Jeden z mojich najobľúbenejších komediálnych seriálov. Určite by sa mu zišlo vyššie hodnotenie, aj keď na druhej strane chápem, nejde o nič nové a prevratné. Podobných seriálov je veľké množstvo ale treba nejako odlíšiť tie horšie od tých lepších. A tento je jeden z tých lepších (pre mňa dokonca z najlepších, dostaneme sa k tomu, že prečo). Jednoducho vtipná pohodovka bez zbytočne sileného humoru (a práve na tom stroskotávajú mnohé seriály). A čo viac dodať – ide o prvé hranie pre Jennifer Lawrence (tie občasné mihnutia sa v televízii pred tým, sa nerátajú – veď nemajú ani prečo). A to už sme doma, prečo mám tento seriál tak rád. Bude to tou Jennifer. Musím sa priznať, že keby nebolo jej, tak si tento seriál zrejme nikdy nevšimnem. Na druhej strane, značnú časť seriálu ťahá Bill Engvall, čiže keby na to nemal tie správne „gule“, zrejme ma to až tak neosloví. U nás mimochodom veľmi neznámi seriálový počin, uvidíme, či sa to časom zmení.(6.6.2012)

Super seriál typu Step by step. To hodnotenie je od veci. Stojí za pozornosť!!!(7.6.2010)

• hansel97

Viděl jsem pár dílů kvůli Jennifer Lawrence, ale musím říct, že je to opravdu nízká úroveň "humoru," čekal jsem něco jako český Comeback, ale tady se vtipy zhruba tak na tom, že někdo dostane balónem do obličeje. Vsadím se, že o pár dílů dál bych viděl někoho odporně dlouho zvracet, což je podle Američanů velmi vtipné a patří do každé komedie. "hahahaa, ona zvrací nechutně na někoho dalšího. haha." Že Pitch Perfect, Kick-Ass, Glee a milione dalších amerických filmů.(11.7.2015)

Proboha proč to má tak malé hodnocení? Vždyť je to sranda!(24.5.2010)

The Jennifer Lawrence Show.(20.8.2013)