Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Ellory Elkayem

Stephen Mazur

Thomas Chase

John Gilbert

Na jedničku to nemá a ve stopách Zahulíme uvidíme to také nejde, ale stále je to povedená komedie.(30.4.2014)

• Martin741

Klasicka dvojka se vsim vsudy : dementnejsi scenar, dementnejsia rezia, dementnejsi film..... Co bolo na filme dobre? Musim sa rozpamatat ...... nepamatam sa, asi nic 0 %(10.2.2013)

• kobejn

"Ideální" film na nedělní odpoledne po noční (a před noční), člověk je ještě zblblej a sotva se probudí a zapne telku, už tam zase dávají nějakou blbost, tudíž se do tý blbosti nemusim ani stylizovat, ale krásně to sedne...sice se mozek během sledování toho začne probouzet a hned vyšle signál, že je to pitomost, ale o tom neni sporu, kravina to je děsná, ale jak známo, někdy si musí i inteligent pustit nějakou debilitu, aby z tý inteligence totálně nezblbnul. Prostě když se s tim člověk smíří a uvědomí si, že čumí na idiotskej film, může si ho pak v klidu i užít. Nejvíc mě na tom pobavilo to, jak ti hrdinové - ti dva kloučci a ty dvě pipky byly vymydlený, ačkoli žili někde v lese, prostě děsná prdel, vyjít umytej a nalíčenej a upravenej z traileru a hrát v lese, jako by se hrálo v nějakym klubu nebo na plese. Trapný ale byly ty digitální veverky, zvláště při "společných" scénách herců a těch digitálů bylo vidět, jak herečka čumí do blba, tam kde má být jako ta veverka. Ale jak říkám, po noční si člověk taky potřebuje na chvíli oddechnout, takže na jedno použití to de.(30.9.2012)

• Paxxx.cz

Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

• Maty85

Počínaje scénářem nemastný, neslaný a jako komedie velmi chabý.(1.2.2009)