Na to, jak byla Coco nekonvenční, tak je film konvenční a zdlouhavý. Ale na Audrey se dívá hezky.(13.2.2012)

Nič prvotriedne, inovátorské, drvivo srdcervúce, zato citlivé, podmanivé a súkromné. Najskôr k scenáru - ak by film viac tlačil na profesionálny rast a rozvoj kariéry Coco, bol by viac dokumentom, čiže ukážka toho ako sa Coco zmieta v svojich citových pohnútkach k mužom, svetu, luxusu a noblese sa mi veľmi páčilo....kariéra a úspech bol naznačený presne tak ako bolo treba. A teraz k Audrey Tautou, ktorá vo mne bude na večné veky evokovať hravú, bláznivú, detskú, dobromyselnú, altruistickú Améliu s velkým srdcom...istá podoba s Coco tam možno náznakom je, ale ani dômyselný make-up a herecká snaha neprekryli jej prirodzene láskavý krehký look a iskrivý pohľad, ktorý skutočne netrpel ale len sa to snažil hrať. Audrey u mňa neboduje v roly zatrpknutej a cynickej dámy, no zároveň neviem kto by túto postavu stvárnil hodnovernejšie. Inak zaujímavé dielo, skôr nenápadné.(27.1.2010)

Audrey byla božská!!! To je bez debat :) Role Coco Chanel jí neskutečně sedla a nemohla jsem z ní odtrhnout oči (především ke konci s krátkými vlasy jí to moc slušelo).. Mimo to tam byla skvěle vykreslena osobnost této ikony a byla mi mimochodem strašně sympatická.. :) To bylo ale víceméně všechno.. Chvílemi to byla nuda a když se nad tím tak zamyslím, tak život Coco Chanel vlastně sám o sobě nebyl nijak zvlášť zajímavý.. Možná začátek v kabaretu a konec na módní přehlídce.. Ale ty její románky mě tedy nebraly.. Čekala bych spíše, že se dozvím ještě víc o jejích modelech a tvorbě, protože ji už několik let bezmezně obdivuji.. Bohužel.. To, co jsem od filmu očekávala, jsem naplno dostala až v poslední scéně.. Škoda..(2.2.2012)

Boy raz povedal: Coco, vyzliekať je Ťa tak jednoduché..holt, v jednoduchosti je krása..(26.7.2009)

• *Elfík*

No jasně, má to nominaci na Oscara za kostýmy. Protože ty byly krásné. Ale stejně jich mohlo být víc. Ale to né, řekli si tvůrci, dáme tam pár dlouhých záběrů, to film prodlouží a lidé budou donuceni ke koupi velkého popcornu. Jenže takhle to přeci nefunguje. Protože po zhlédnutí filmu si řeknete; jó, byly tam pěkný šaty, Audrey je roztomilá (ale zdaleka nemá na Hepburn) ale co se tam dělo?? A kamarád odpoví; hele, čéče, já fakt nevim. Já spal... A vy si v tu chvíli uvědomíte, že jste koukali na prázdný obraz mihotajících se lidiček, v popředí stále ta samá tvář, která nezestárla ani za pár let, cigaretu u huby a jehlu v ruce. Koukali jste se a vlastně vám to nic nedalo. Mělo by? Zřejmě ano, u filmů to tak bývá (občas). Tak kde to vázne??(1.6.2011)

• - Pro natáčení velkých scén (tanec, dostihová dráha a divadlo) bylo vyrobeno okolo 800 různých klobouků. (vendy63)

• - Jej najbližší priatelia ju prezývali Mademoiselle a je autorkou výroku: „Nerobím módu, ja som móda." (Nykol)

• - Keira Knightley obdržela nabídku na hlavní roli Gabrielle. (Caszidy)