Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • Ainy

Dnes napíšu obzvlášť rozsáhlý a výstižný komentář: "Nudaaaaa" ... dvě hvězdičky za záběry z řeky(24.6.2013)

• dopita

No měla to bejt komedie, to jsem poznal. Jenže já se nebavil. Sice mě film nenaštval ani nezkazil náladu (jak to u mě většinou s takhle bídně hodnocenými filmy bývá), ale velmi nudil a hlavně pět minut po skončení filmu vůbec nedokážu říct, jak to dopadlo. Na filmu je navíc vidět, jak strašně levnej byl.(2.12.2010)

• BMAJTZ

Chvili jsem se dobre bavil, vlastne celou dobu putovani po lesech, ale druha pulka kdyz uz jsou na miste a toci se to vsechno kolem jednoho stromu je naprosty odpad.(1.7.2009)

S jedničkou to má společné jenom námět a děj, jinak jsou tam uplně jiní lidi. Pohodový dívatelný film na nedělní kocovinové odpoledne. Ty veverky už byly trošku přes čáru.(30.1.2011)

• Radyo

Jedničku jsem neviděl, dvojka mě neoslovila. Humor žádný (co wtf měly znamenat ty idiotské veverky?), dvě hvězdičky snad jen za ty dvě lesní krasotinky. Ničím nezajímavá podívaná, která vznikla zcela zbytečně.(13.9.2014)

• - Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)

• - Přestože je ve filmu uvedeno, že posádka sjíždí řeku v divočině, je v několika záběrech vidět přes železný most, vedoucí přes řeku. (Skarface)

• - Natáčení filmu probíhalo ve Wellingtonu a také na Novém Zélandu. (Skarface)