Super seriál typu Step by step. To hodnotenie je od veci. Stojí za pozornosť!!!(7.6.2010)

• hansel97

Viděl jsem pár dílů kvůli Jennifer Lawrence, ale musím říct, že je to opravdu nízká úroveň "humoru," čekal jsem něco jako český Comeback, ale tady se vtipy zhruba tak na tom, že někdo dostane balónem do obličeje. Vsadím se, že o pár dílů dál bych viděl někoho odporně dlouho zvracet, což je podle Američanů velmi vtipné a patří do každé komedie. "hahahaa, ona zvrací nechutně na někoho dalšího. haha." Že Pitch Perfect, Kick-Ass, Glee a milione dalších amerických filmů.(11.7.2015)

The Jennifer Lawrence Show.(20.8.2013)

Ať žijí stereotypy! Nalijme si čistého vína. Všechno už tady bylo. Šablonovité postavy - „chlapsky“ pojatý otec, který je pouze zdánlivě hlavou rodiny, místy upjatá manželka, která je srdcem i duší celé domácnosti. Sexy, na první pohled sebestředná, dcera s ochranářským komplexem, geniální syn - mimoň, omezený a hloupoučký syn ve věku teenagera a skupinu uzavírá žoviální strýček. Proč tedy 4 hvězdičky ? Někdy je lépe následovat vyšlapanou cestu, která i po těch letech, alespoň v tomto konkrétním příkladě, přesvědčivě funguje - navíc postavy jsou bezvadně zahrané. A je to seriál, ve kterém začínala Jennifer Lawrence . Až čas ukáže, jakou váhu a důležitost měla moje předchozí věta :) … 1. Série 75%, 2. Série 70%, 3. Série 75%, Nejoblíbenější postavy: Paul DuFrayne, Bill Pearson(5.1.2013)

Celkem vtipné :-)(25.10.2009)