Novodobá gangsterka o lúpežných prepadoch bánk, ktorá smelo zapadá do priemeru. Ničím výnimočný film na zahnanie nudy. Vidieť raz a zabudnúť.(26.7.2013)

Režie zpackaná, scénář mizerný, takže za 2*, ale vzhledem k parádní finální bitvě s rusákama, kteří udělali za pár vteřin z 10* hotelového pokoje řešeto, jednu zvedám. Ta scéna byla vrcholem i po stránce technické, na rozdíl od tuctového zbytku. Ač obvykle akční scénář neřeším a logiku nehledám, tady nejde opominout "důležitou" hlavní linii příběhu bez emocí - pochybná banda zlodějů naletí na lep zrazenému parťákovi, zhrzenému milenci a ukradne 20 melounů jen proto, aby se odporná feťačka konečně mohla dostat domů. Go Home, Naomi. Takhle mi vyzněl slabý závěr a zároveň potvrdil skutečnou pozici policajta Dillona. Byl tam naprosto zbytečný.(25.9.2012)

V pohode sa na to pozeralo, nemám čo by som tak vytkol. Očakávania to splnilo. 70%(20.3.2011)

• becki_tu

Nezajímavá vykrádačka žánrových kultů typu Heat nebo Goodfellas, která se chce tvářit cool, ale přitom nemá co nabídnout.(14.1.2011)

Nablískaná heistovka, která ovšem poměrně dost kopíruje a používá osvědčené postupy svých předchůdců. Tudíž - výborný snímek na odreágování - Luessenhopovi to funguje poměrně dobře, ovšem na druhou stranu, žádná velká pecka, která by nějak vyčnívala, a to ani v žánru, to není. Pohodové tři hvězdy. We're takers, gents. That's what we do for a living. We take. (19.1.2011)