Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ****

  Hodně libovej film, skvěle promyšlená akcička..akorát ten soundtrack mohl být lepší :-)(10.8.2011)

 • st.ranger
  **

  Zajímavá akční podívaná, zvláště pro milovníky rychlých a nepřehledných střihů akčních sekvencí a prostého scénáře. Jakmile se dostane na scénu kazisvět Ghost, každý musí pochopit, jakým směrem budou minuty k závěrečným titulkám ubývat.(30.1.2011)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Celkem mě to zklamalo.. Je to takový ten typ Akčního filmu s pomalým tempem vyprávění.. když se nějaká Akce ukáže, tak není bůh ví jak dobře natočená, Herecké obsazení se mi Nelíbí, nemám rád ani jednoho herce. Na jedno zkouknutí by to i Šlo,ale já už očekávám od Akčního filmu zřejmě více... Těžkéj Akční Průměr,který jsem mohl vynechat,(22.1.2013)

 • Kaka
  ***

  Velmi stylové, vyžehlené a velice rádoby cool podívaná. Rober De Niro v HEATU ovšem opravdu neřešil zda si na přepadení banky vezme oblek od Armaniho nebo Hugo Bosse (bohu dík). Idris Elba luxusní. Nechápu PG-13. Ten film to naprosto zabijí.(14.1.2011)

 • Fr
  ***

  Smíšená parta, automatické zbraně, C4 a přesné načasování. Jsou to PROFÍCI!!!.... Mám rád práci profíků. Je však potřeba dopředu upozornit, že tady stačil jeden a to na postu režiséra! Herci nemají prostor pro charisma a první polovina mnoho zábavy nepřináší. Až pak, když se to (trochu) posere a přijdou rusáci, stává se děj zajímavějším a díky běžecko-skokanské variaci koňského parkuru a solidní gangsterské přestřelce i akčnějším. Rutině odvedené řemeslo s několika zajímavými okamžiky, které by zručnější režisér proměnil v solidní zábavu. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Vzali mi prachy, ženskou a vyšoupli z party. Přece to takhle nenechám! 2.) Uvidím, k čemu jsou užitečný paparazzi. 3.) Nechápu, proč nemám dělat při loupeži žádný gesta. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(31.1.2011)

 • - Spoiler: Bezprostředně po své smrti má A. J. (Hayden Christensen) otevřené oči. V dalším záběru má však oči již zavřené, ačkoliv mu je nikdo nezavřel. (skinny)

 • - Za film si v roce 2011 Idris Elba odnesl ocenění v kategorii nejlepší Afroameričan v hlavní roli, každoročně udělované televizní stanicí Black Entertainment Television. (Conspi)

 • - Po filmu Rychle a zběsile 2 (2003) se jedná již o druhý snímek, v němž se Paul Walker a Michael Ealy střetli. (Chris Masters)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace