Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  ****

  Někdy méně znamená více, ale když máte danou předlohu, která je plná zamilovaných štěků, neuděláte nic, ať jste sebe víc schopný režisér. Ale Slade dokázal nemožné, posunul Twilight na „lepší“ úroveň. Hýřil vtipem, akci vyšperkoval a herce donutil hrát :o) I když Lautnerovi to jde stejně více jako pejsánkovi (i moje Sárinka se umí zatvářit láskyplněji, rozzuřeněji a smutněji). A moc děkuji, že Jackson Rathbone zahodil svůj starý, strnulý obličej, změnil účes a dostal pořádný prostor, kterým upoutal moji pozornost (předtím jsem si nevšimla, že je to takový kus - http://pictureup.cz/picture/verejny/25722572jackson-rathbone1.jpg ) Ono není na škodu, když se ta romantika nebere tak vážně :o) Pak v situacích podobné rozhovoru: „Tebe miluji více!“, nemusím koulit oči v sloup a jen se usmívat. Škoda jen, že scén alá trénink nebylo více. Snad příště :o)(21.7.2010)

 • zelvopyr
  **

  Sen každé správné emo dívky. Dva nejlepší hošové na světě pro ni maji plné pochopení. Smí s nimi plkat své blbokomyslné myšlenky a nechat je slušňácky se o ni dvořit. Oba se musejí velice snažit, protože oba jsou jí hluboce milováni a jde jen o to, kdo z nich je milován víc než nejvíc. Že je milována ona je zcela základní, samozřejmá premisa, kterou nemá smysl vůbec zmiňovat. Veškeré její okolí ji v její zvrácené zálibě ve smrtících věcech, sebeubližování si a vůbec ve vyčlenění se ze společnosti plně podporuje v doslova klanovém slova smyslu. Je tak velmi výjimečná (čím ale?), že to plně respektují i ti nejmocnější z netvorů na světě. A kupodivu tenhle výplod je z celé nastavované kaše Twilight možná i nejlepší...(27.11.2010)

 • Morien
  odpad!

  Bože, proč jsi dopustil, abych se dožila časů, kdy dívky dříve poslouchající Britney Spears a nosící růžové hadry a plastové prstýnky glorifikují černou a chtějí se stát upíry. --- Film tak zlý, že kdyby se nesmáli ostatní diváci, tak ani nepoznám pokusy o vtip.(3.7.2010)

 • Aluska88
  ***

  Po naprosto katastrofálním Novém měsíci jsem očekávala ještě horší Zatmění. Místo toho jsem však byla docela překvapena. Odvíjející se děj nebyl vůbec tak příšerný, dokonce ani dialogy a chování postav nebyly tak mizerné a směšné. Zatmění mi přišlo jako takový obyčejný, pohodový díl. Oproti tomu předchozímu bych řekla, že by se zde dalo i v jistých, samozřejmě velmi úzkých mezích, hovořit o nějaké speciální formě "Twilight" kvality:) Co mě však dostalo, byla stanová scéna ze Zkrocené hory:) Kdyby v ní neúčinkoval ten plochý ksicht Patizón a ta držka Lautner, považovala bych to za něco velmi vzrušujícího:) Ale i tak si myslím, že chemie mezi nimi byla v tu chvíli jiskrná:) "Cítím, co v tobě vzbuzuju fyzicky, znervózňuju tě", "Jsem teplejší, než ty." :D(26.12.2012)

 • MISSha
  *

  No, alespoň to nebyla taková lobotomie, kterou jsem pociťovala u předcházejícího dílu. Ale ani tahle novinka, mi nebrání, abych se s hodnocením pohnula o něco víš. Prostě film je stupidita, s tragickým scénářem, který je místy nechtěně vtipný. S dialogy které jsou jak s pomocné školy, kterým ani zdaleka nepomáhají mdlé (v lepším případě) výkony hlavních a vedlejších protagonistů. 1* za Bryce Dallas Howard. 20%(31.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace