Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kitano
  ****

  S týmto filmom budem mať navždy spojenú veľmi úsmevnú príhodu. Keď som vošiel s priateľkou do kinosály, bolo nás tam azda asi tucet. To som si ešte neuvedomil, že som v sále jediný reprezentan mužského pokolenia. Ako sa však minúty pred predstavením krátili a ja som sa pozeral ako vchádzajú dalšie a ďalšie slečny a dámy, začal som sa neisto obzerať. Nakoniec nás tam bolo v celkom kine chlapov päť. Bol to zvláštny pocit :). A k filmu samotnému možem povedať, okrem toho že divákov ktorých plagát oslovil bola drvivá väšina ženského pohlavia, len toľko, že ikeď výpovedná hodnota bola takmer nulová, ako filmová postava bola Coco nesmierne zaujímava, kúzelná a bez problémov ztrhla moju pozornosť na celých 105 minút. A vlastne som sa dačo dozvedel. Bola to relatívne tuhá fajčiarka :) (7/10)(24.3.2010)

 • Beagle
  ***

  Je to snímek o Coco před Chanel, jak zní původní název. A přesně to také dostanete - příběh Gabrielle, která se teprve tou slavnou Coco Chanel stane. Ovšem i přes velkou snahu tvůrců a představitelů hlavních rolí se vás tomuhle filmu nepodaří vtáhnout do děje.(20.6.2010)

 • SexyAjinka
  ****

  Coco Chanel byla nádherná žena. Stejně tak Audrey Tautou, a proto si neumím představit lepší volbu pro její ztvárnění! Ještě jako bonusem je jí nesmírně podobná. Audrey i Coco jsou pro mě 2 velké ikony, 2 ženy s obrovskou osobností a charismatem. Takže tato kombinace byla přesně pro moji duši. Musím se však přiznat, že jsem měla daleko jiná očekávání, než čím tento životopisný film ve skutečnosti je. Čekala jsem, že průřez života Coco bude obsáhlejší, že se nezaměří výhradně na jedno období její života, ač souhlasím, že šlo o významné období. Těšila jsem se na větší pozornost její jedinečné tvorby a vzniku prvního butiku s dámskou módou. To bylo pro mě menší zklamání. I přesto jsem se však nemohla na Audrey vynadívat. Je to vynikající herečka a touhle rolí by si zasloužila ne jedno ocenění.(13.7.2012)

 • viperblade
  ***

  O módu se zajímám asi tolik, co o kvantovou fyziku (takže vůbec). A přesto mě tento film dokázal na celých 105 minut zabavit. Co si budeme namlouvat, je to především zásluha Audrey, která nějak odmítá stárnout (nebo má hodně dobrý make up) a Alessandra Nivoly (kterého jsem si stihl oblíbit v minisérii The Company). Je fakt, že prvních 40 minut mi přišlo jako hodina ("cože, to uplynulo jen 40 minut?!" jsem si říkal) ale pak mi ani nepřišlo, že uplynula další hodina a byl konec. Navíc takhle nějak by se měly dělat všechny biografie známých osobností. Abych i já, který o Coco nic neslyšel, ale znám značku Chanel, ji trochu poznal. Solidní tři hvězdy s tím, že pokud pro vás móda znamená něco víc, připočítejte si k mému hodnocení jednu až dvě hvězdy.(2.6.2010)

 • klerik
  ****

  Dejom obyčajný, ale celkovo dobrý film. Herecky dobre zvládnuté, natočené primerane umiernene... Film je zaujímavý pedovšetkým tým, že sa úplne vyhýba obdobiu úspechu tejto zvláštnej návrhárky... Po POLOCKOVI, BETHOVENOVI, DIEVČATI S PERLOU či POSLEDNOM ŠKÓTSKOM KRÁĽOVI poteší film, ktorý sa snaží vyhnúť šablóne...(14.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace