poster

Madagaskar 3

 • USA

  Madagascar 3: Europe's Most Wanted

 • Slovensko

  Madagaskar 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ***

  Určitě větší zábava a větší "WOW!", než v případě 4. Doby ledové! Ohromné množství zajímavých nápadů, vtipných hlášek a zvířátek, vynikající (i když již klasická) animace a...a tučňáci! Má to šmrnc a ten DL4 postrádala nejvíce. Bohužel, postupem času se stával příběh únavným... 55%(20.10.2012)

 • Skejpr
  *****

  Jedno z největších překvapení roku a paradoxně také jeden z největších letošních zážitků. Madagaskar 3 funguje jak v rámci zajeté série, kterou nadále vyvíjí, překvapivě logicky zakončuje a v jejím rámci také nostalgicky dojímá (mnohem méně samoúčelně, než Toy Story 3), a zároveň zapadá i do konceptu žánrových animáků, kterými si DreamWorks v poslední době plní portfolio a kterými zcela zaslouženě nabírá body oproti stále více stagnujícímu Pixaru. Madagaskar 3 je absolutní dada, v němž je možné všechno (nebo lépe řečeno - nic není nemožné), absurdita je zde kupena zcela cíleně a mistrně a film svým zasazením do cirkusového prostředí vlastně zcela logicky přejímá úlohu burlesky v té nejčistší možné podobě. Analogie je zřejmá. Madagaskar je absurdní cirkus a baví právě proto, že předvádí nemožné, podobně jako ruský tygr proskakující otvorem velikosti análního věnečku (včetně charakteristického lupnutí). V podstatě precizní groteskní majstrštyk, od začátku až do konce. Puntíky... Puntíky... Puntíky... AFRO!(22.7.2012)

 • swamp
  *****

  Rozhodl jsem se nešetřit hvězdičkami, protože třetí díl Madagascaru stojí za to. Svěží, vtipné, s výbornými nápady - zkrátka originální dobrodružství plné ohňostrojů, akce a nevtíravých ponaučení.(30.11.2012)

 • boshke
  ***

  Barvičky, barvičky. Jo, věřím, že dětem to stačí. Je to pěkný, je to barevný, celkem i vtipný, ale já z toho prostě už cítím křeč. Křeč, jak udržet značku v chodu. Kam poslat postavičky tentokrát, abychom z rodičů vytřískali alespoň tolik, jako z našeho posledního filmu. A to se mi prostě moc nezamlouvá... 60%(12.2.2014)

 • Slarque
  ****

  Klidně přiznávám, že první dva díly série se mi nelíbily. O to příjemněji mě překvapila tahle ztřeštěná animovaná groteska, ve které logika nemá co dělat, ale vůbec to nevadí. Promakané gagy, jejich závratné tempo i vizuálně parádní cirkusová čísla představují dvakrát tolik zábavy než první dva díly dohromady. Navíc je tu spousta svěžích nových postav, včetně nadlidsky výkonné kapitánky DuBoisové, díky které mají hrdinové konečně i pořádného protivníka.(18.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace