Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Ellory Elkayem

Stephen Mazur

John Gilbert
  • Radyo

Jedničku jsem neviděl, dvojka mě neoslovila. Humor žádný (co wtf měly znamenat ty idiotské veverky?), dvě hvězdičky snad jen za ty dvě lesní krasotinky. Ničím nezajímavá podívaná, která vznikla zcela zbytečně.(13.9.2014)

• Tommassi3

"Mou sestru ?? Tihle dva ?? Nikdy ji nenajdou.. Nenašli by ani svý péra, i kdyby začli u koulí.." ;) Jako komedie, natož dobrodružná podívaná, tenhle sequel příliš nefunguje, když pominu to utahování si z Ala Gora a ekoagitace samotné, ale jako vcelku pitomoučká crazy romantika s odkazy na první film už rozhodně ano, navíc se i díky přijatelné stopáži a svižnému tempu příběhu, byť vyprázdněnému jako vydlabaná dýně o Halloweenu s dost jalovým obsazením, jedná o příjemnou nenáročnou oddechovou záležitost na jedno použití.. Nicméně od Elloryho Elkayema bych po skvostném Pavoučím teroru rozhodně čekal mnohem víc..(24.6.2013)

• BluT

Nezvládl jsem dokoukat. 10%(26.6.2013)

• - Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)

• - Přestože je ve filmu uvedeno, že posádka sjíždí řeku v divočině, je v několika záběrech vidět přes železný most, vedoucí přes řeku. (Skarface)

• - V jedné chvíli, kdy hrdinové sjíždí řeku na raftu, míjejí zátočiny, kde jsou o skály opřené tři kmeny stromů. Poté bojují s peřeji, avšak o několik okamžiků později opět projíždějí okolo snadno identifikovatelného místa s trojicí kmenů. (Skarface)