Madagaskar 3

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Jednička a dvojka byly naprosto super a počůrávala jsem se smíchy ... tady byly vtipné scény, vtipné momenty ... ale tím to hasne. Taky mi moc nedává smysl, proč chtějí opouštět Afriku, když jim bylo přeci tak dobře, Alex našel rodiče a byly v prostředí, kam patří .. skončit u cirkusu ... no nic moc teda .. Takže příběh je na prd. Smysl ještě horší. Občas jsem se zasmála. Jen prostě nechápu, proč tak vysoké hodnocení ... neříkám však, že to bylo nejhorší, to určitě ne ..(17.1.2013)

// Distribútor: Paramount (DreamWorks) // Počet premietajúcich kín v USA: 4,258 // Otvárací Víkend USA: $60,316,738 //(7.11.2012)

Začátek mi z časových důvodů poněkud utekl, těžko to někdy doženu, zas taková sláva na třetí to nebyla. Animáky mám všeobecně ráda, ale když je něčeho moc...hudby, barviček, hlášek, odkazů, dějových zvratů, šílených obratů a především zrychleného kmitání střihů jako v traileru nebo trapných reklamách, jež chtějí říct v pár sekundách co nejvíc a nakonec neřeknou nic. Ještě k tomu místy špatně zřetelný překlad, takže příště raději původní znění, jestli nějaké příště bude. Pár vtípků typu jak se (ne)opřít bez kolapsu o papírovou stěnu, případně jí projít s nulovým narušením, mě sice rozesmály, ale jak říkám, moc jsem nestíhala. Asi je současný trend cílit výhradně k bystrým digitálně odkojeným dětem. "Až mě budeš někde hledat, tak tam nebudu."(4.7.2013)

• D.Moore

Po průměrné jedničce a nadprůměrné dvojce je tady... podprůměrná trojka. Otravná. Ukřičená. Střelená, ale přitom téměř vůbec vtipná (čestnou výjimkou je tygr Vitalij a jeho proskakování obručemi). Sice se skvělou animací i dabingem (jaguářice Gia a roztomilý přízvuk Jessicy Chastain), ale zároveň i dosti s omšelým příběhem plným přesně těch několikrát omletých ponaučení, která čekáte... Ne, ne. Se třetím Madagaskarem jsme si tedy napoprvé do oka nepadli. Ale někdy mu pravděpodobně dám druhou šanci stejně jako nedávno prvnímu.(10.10.2015)

Ta ta tararara ta ta tada, ta ta tararara ta ta tada, circus afro circus afro, ta ta tatatatatata ta tada. 80%(2.1.2013)

• - Mihalnice postavy Gia sa môžu hýbať v 96 smeroch. (milealelia)

• - Písnička "Afro circus", kterou zpívá zebra, je postavena na slavné melodii českého skladatele Julia Fučíka "Vjezd gladiatorů" (op. 68). (Merenre)

• - O dabing Glorie usilovali například Madonna, Jennifer Lopez nebo Gwen Stefani. Roli nakonec „ulovila“ Jada Pinkett Smith. (Num3roO)