Není to špatný film, ale přišlo mi to celé tak trochu povrchní a vyumělkované - nádech Coco Chanel jsem cítila pouze v kostýmech. Audrey Tautou je coby Coco rozkošná, ale vzhledem k její skvělé herecké reputaci jsem od ní čekala víc. 65%(8.10.2012)

Krásně živý a jemný film a poutavý příběh mládí Coco Chanel. Přiznám se, že jsem s jejími životními osudy nebyl nikterak zvlášť seznámen, a proto na mne možná snímek působil intenzivněji, než na ty "života Coco" znalé. Audrey pak svým výkonem opět přilila olej do ohně jejího "souboje" s Marion Cottilard o nálepku nejtalentovanější současné francouzské herečky. Potěšil mne i koncept filmu, který ukazuje pouze životní etapu Coco před tím, než se stala slavnou a proslulou.(31.7.2009)

• FlyBoy

Na počiatku boli klobúky, neskôr odevy, potom parfumy až napokon rozmach v širokom spektre módneho showbiznisu. Coco Chanel, jej kariérny rast od šijaceho stroja k mamonárskym prehliadkovým mólam, ako aj spätosť s mužmi jej hojdavého života. Takáto celosvetovo uznávaná návrhárka je hodná omnoho nekonzervatívnejšieho zaobchádzania a tento nezáživný blud si ani náhodou nezaslúži.(22.1.2010)

• Marigold

Kultivované, konzervativní a příšerně manýristické. To by snad nebyl problém, ale nejsou právě tohle rysy, proti kterým Coco Chanel svým dílem bojovala? Z mého pohledu prostě Anne Fontaine zredukovala osobnost revolucionářky do středostavovské podívané pro čtenářky style magazínů.(8.6.2009)

• F.man

Bez jakkolich šofinistických soudů - Coco Chanel je film vyloženě pro ženy. Já se ze svého pohledu těšil na zrod návrhařské legendy popřípadě její vypracování se na vrchol a dostal jsem životopoisný příběh ve kterém se Coco motá mezi dvěma muži. Bohužel Anne Fontaine Coco lehce glorifikuje, a tak jsou ti špatní všude kolem ní, což životopisu taky hodně ubírá. Hodně slabé a nezajímavé. Neviděli jste Coco v Trocaderu?(14.2.2010)