaper, děcka. Bohužel jsem se trefil, když jsem po dokonalých úvodních titulcích posmutněle konstatoval, že nic lepšího už následovat nemůže. Zombieland je totiž filmem kde největší klad je současně i největším záporem. Woody Harrelson je sice nesporně výtečný a celé to táhne, ale ta role si i přesto žádala někoho s kultovním statusem poctivě vydobytým v nesčetných béčkách. Ano, někdo formátu Bruce Campbella by byl vhodnější. A tak je to v Zombielandu se vším. Co tu najdete je dobré a zábavné, ale zároveň z toho čiší o kolik to mohlo být lepší a dotaženější... PS: Za odkaz na Vysvobození velké díky.(30.11.2009)

 • Subjektiv
  **

  Je projevem mého egoismus, když si připadám drsnější než Tallahassee, krásnější než Wichita a vtipnější než Bill Murray? Edit (13:30): Dobře, tak jen vtipnější a vraťte mi ten bod! Edit (14:16): No proto!(1.12.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako zastánce hesla "Vždy ve střehu!" jsem si moc užil tento instruktážní snímek, který mi do budoucna dal šanci přežít stále rychleji se blížící okamžik, kdy naši planetu ovládnou zombíci. Svědomitě jsem do sebe nasál nemalé množství vtipných pravidel přežití a začal jsem se učit noty na banju a brokovnici. Přesto doufám, že mám ještě dostatek času na to, abych si rozmyslel, zda budu mít v den D chuť spíše na střelbu do mrtvého nebo zakousnutí do živého masa.(15.2.2012)

 • movie
  ****

  Bylo to hodně svižné a uteklo to jako voda, klidně bych si dokázal užít i extra 20 minut. Woody Harrelson je charakter, hodně mě svým výstupem pobavil Bill Murray.(6.9.2010)

 • Bloody13
  ****

  Už úvodní titulky jsou skutečnou pastvou pro hororové oko. Woody Harrelson hláškuje jako by mu šlo o život a i ten Eisenberg mu nedělá zbytečné křoví. Spíše komedie než horor, chybí tomu jediný děsivý moment, což je trochu škoda. Ale sranda to je, o tom žádná. 7/10(14.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace