• becki_tu

Nezajímavá vykrádačka žánrových kultů typu Heat nebo Goodfellas, která se chce tvářit cool, ale přitom nemá co nabídnout.(14.1.2011)

Velmi stylové, vyžehlené a velice rádoby cool podívaná. Rober De Niro v HEATU ovšem opravdu neřešil zda si na přepadení banky vezme oblek od Armaniho nebo Hugo Bosse (bohu dík). Idris Elba luxusní. Nechápu PG-13. Ten film to naprosto zabijí.(14.1.2011)

Tento typ kriminálky mám celkom rád, po technickej stránke skvelo zvládnuté, herecký dobre obsadené, len keby to malo väčší "náboj" . 80% - 4*(21.1.2011)

V rámci povrchně naleštěných heist stylovek vlastně absolutní špička, u níž nemožno chtít víc. Tedy jasně, může se chtít děj, který si nepůjčuje odevšad a hrdinové, kteří jsou i něco více, než jen nekompromisní ranaři v kvádrech, ale jednou za čas se to dá přežít. Zvláště, pokud seskládáte navýsost kvalitní sebranku pořádných béčkařů. [PS: Jestli kvalita režisérových filmů zachová při stejném časovém rozpětí kontinuální vzestup, můžeme se v roce 2020 těšit na pětkovou pecku. :-)](15.1.2011)

Solidní jízda mladých sígrů. Režijně stabilní po celou stopáž. Během krátkého času se podařilo přiblížit vesměs všechny postavy a hlavně odhalit široké spektrum jednotlivých obsahových částí. Některé byly možná zbytečné (Hermandezovo kradení peněz), ale pasuje to tam naprosto v pohodě, bez toho aniž by cokoliv vyznělo nuceně nebo přehnaně. Jen teda černošští bráši to moc nevymysleli :-/. Jinak svěží, pěkně natočené (přestřelka v hotelu) s dobrou hudbou, solidním příběhem a hlavně drajvem. Tudíž mě to bavilo celou stopáž parádně.(24.7.2014)

• - Jeden z dvojice scenáristov je aj Gabriel Casseus, ktorý sa podieľal na seriáloch ako 24, CSI, či Law & Order. (Skleni)

• - Jména filmových postav John Rahway, Jake Attica a Jesse Attica jsou shodná se třemi skutečnými americkými věznicemi. Věznice Attica se nachází v severní části státu New York a Rahway je věznicí v New Jersey. (Conspi)

• - Film se měl původně jmenovat Bone Deep. (c.tucker)