Rampage

Rampage

• Německo

Amok

Krimi / Thriller / Drama / Akční

Kanada / Německo, 2009, 84 min (Director's cut: 79 min)

Uwe Boll

Uwe Boll

Mathias Neumann

Thomas Sabinsky

Kostýmy:

Aieisha Li

Ať si o Bollovi kdo chce co chce říká-Tohle je možná trošku těžkopádná ale jinak velmi zábavná cynická jízda, která má ve výsledku více výpovědní hodnoty než všechny residentevily a transformery dohromady.(31.12.2012)

Uwe natočil další koukatelnej film. Týpek se jednoho dne rozhodne vydat do ulic a zastřelit každého koho vidí, prostě nápad kterej měl každej znás :). Rotřesená kamera je někdy zbytečně extrémě chaotická a pěkně nepřehledná. Film nad kterým když vypnete mozek a necháte se unášet tímto dílkem, tak vám to až nečekaně dodá na sebevědomí :D. Můžete bejt chudí, zavidět bohatým, ale bohatí sou stejně zranitelní jako chudí.(17.7.2010)

Mnohým "Holkám" z Filmové teorie tento Úve způsobí hlavoBoll. Tohle nebude so leicht prohlásit za Abfall a poslat yntelechtuálně nach Kopr! Vícevrstvý manuál na redukci populační exploze uchopil Herr Regisseur za opačný konečník a později snad podle něj vznikne i hra, která propadne. Zvláštní uznání si zaslouží zejména casting, protože tak nesympatický sliz do hlavní role by se stěží hledal i v konteinerech potratových klinik!!(26.7.2010)

• Dharter

Jako vážně? Mělo to být původně o akci, ale to jsme zapomněli jaký psychotik to natáčí. Jediná logická věc ve filmu je, že kulka pronikne pod kůži; jako u jiného režiséra by to bylo málo, ale u Bolla to je důkaz umění. ✘(13.9.2011)

Uwe Boll mě opět překvapil tímto níkorozpočťákem, který nabízí stejně jako Tunnel Rats velice zajímavý poměr mezi výrobními náklady a výsledným dojmem, který si z něho divák odnese. Jenže ještě více mě překvapil zvoleným ostrým tématem o nesprávném chodu společnosti a jedním magorem, který řekl nahlas STOP!(14.6.2010)