poster

Alfa a Omega

 • USA

  Alpha and Omega

 • Slovensko

  Alfa a Omega: Volanie divočiny

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA / Indie / Kanada, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ..Lucas..
  **

  Jeden z nejhorších animáků, co jsem za poslední dobu viděl, hodně nudný.. ale pár světlejch momentů to mělo..(15.5.2011)

 • ABLABLABLA
  **

  Hrozní grafika, přeplácaný příběh, ale několikrát jsem se díky trapným scénám zasmála - jako např. při "vytí" vlků na měsíc? Vážně?:D(7.9.2011)

 • MartinezZ
  **

  9.4.2011 ~ Předvídatelný, dětsky hloupý a navíc poněkud nehezký animák. ~ Vlci. Alfy jako vůdci smečky, Omegy jako lovci. Tyhle dva světy si nejsou souzeny. Ovšem mezi jednou takovou Alfou a jedním potrhlým Omegou vzplane něco, co oba světy spojí. Nečekané. ~ Tedy alespoň ne hned. Nejdřív je totiž musí z jejich národního parku odvézt, aby v jiném parku založili novou smečku, což se hlavně Alfě nelíbí. Má si totiž "vzít" (?) samce z jiné smečky, čímž se tyto spojí a budou silnější. A oba se chtějí vrátit a tak se vrací, za pomoci krůty, a ohrožují je medvědi a blablabla a nuda. ~ Tahle konina vznikla hlavně a to hlavně proto, aby to mohlo být ve 3D a děti na to nalákaly chudáky rodiče, co to absolutně zbytečné 3D vstupné zacálují. Důsledkem tak je, že tenhle hodně podprůměrný animák si na sebe vydělal už jen v USA a ze zbytku světa se jen rýžovalo. Je skutečně smutné, že něco takového se dokáže zaplatit a tak vznikají další a další nedobré filmy. Navíc tento animák byl tak moc špatný z grafické stránky, že v poslední době to ani není s čím srovnat. ~ 1,5*(16.5.2011)

 • MikeCool
  *

  Ve větší míře velice nudný animák s klasickou, hrdinskou a akční pointou, která omrzí hned v prvních minutách, ale dokoukal jsem to dokonce, ale měl jsem co dělat, abych to v polovině filmu nevypnul. Kdyby jste se někdy nudili, tak si prosím vás nepouštějte tento animák, budete se nudit ještě více.(23.12.2013)

 • Kwaichi
  **

  Vlk je pre mňa majestátne zviera a nemôžem sa na to pozerať ako si tu hopká na zadných nohách. Čo sa týka príbehu, nepriniesol nič nové. Ide o starý, v poslednej dobe tak často omieľaný príbeh o láske medzi jednotlivcami z dvoch odlišných kást - vládnucej a plebsu - Alfa a Omega. Okrem spoločného vytia pri mesiaci a spúšťania sa na kôre stromu sa tam prakticky nič neudialo. O vlkoch by som si predstavoval keď už tak niečo akčnejšie. škoda, že som to videl len na bežnom televízore, kebyže to vidím v kine s všetkými tými 3D efektmi tak by ma to zaujalo viac.(19.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace