Alfa a Omega

Alpha and Omega

Alfa a Omega: Volanie divočiny

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA / Indie / Kanada, 2010, 88 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $25,107,267Tržby Celosvetovo $50,507,267Tržby za predaj DVD v USA $11,125,429 //počet predaných kusov 624,704║ už ukážka ma odradzovala a upozorňovala na vrcholový blivajz ale tak som teda vyskúšal a 40minút čo som pri tom vydržal bolo pre mňa čisté počítačovo animované peklo, otras a des, tak strašná animácia sa len tak nevidí a na rok výroby 2010 nehovoriac /5%/(16.1.2011)

• Pajky3

Hned na začátku se mi znelíbila tahle animace. V záplavě současných kvalitních animáků je tohle přehlednutelné a právem. Příběh není nějak extra zajímavej, takže je překvapením několik zajímavých jmen v dabingu. Nedokázal jsem na to koukat souvisle, ba to ani dokoukat(11.1.2011)

• fremy

Nuda, předvídatelný děj a nic mi neuniklo ani při sledování jedním očkem.(11.4.2011)

• gudaulin

Příklad rutinně natočeného animovaného kýče beze špetky originality a výtvarné invence, navíc s tím nejhorším možným způsobem uchopenou počítačovou animací. Celkový dojem: 20%.(17.6.2012)

Jo, jo, zákony ve smečce jsou pevně stanovené, ale nikde není psáno, že se musí dodržovat. V přírodě to sice chodí jinak, ale to vůbec nevadí. Já jsem velkoryse všechno možná i nemožná klišé, kterými je tenhle příběh přímo nabušený, přehlídla. Jen mi trošku vadili ti vlci, chápu, že je chtěli nějakým způsobem odlišit, ale měli jim udělat lepší hřívu, takhle to moc připomínalo lidské vlasy a vypadalo to nepřirozeně a pak je tu také pár scén, kde ti vlci podivně poskakují a ťapkají.(9.6.2011)