Audrey byla božská!!! To je bez debat :) Role Coco Chanel jí neskutečně sedla a nemohla jsem z ní odtrhnout oči (především ke konci s krátkými vlasy jí to moc slušelo).. Mimo to tam byla skvěle vykreslena osobnost této ikony a byla mi mimochodem strašně sympatická.. :) To bylo ale víceméně všechno.. Chvílemi to byla nuda a když se nad tím tak zamyslím, tak život Coco Chanel vlastně sám o sobě nebyl nijak zvlášť zajímavý.. Možná začátek v kabaretu a konec na módní přehlídce.. Ale ty její románky mě tedy nebraly.. Čekala bych spíše, že se dozvím ještě víc o jejích modelech a tvorbě, protože ji už několik let bezmezně obdivuji.. Bohužel.. To, co jsem od filmu očekávala, jsem naplno dostala až v poslední scéně.. Škoda..(2.2.2012)

Trochu nudnější zpracování než ze Shirley MacLaine.(22.5.2014)

Poprvé jsem v kině usnul.. Promiň Audrey. Mé hodnocení: 50%.(12.11.2011)

Na úvod musím říct, že co se týče hudební stránky, pojmutí kamery a zejména volby kostýmů, tak jde o skvělý a vizuálně dokonalý snímek. Co však musím říct po úvodu je jeden smutný fakt, který tkví v tom zatraceném a všude známém a omílaném slově "klišé". Tady mi naservírovali pěknou porci. Na druhou stranu - který film dnes není o klišé! Zkrátka jsem myslel, že snímek bude více o Coco a její návrhářské práci, ale pro člověka jako jsem já, který se vyžívá v dobových kostýmech to byla lahoda. Takže jak říkám dejte Coco šanci - není to až tak úplně ztracené dílo.(10.6.2010)

• FlyBoy

Na počiatku boli klobúky, neskôr odevy, potom parfumy až napokon rozmach v širokom spektre módneho showbiznisu. Coco Chanel, jej kariérny rast od šijaceho stroja k mamonárskym prehliadkovým mólam, ako aj spätosť s mužmi jej hojdavého života. Takáto celosvetovo uznávaná návrhárka je hodná omnoho nekonzervatívnejšieho zaobchádzania a tento nezáživný blud si ani náhodou nezaslúži.(22.1.2010)

• - Automobil Hotchkiss AM2 použitý také ve scéně, kdy jedou Coco Chanel (Audrey Tautou) a Boy (Alessandro Nivola) po pobřeží, byl poprvé vyroben až přibližně 6 let po Boyově smrti. (K.O.zel)

• - Jej najbližší priatelia ju prezývali Mademoiselle a je autorkou výroku: „Nerobím módu, ja som móda." (Nykol)

• - Na trzích a u starožitníků sháněli návrháři šňůrky, stuhy, knoflíky a další dobové ozdoby, jimiž doplňovali kostýmy kvůli autenticitě filmu. (vendy63)