Alfa a Omega

Alpha and Omega

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA / Indie / Kanada, 2010, 88 min

• Kryton

Nudný příběh s ještě nudnější animací. Po 20 minutách jsem s tímto filmem skončil.(27.6.2011)

Průměrná animace a příběh teenagerské komedie násilně namontovaný na smečku vlků žijících v Národním parku. Vtipná byla ta husa hrající golf a kačer co jí nosí hole a pár dalších věcí, ale moc jich bohužel nebylo. Je mi jasný, že to je určený především pro nejmenší, takže to nehodnotím nijak tragicky :-)(4.11.2014)

• keddy79

Jeno animované klišé je následováno druhým. Animace vypadá jako bychom se snadvrátili v čase. Nasazením brýlí docílíte toho, rozmazaný obraz se stane koukatelný, toť vše k 3D formě. Nejhorší 3D animák, co jsem viděla.(2.10.2010)

Neviem,..čakal som od toho trochu viac ale keď sa na viac už nezmohli....50%(10.4.2011)

• Momo_desu

Tancujúce a spievajúce svorky vlkov? Musí j*ebať! Otrasná hnusná rozprávka a to ja rozprávky milujem. Toto bola vysoko podpriemerná nudná sračka. A to i tu zrovna museli dať dákeho burta? To je dáky hit strkať do rozpráviek tlsté postavy aby sa tlsté americké prežraté deti necítili menejcenné?! A mater vlčica bolo maximálne trápna. Ale to viaceré postavy. Vlastne kecám, všetky.(28.7.2013)

• - Garthovi se ve filmu podaří "složit" 29 ptáčků. (Kroup4)

• - V minulosti se opravdu přivezlo z kanadské Alberty do Yellowstonského národního parku několik párů vlků, aby rozšířili tamější populaci. (Kroup4)

• - Poslední film Dennise Hoppera. Snímek mu byl věnován. (ash99)