Rampage

Rampage

• Německo

Amok

Krimi / Thriller / Drama / Akční

Kanada / Německo, 2009, 84 min (Director's cut: 79 min)

Uwe Boll

Uwe Boll

Mathias Neumann

Jednoznačně nejlepší Bollův film.. a nebýt jeho klasických kiksů (zde v podobě chování některých občanů...), tak jdu na full house!(24.8.2010)

Ať si o Bollovi kdo chce co chce říká-Tohle je možná trošku těžkopádná ale jinak velmi zábavná cynická jízda, která má ve výsledku více výpovědní hodnoty než všechny residentevily a transformery dohromady.(31.12.2012)

Můj první film Uweho Bolla byl více než koukatelný... kupodivu (až na tu dizzy kameru občas). Hvězdičku přihazuji za překvapivý filozofický přesah.(15.5.2011)

Koukatelné to bylo dost dobře a protože tu všichni kvůli jménu režiséra podhodnocují, tak já naopak přivřu očko, a i když je to mezi 3-4, dám vyšší možnost. 70%(18.6.2010)

slusny maso, no nevim, uwe je proste uwe(13.12.2010)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na Festivalu Phantasmagoria v Německu 14. 8. 2009. (Terva)

• - Příběh se odehrává ve smyšleném městě Tendervile okres Oregon v USA. (Terva)