poster

Legenda o létajícím Cypriánovi

 • Slovensko

  Legenda o lietajúcom Cypriánovi

 • Polsko

  Latający mnich i tajemnica da Vinci

Drama / Historický

Slovensko / Polsko, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lokutus
  *

  Banda exotů zmateně běhá z místa na místo, občas někdo někoho oloupí nebo odkrágluje a jede se zase vesele dál. I když film není vizuálně zcela zprasenej jak je v současnosti zvykem a není až takovej průser jako klenoty typu Tanec v střepinách, pořád se jedná o zmatenou hovadinu, jejíž význam se notně ztrácí za nánosy otravnejch několikavteřinovejch flashbacků. Kdo tuhle debilitu snese od začátku do konce zasluhuje metál.(22.10.2013)

 • Natabar
  odpad!

  Absolutní průšvih. A příklad totálně nezvládnuté režie. Tato dáma by už nikdy neměla točit. Vrší jeden rádoby poetický obrázek s dalším srdceryvným záběrem, ale nějak jí někdo zapomněl říci, že aby to fungovalo, musí navazovat na něco jiného (příběh či už jenom scény něco vypovídající). Naprosto samoúčelné. Čistokrevná filmařská on**ie. Nudné, nijaké, uondané, chaotické, nevyužívající potenciál prostředí a doby, v níž se film odehrává. Děs.(2.8.2011)

 • bourec
  *

  Jediný,co v tomhle blbym filmu až tak nenudilo byly ty flashbacky do minulosti,jinak kravina.Děs.10%.(7.1.2012)

 • PinokKio
  **

  Kamera i hudba výborná, ovšem děj se vleče jako kdyby ten film měl 108 hodin a ne minut.(21.12.2010)

 • BadoXXII
  **

  Cyprián pokračuje v zabehnutých slovenských štandardoch. Vizuál je naozaj pekný a kameraman doslova miestami čaruje, ale celé to zliháva ako je už tomu u nás zvykom v scenári. Príbeh nie je úplne jednoduchý a vracia sa stále do minulosti a vysvetľuje, čo sa vlastne s Cypriánom stalo. To je spravené dobre, ale keď sa to začne odohrávať už len na jednom mieste, príbeh sa nikam dlhšiu dobu nepohne. Hovorí sa málo, veľmi málo sa aj toho na obrazovke deje a človeku sa z toho úsporného režimu začinajú pomaly ale isto zatvárať oči. Po dopozeraní som dokonca nadobudol pocit, že ten film bol vlastne divácky dosť neatraktívny, taký art. Dokonca by som povedal, že je ten film v konečnom dôsledku tak trochu zbytočný.(3.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace