poster

Cesta na Saturn

 • Dánsko

  Rejsen til Saturn

 • anglický

  Journey to Saturn

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Komedie

Dánsko, 2008, 90 min

Producenti:

Trine Heidegaard
(další profese)
 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích filmu uvedeno: režie Thorbjørn Christoffersen, Craig Frank, Kresten Vestbjerg Andersen.(26.7.2014)

 • Hapretor
  **

  Vtipy jsou předvídatelné, tudíž nepobaví. Aspoň, že je to svérázné podobně jako "Terkel má problém". Na zabití času ok. Jako vtipný animák "pro celou rodinu" ani náhodou.(14.3.2015)

 • lenuse
  ***

  Rukopis tvůrců filmu Terkel má problém je jasně patrný. Občas napínavé a vtipné, občas nudné... Třeba pasáž v černé díře (nebi) mě dokonale uspala.(10.1.2009)

 • JFL
  ***

  Animovaná komedie ve stylu německých Werner filmů či holandské série Flodder, kde humor staví na tom, že buranské hrdiny posadí do fantaskní situace a nechává volně plynout absurdní momenty z toho vzešlé. Zde se takto skvadra looserů, maniaků a imigrantů ocitá na palubě kosmické lodi směřující na Saturn. Mezi gagy založenými na humpolácky snadném řešení problémů kosmonautiky jako, jak jíst či močit ve stavu beztíže, se proplétá osvěžující linie satirizující národní cítění Dánů.(10.3.2011)

 • majo25
  ***

  Príliš jednoduchá animácia a hlavne nesympatické a nevkusné živé postavičky. Príbeh má tempo, z tohoto pohľadu nevybočuje z rady ďalších (a lepších) dánskych 3D komediálnych animákov. Ale animácia a buranstvo to celé podkopáva. Hviezdička navrch sa narážky a autosatiru dánskych autorov na všetko, čo je dánske - aspoň na niečom sa dalo zasmiať. Hodnotenie: 50%(28.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace