Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Krok dopředu a zároveň lehké přešlapování na místě. David Slade sice dokáže režisérsky nejlépe zkrotit problematický scénář a díky výtečným flashbackům nebo strhující akci umí gradovat očekávání finále, ale zároveň doplácí na to, kterému dílu se upsal. Z hlediska dějového pokroku totiž Zatmění trochu trpí. Nepadne tu žádné klíčové rozhodnutí ani nedojde na žádný čin, který by zásadně měnil situaci. Dojde jen k jedné velké bitvě, která má největší štěstí v tom, že atraktivní bojovníci stojí na obou stranách. Přestože tak třetí díl ztrácí tím, že nemá svou pevnou tvář (Stmívání je chladný úvod, Nový měsíc zase intimní melodrama) a v samém závěru vyznívá jako vzpomínkový díl s bitvami v horách, funguje právě v této podobě skvěle. A to i v situaci, kdy Bellino rozhodování a pochybování místy pije krev. Já ale na Twilight ságu nikdy neplival a vypadá to, že už ani nebudu. Proto se uvidíme za Rozbřesku.(30.11.2011)

 • Aluska88
  ***

  Po naprosto katastrofálním Novém měsíci jsem očekávala ještě horší Zatmění. Místo toho jsem však byla docela překvapena. Odvíjející se děj nebyl vůbec tak příšerný, dokonce ani dialogy a chování postav nebyly tak mizerné a směšné. Zatmění mi přišlo jako takový obyčejný, pohodový díl. Oproti tomu předchozímu bych řekla, že by se zde dalo i v jistých, samozřejmě velmi úzkých mezích, hovořit o nějaké speciální formě "Twilight" kvality:) Co mě však dostalo, byla stanová scéna ze Zkrocené hory:) Kdyby v ní neúčinkoval ten plochý ksicht Patizón a ta držka Lautner, považovala bych to za něco velmi vzrušujícího:) Ale i tak si myslím, že chemie mezi nimi byla v tu chvíli jiskrná:) "Cítím, co v tobě vzbuzuju fyzicky, znervózňuju tě", "Jsem teplejší, než ty." :D(26.12.2012)

 • lesumir
  *****

  Já vážně nevím jako tohle hodnotit. Vždyť je to pořád dokola a nic jiného se neděje. Od prvního dílu po tenhle jsem nepoznal rozdil v ničem. Je jasný že debata, která se ve dvou hodinách opakuje tak dvacetlkrát, už je trošku mimo, ale tak proč ne, romantika tam byla! __ Hlavně Kristen má sexappeal že to až není možný, Pattinson je sympaťák a steroidovej "shirtless" Lautner je do počtu fajn, bez něj by to nebylo ono.(4.9.2010)

 • Eddard
  **

  Nemůžu se zbavit pocitu, že i kdyby se dal děj všech prvních třech snímků série do jednoho filmu dalo by se mluvit o nepříliš hutném příběhu. Takhle se dá dramatická kostra trilogie shrnout třeba takhle "To jsme si tak jednou šli zahrát baseball, potkali jsme tři upíry a moc jsme si s nima nepadli do oka". Jinak je všechno při starém, hrdinové jsou rozervaní, tu a tam rozervou nějakého toho vampíra a o sexu se stále jenom mluví. Choreografie a vizuální efekty ve velké bojové scéně jsou na úrovni, což je možná jeden z důvodů, proč už film z čiré otupělosti nepošlu do oblasti jednohvězdičkových šuntů... 30%(16.1.2011)

 • Galadriel
  **

  Jednoznačně nejlepší film ze série (zatím), nicméně ani to není žádná velká poklona. Je tomu tak jenom díky tomu, že se konečně objevil alespoň náznak děje a mezi vším tím milostným blábolením nejhoršího ražení najdeme jednu pěknou stylovou akční bitku. A málem bych zapomněla - na taťku upíra se pořád celkem dobře kouká.(31.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace