Boy raz povedal: Coco, vyzliekať je Ťa tak jednoduché..holt, v jednoduchosti je krása..(26.7.2009)

Na to, jak byla Coco nekonvenční, tak je film konvenční a zdlouhavý. Ale na Audrey se dívá hezky.(13.2.2012)

Film o holce co neměla peníze a tak se přiživovala u jednoho bohatého francouze. To vše možná vedlo k tomu že se jí líbila strohá moda která si získala svět. Film neni pro faninky znacky Chanel ale pro jedince zajímající se spíše o život než tvorbu a díla známé návrhářky.(25.6.2009)

Neurazí ani nenadchne, ale přiklánim se ke 4 kvůli tomu, že jsem přesně na něco takovýho zrovna měla náladu a zpříjemnilo mi to večer.(13.2.2012)

• Malarkey

Koukal jsem na ten film kvůli přítelkyni, který ho chtěla vidět. Popravdě chápu, že značka Chanel není pro chlapa. Na druhou stranu by se mohl těšit alespoň na samotnou Audrey Tautou. Ta ale opět změnila vizáž a vypadá jak Edith Piaf v nejlepších letech. Příběh samotný nemá šťávu, nemá švich lázeňského šviháka a už vůbec nemá žádný průběh. Nic se tam neděje, a když už jo, tak se na to skočí a do minuty už je všecko pryč. Takhle by se životopisný filmy točit neměly. Když už na nějaký koukám, rád bych se dozvěděl o tom jaká byla, co udělala, nějaký zajímavosti. Ale tenhle film neukázal z jejího života vlastně vůbec nic.(17.7.2010)

• - Módu opálenej pokožky zaviedla práve Coco, a to síce po jednom prílišnom nechcenom opálení počas pobytu pri Severnom mori, keď bola biela pokožka želaná. Na konci kariéry sa však vrátila k pôvodnému štýlu. Prestala chodiť na slnko. (Nykol)

• - Keira Knightley obdržela nabídku na hlavní roli Gabrielle. (Caszidy)

• - Automobil Hotchkiss AM2 použitý také ve scéně, kdy jedou Coco Chanel (Audrey Tautou) a Boy (Alessandro Nivola) po pobřeží, byl poprvé vyroben až přibližně 6 let po Boyově smrti. (K.O.zel)