Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Thomas Chase

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry

Další z průměrných komedií, která má světlé i temnější okamžiky, ale která je snadno a bez problémů koukatelná, aniž by jakkoliv nudila. Stejně jako u pokračování filmu Road Trip, i tady s povděkem kvituji, že se jedná o samostatný příběh, který s tím předchozím má společného snad jen tu výpravu na divokou řeku a pobyt v tajuplném lese. Takže pokud jste neviděli první díl, tak se vůbec nic neděje. Já musím říci, že jsem si tohle velice volné pokračování užil dokonce více než právě ten původní film, u kterého jsem se příliš nebavil a na který mám v hlavě jen jakési mlhavé vzpomínky. Oproti tomu tenhle film mě zaujal už na samém začátku a až do konce jsem se vůbec nenudil a parádně si to užíval, takže tvůrci v tomto případě vzali vše za správný konec a já musím konstatovat, že tohle je jeden z mála případů, kdy se mi druhý díl líbil více než díl první. Asi to je tím, že co se týče děje, tak zde není nic složitého, navíc je to příjemná a místy vtipná oddychovka a čas s filmem strávený utekl příjemně rychle. Co se týče hereckých výkonů, tak ani tam nemám co vytknout, všichni tři mladíci i ty dvě mladé ekologické aktivistky (jejichž jména jsou "Dcera Země" a "Bouře") byli velice sympatičtí a i díky nim to bylo příjemné pokoukání. Prvnímu dílu jsem dal dvě hvězdy, druhý díl si ode mne vysloužil tři hvězdy.(7.11.2010)

• dopita

No měla to bejt komedie, to jsem poznal. Jenže já se nebavil. Sice mě film nenaštval ani nezkazil náladu (jak to u mě většinou s takhle bídně hodnocenými filmy bývá), ale velmi nudil a hlavně pět minut po skončení filmu vůbec nedokážu říct, jak to dopadlo. Na filmu je navíc vidět, jak strašně levnej byl.(2.12.2010)

Docela dobrá komedie , ale jednička byla lepší a myslel jsem si že dvojka bude navazovat na jedničku , ale i tak sem se u filmu dost zasmál. Škoda že v tomhle nehráli stejný herci jako v prvním díle , ale i tak to bylo dost vtipné.(4.1.2014)

Netvrďte mi tady, že to nemá nic společného s jedničkou. Možná tam jsou jiní herci, ale co ty dvě holky? V 1.dílu byly přece také, i když je ztvárnili jiné herečky. A zábava to nebyla špatná, zhodnotil bych to jako průměr. A ty veverky se mi tam vůbec nelíbily.(13.4.2011)

• Andre3000

Prakticky docela dobrej trip dvou kámošů, ale jinak zhola nic. Příběh obsáhne tak dvě věty a i když se na to celkově dalo dobře koukat, tak prostě tomu chybělo hodně aby to byla nějaká dobrá komedie.(8.9.2009)