Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • Martin741

Klasicka dvojka se vsim vsudy : dementnejsi scenar, dementnejsia rezia, dementnejsi film..... Co bolo na filme dobre? Musim sa rozpamatat ...... nepamatam sa, asi nic 0 %(10.2.2013)

• rikitiki

Běžte už někam s těmi debilně vyměšovacími vtipy, které jsou určené pro puberťáky!(25.6.2013)

• Paxxx.cz

Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

Další z průměrných komedií, která má světlé i temnější okamžiky, ale která je snadno a bez problémů koukatelná, aniž by jakkoliv nudila. Stejně jako u pokračování filmu Road Trip, i tady s povděkem kvituji, že se jedná o samostatný příběh, který s tím předchozím má společného snad jen tu výpravu na divokou řeku a pobyt v tajuplném lese. Takže pokud jste neviděli první díl, tak se vůbec nic neděje. Já musím říci, že jsem si tohle velice volné pokračování užil dokonce více než právě ten původní film, u kterého jsem se příliš nebavil a na který mám v hlavě jen jakési mlhavé vzpomínky. Oproti tomu tenhle film mě zaujal už na samém začátku a až do konce jsem se vůbec nenudil a parádně si to užíval, takže tvůrci v tomto případě vzali vše za správný konec a já musím konstatovat, že tohle je jeden z mála případů, kdy se mi druhý díl líbil více než díl první. Asi to je tím, že co se týče děje, tak zde není nic složitého, navíc je to příjemná a místy vtipná oddychovka a čas s filmem strávený utekl příjemně rychle. Co se týče hereckých výkonů, tak ani tam nemám co vytknout, všichni tři mladíci i ty dvě mladé ekologické aktivistky (jejichž jména jsou "Dcera Země" a "Bouře") byli velice sympatičtí a i díky nim to bylo příjemné pokoukání. Prvnímu dílu jsem dal dvě hvězdy, druhý díl si ode mne vysloužil tři hvězdy.(7.11.2010)

• Lyžař

Olivera Jamese mám docela rád. Jenže. Tady to podělal. Režie je šílená, scénář naprosto mimo. Tohle už bohužel nenapraví ani banda snažících se herců. Bohužel. Byl jsem svědkem scén, které film pohřbily daleko pod zem a půda nad nimi byla těžce udusána. Například scéna se samopalem uprostřed lesa. Zklamání. Bohužel. Scénář: **; Režie: *; Hudba: *; Herci: ***(24.12.2011)