poster

Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

 • USA

  Without a Paddle: Nature's Calling

 • Slovensko

  Nekecaj a pádluj 2

Komedie / Dobrodružný

USA, 2009, 87 min

Režie:

Ellory Elkayem

Scénář:

Stephen Mazur

Hudba:

Thomas Chase

Střih:

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
(další profese)
 • pan Hnědý
  *

  Chabý stín průměrné jedničky. Velmi slabé pokračování - nic nefunguje od scénáře přes kameru až po režii - odpad!(18.6.2012)

 • Paxxx.cz
  *

  Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

 • Martin741
  odpad!

  Klasicka dvojka se vsim vsudy : dementnejsi scenar, dementnejsia rezia, dementnejsi film..... Co bolo na filme dobre? Musim sa rozpamatat ...... nepamatam sa, asi nic 0 %(10.2.2013)

 • kobejn
  **

  "Ideální" film na nedělní odpoledne po noční (a před noční), člověk je ještě zblblej a sotva se probudí a zapne telku, už tam zase dávají nějakou blbost, tudíž se do tý blbosti nemusim ani stylizovat, ale krásně to sedne...sice se mozek během sledování toho začne probouzet a hned vyšle signál, že je to pitomost, ale o tom neni sporu, kravina to je děsná, ale jak známo, někdy si musí i inteligent pustit nějakou debilitu, aby z tý inteligence totálně nezblbnul. Prostě když se s tim člověk smíří a uvědomí si, že čumí na idiotskej film, může si ho pak v klidu i užít. Nejvíc mě na tom pobavilo to, jak ti hrdinové - ti dva kloučci a ty dvě pipky byly vymydlený, ačkoli žili někde v lese, prostě děsná prdel, vyjít umytej a nalíčenej a upravenej z traileru a hrát v lese, jako by se hrálo v nějakym klubu nebo na plese. Trapný ale byly ty digitální veverky, zvláště při "společných" scénách herců a těch digitálů bylo vidět, jak herečka čumí do blba, tam kde má být jako ta veverka. Ale jak říkám, po noční si člověk taky potřebuje na chvíli oddechnout, takže na jedno použití to de.(30.9.2012)

 • TheMaker
  ***

  Zábavný film na který se určitě někdy podívám rád znova ...(15.4.2011)

 • - Přestože je ve filmu uvedeno, že posádka sjíždí řeku v divočině, je v několika záběrech vidět přes železný most, vedoucí přes řeku. (Skarface)

 • - V jedné chvíli, kdy hrdinové sjíždí řeku na raftu, míjejí zátočiny, kde jsou o skály opřené tři kmeny stromů. Poté bojují s peřeji, avšak o několik okamžiků později opět projíždějí okolo snadno identifikovatelného místa s trojicí kmenů. (Skarface)

 • - Natáčení mnoha scén, které se odehrávali v přírodě, ve skutečnosti tvůrci filmovali v obrovském skladišti. (Skarface)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace