Rampage

Rampage

• Německo

Amok

Krimi / Thriller / Drama / Akční

Kanada / Německo, 2009, 84 min (Director's cut: 79 min)

Uwe Boll

Uwe Boll

Mathias Neumann

Ať si o Bollovi kdo chce co chce říká-Tohle je možná trošku těžkopádná ale jinak velmi zábavná cynická jízda, která má ve výsledku více výpovědní hodnoty než všechny residentevily a transformery dohromady.(31.12.2012)

Můj první film Uweho Bolla byl více než koukatelný... kupodivu (až na tu dizzy kameru občas). Hvězdičku přihazuji za překvapivý filozofický přesah.(15.5.2011)

Asi bych si nikdy nepomyslel, že film, který vyjede z továrny Uweho Bolla, ohodnotím čtyřmi hvězdičkami. Vůbec poprvé jsem neměl problém s jeho režijním rukopisem, i když dělá zase všechno po svém. Ale má to atmosféru, dobrého herce v hlavní roli, kameru (i když občas ulítne v nějakém veletoči úplně do hajzlu), i hudbu. A všechno to mě, prosím pěkně, zaujalo. Nutno poznament, že Boll si vybral dost kontroverzní téma ke zpracování a přiznávám, že mi z průběhu a celkového vyznění nebylo příliš dobře. Je to těžké hodnotit, avšak filmařsky se mu to povedlo nečekaně slušně. 75%(19.1.2011)

Tak tohle, byla fakt bomba. Od Bolla jsem něco takovýho, vážně nečekal, ale na druhou stranu, jsem asi jeden z mála, co s ním nemaj problém. Brendan Fletcher zahrál psychopata naprosto skvěle a užíval jsem si každou chvíly, kdy byl na plátně (v mim případě na obrazovce). Takže shrnuto, podtrženo, fantastická podívaná.(29.4.2012)

Scénář: Uwe Boll .. Osobitě, bez zábran, a "dobře" Boll.(3.1.2011)

• - Příběh se odehrává ve smyšleném městě Tendervile okres Oregon v USA. (Terva)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na Festivalu Phantasmagoria v Německu 14. 8. 2009. (Terva)