Na to, jak byla Coco nekonvenční, tak je film konvenční a zdlouhavý. Ale na Audrey se dívá hezky.(13.2.2012)

Trochu nudnější zpracování než ze Shirley MacLaine.(22.5.2014)

• Snorlax

Fontaineová asi ráda chodí v montérkách, jinak by se nemohla Coco Chanel takhle pomstít. Dokázala přesvědčit Tautouovou, aby si na plac nebrala šarm. Spolu tak vytvořily nudnou a bezkrevnou ženštinu, která by se s úspěchem vyjímala na dostizích chrtů jako chichotající se panička v davu.(26.2.2015)

Nič prvotriedne, inovátorské, drvivo srdcervúce, zato citlivé, podmanivé a súkromné. Najskôr k scenáru - ak by film viac tlačil na profesionálny rast a rozvoj kariéry Coco, bol by viac dokumentom, čiže ukážka toho ako sa Coco zmieta v svojich citových pohnútkach k mužom, svetu, luxusu a noblese sa mi veľmi páčilo....kariéra a úspech bol naznačený presne tak ako bolo treba. A teraz k Audrey Tautou, ktorá vo mne bude na večné veky evokovať hravú, bláznivú, detskú, dobromyselnú, altruistickú Améliu s velkým srdcom...istá podoba s Coco tam možno náznakom je, ale ani dômyselný make-up a herecká snaha neprekryli jej prirodzene láskavý krehký look a iskrivý pohľad, ktorý skutočne netrpel ale len sa to snažil hrať. Audrey u mňa neboduje v roly zatrpknutej a cynickej dámy, no zároveň neviem kto by túto postavu stvárnil hodnovernejšie. Inak zaujímavé dielo, skôr nenápadné.(27.1.2010)

• iamek

Příjemná a jemně plynoucí drama s dobrými herci. Boužel jsem se o Chanel nedozvěděl nic.(16.5.2010)

• - Módu opálenej pokožky zaviedla práve Coco, a to síce po jednom prílišnom nechcenom opálení počas pobytu pri Severnom mori, keď bola biela pokožka želaná. Na konci kariéry sa však vrátila k pôvodnému štýlu. Prestala chodiť na slnko. (Nykol)

• - Jej najbližší priatelia ju prezývali Mademoiselle a je autorkou výroku: „Nerobím módu, ja som móda." (Nykol)

• - Automobil Hotchkiss AM2 použitý také ve scéně, kdy jedou Coco Chanel (Audrey Tautou) a Boy (Alessandro Nivola) po pobřeží, byl poprvé vyroben až přibližně 6 let po Boyově smrti. (K.O.zel)