Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (video film)

Without a Paddle: Nature's Calling

Nekecaj a pádluj 2

Komedie / Dobrodružný

USA, 2009, 87 min

Ellory Elkayem

Stephen Mazur
  • Paxxx.cz

Oproti solidní jedničce obrovský propad dolů. Skoro žádné známé tváře, většina scén trapných a jen minimum vtipu mě rozesmálo, odfláknutý konec. Jediné štěstí je, že si tenhle film nenašel cestu do kin, jinak si myslím, že řada z nás by si po shlédnutí filmu řekla o vrácení vstupného... 30%.(4.1.2012)

• -OverLord-

Taková průměrná komedie na jedno shlídnutí. Asi jediný, co si z toho pamatuju jsou ty sexy "greenpeace" holky bydlící na stromě..(7.4.2012)

• BluT

Nezvládl jsem dokoukat. 10%(26.6.2013)

• - Když parta nakládá zavazadla do člunu, bere s sebou mimo jiné i dva soudky piva. V dalších záběrech na peřejích je v lodi ale už jen jeden. (Grid)

• - Přestože je ve filmu uvedeno, že posádka sjíždí řeku v divočině, je v několika záběrech vidět přes železný most, vedoucí přes řeku. (Skarface)

• - Natáčení mnoha scén, které se odehrávali v přírodě, ve skutečnosti tvůrci filmovali v obrovském skladišti. (Skarface)