poster

Byla jednou jedna planeta (TV seriál)

 • Francie

  Il était une fois... notre terre

 • Slovensko

  Bola raz jedna planéta

Animovaný / Rodinný

Francie, 2008, 26x24 min

Režie:

Albert Barillé

Scénář:

Albert Barillé
 • Beatris C.
  ****

  Kdyby se takhle řešili problémy, které tíží naší zemi, bylo by to super...(19.12.2010)

 • lopata555
  ****

  videl som síce iba jeden diel a to dneska, ale nie je to zlé, jednoduché vyprávanie určené hlavne pre deti ale i my dospelí si to môžeme pozrieť(10.3.2013)

 • brit84
  **

  Pokračování úspěšných seriálů, které velmi nezajímavě poukazuje na jinak dosti zajímavá a ožehavá témata. Hodně nasympatické jsou hlavně ty děcky, co poslouchají zarostlýho dědu.(27.7.2011)

 • TheRaven
  ***

  Prvotní nadšení z nejnovějšího pokračování staré dobré série bohužel nebylo naplněno a to hned z několika důvodů. Užv úvodu nám zazní velmi vlezlá a skoro až odpuzující znělka, ale pojďmě dál. Dalším velký zklamáním je animace, a to jak postav našich strých známých, kteří jdou z dobou a oblékají se jak super moderní cool děti, tak i celková počítačová grafika všeho kolem, která alespoň mě naprosto zkazila ten romantický dojem z celé série a poslala ji do velmi neosobní pozice. Jediné, co je opravdu hodné ocenění je téma seriálu. Poskytuje nám pohled na největší současné světové problémy a otázky v oboru ekologie a za to si ho nesmírně vážím, protože podobná tématika byla dlouho zanedbávána a na uvažování mnoha lidí je to znát. Ne vždy sice jejich názory podporuji, ale pro přemýšlejícího člověka to snad nevyznívá tak jednostranně, jak to může letmo vypadat. Celkově tedy sice z určité části zklamání, ale na druhou stranu velmmi vhodné pro mladší ročníky a někdy bohužel i důležité pro ty starší.(14.2.2009)

 • troufalka
  *

  Fantasmagórie.(3.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace