Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

Thomas Chase

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry

Netvrďte mi tady, že to nemá nic společného s jedničkou. Možná tam jsou jiní herci, ale co ty dvě holky? V 1.dílu byly přece také, i když je ztvárnili jiné herečky. A zábava to nebyla špatná, zhodnotil bych to jako průměr. A ty veverky se mi tam vůbec nelíbily.(13.4.2011)

• Tommassi3

"Mou sestru ?? Tihle dva ?? Nikdy ji nenajdou.. Nenašli by ani svý péra, i kdyby začli u koulí.." ;) Jako komedie, natož dobrodružná podívaná, tenhle sequel příliš nefunguje, když pominu to utahování si z Ala Gora a ekoagitace samotné, ale jako vcelku pitomoučká crazy romantika s odkazy na první film už rozhodně ano, navíc se i díky přijatelné stopáži a svižnému tempu příběhu, byť vyprázdněnému jako vydlabaná dýně o Halloweenu s dost jalovým obsazením, jedná o příjemnou nenáročnou oddechovou záležitost na jedno použití.. Nicméně od Elloryho Elkayema bych po skvostném Pavoučím teroru rozhodně čekal mnohem víc..(24.6.2013)

Další z průměrných komedií, která má světlé i temnější okamžiky, ale která je snadno a bez problémů koukatelná, aniž by jakkoliv nudila. Stejně jako u pokračování filmu Road Trip, i tady s povděkem kvituji, že se jedná o samostatný příběh, který s tím předchozím má společného snad jen tu výpravu na divokou řeku a pobyt v tajuplném lese. Takže pokud jste neviděli první díl, tak se vůbec nic neděje. Já musím říci, že jsem si tohle velice volné pokračování užil dokonce více než právě ten původní film, u kterého jsem se příliš nebavil a na který mám v hlavě jen jakési mlhavé vzpomínky. Oproti tomu tenhle film mě zaujal už na samém začátku a až do konce jsem se vůbec nenudil a parádně si to užíval, takže tvůrci v tomto případě vzali vše za správný konec a já musím konstatovat, že tohle je jeden z mála případů, kdy se mi druhý díl líbil více než díl první. Asi to je tím, že co se týče děje, tak zde není nic složitého, navíc je to příjemná a místy vtipná oddychovka a čas s filmem strávený utekl příjemně rychle. Co se týče hereckých výkonů, tak ani tam nemám co vytknout, všichni tři mladíci i ty dvě mladé ekologické aktivistky (jejichž jména jsou "Dcera Země" a "Bouře") byli velice sympatičtí a i díky nim to bylo příjemné pokoukání. Prvnímu dílu jsem dal dvě hvězdy, druhý díl si ode mne vysloužil tři hvězdy.(7.11.2010)

• Paxxx.cz

Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

• BMAJTZ

Chvili jsem se dobre bavil, vlastne celou dobu putovani po lesech, ale druha pulka kdyz uz jsou na miste a toci se to vsechno kolem jednoho stromu je naprosty odpad.(1.7.2009)