Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

John Gilbert

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • Zemi11

Nekecej a pádluj 1 jsem již hodnotil. Znovu to dělat nebudu.(24.6.2013)

• Fawkes

Dost laciná komedie, dalo by se říct o ničem. Nezaujaly mě ani počítačově vytvořené veverky. Mě osobně stačilo jedno shlédnutí. Mnohem radši bych sáhnul po původní verzi Nekecej a pádluj, ikdyž jsem jej ohodnotil pouze průměrně. (35%)(26.2.2012)

• Ainy

Dnes napíšu obzvlášť rozsáhlý a výstižný komentář: "Nudaaaaa" ... dvě hvězdičky za záběry z řeky(24.6.2013)

• Jonash87

Jednicka jeste sem tam zabavna byla, tohle je co se tyce deje skoro to same, ale o dost slabsi, nudnejsi, vycpelejsi, trapnejsi...(30.5.2015)

• -OverLord-

Taková průměrná komedie na jedno shlídnutí. Asi jediný, co si z toho pamatuju jsou ty sexy "greenpeace" holky bydlící na stromě..(7.4.2012)

• - Poté, co do raftu posádce začně téct voda, vyhodí hrdinové mimo jiné také sud piva. Ten se však nepotopí a zůstane na hladině. (Skarface)

• - Natáčení mnoha scén, které se odehrávali v přírodě, ve skutečnosti tvůrci filmovali v obrovském skladišti. (Skarface)

• - V jedné chvíli, kdy hrdinové sjíždí řeku na raftu, míjejí zátočiny, kde jsou o skály opřené tři kmeny stromů. Poté bojují s peřeji, avšak o několik okamžiků později opět projíždějí okolo snadno identifikovatelného místa s trojicí kmenů. (Skarface)