Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 01Zuzana10
  ***

  2 a pol *. Sklamanie. Obrovské sklamanie. Dúfala som, že to bude veľká kostýmovka a ono sa to ukázalo skôr ako lovestory kabaretnej speváčky, kt. zároveň šila... ak zjednodušujem. Audrey mi prišla vulgárna. Neviem, osobné predpojatie voči nej na jednej strane, na druhej som v nej nevidela dušu, eleganciu iba zatrpknutie, detský odpor. Kde máme osobnosť ženy, ktorá premenila vývoj ženskej módy? Tiež mi chýba prepojenie, keď sa Coco dostáva zo zámku priamo do veľkého ateliéru. Zrazu. Záver je proste podľa mňa príliž urýchlený. Mimo to nevidno žiaden vplyv histórie typu vojna a pod. Očakávania som mala aj od skladateľa hudby Alexandre Desplata. Priemer. Priveľmi šedý... (30.1.2010)(31.1.2010)

 • villon17
  ****

  Neurazí ani nenadchne, ale přiklánim se ke 4 kvůli tomu, že jsem přesně na něco takovýho zrovna měla náladu a zpříjemnilo mi to večer.(13.2.2012)

 • rt12
  ***

  Trochu nudnější zpracování než ze Shirley MacLaine.(22.5.2014)

 • Ruut
  ***

  Prostě obyčejný životopis. Solidní herci, solidní kostýmy, solidní výprava, solidní příběh, solidní režie ... solidní film.(8.6.2009)

 • snoopik
  ***

  Film o holce co neměla peníze a tak se přiživovala u jednoho bohatého francouze. To vše možná vedlo k tomu že se jí líbila strohá moda která si získala svět. Film neni pro faninky znacky Chanel ale pro jedince zajímající se spíše o život než tvorbu a díla známé návrhářky.(25.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace