Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaskar 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Madagaskar 3 je jako hyperaktivní děcko, které chvilku neposedí, facku mu ale nedáte, protože přes to přeze všechno není otravné a naopak je docela dost zabavné. Uf, to je zas metafora. Prostě perfektní show. 80%(12.6.2012)

Madagaskar popřel staré známé pořekadlo "do třetice všeho dobrého", ještě horší je ale to, že určitě zabije i rčení "třikrát a dost."(14.12.2013)

Ano, je to infantilnejsi, uchylnejsi a barevnejsi nez predchozi dily a pribeh ustupuje do pozadi, ale zaroven je to taky 90 minutova neprerusovana jizda se skvelejma scenkama a hlaskama. Animace je na standardni urovni, skvela hudba a stara znama parta, ktera se tentokrat mota v cirkuse. Logika jde casto stranou, spousta scen uz je mimo i na animovanej film, ale je to proste cistokrevna zabava oprostena od jakyhokoliv poucovani a to se u animaku dneska uz moc nevidi. Ja jsem naprosto spokojenej, zatim asi nejlepsi dil.(30.6.2012)

Konečně série animáku, která neztrácí dalšími díly kvality, když opomenu Toy story... Více akce, barev, humoru, jak pro děti tak i pro dospělé, ale pořád to drží pohromadě. Klobouk dolů DreamWorks.(28.10.2012)

Jednoznačne najlepší diel série, ktorý možno nepriniesol žiadne novátorstvo ani inteligentný dej, no svojou brilantnou výtvarnou stránkou, hitovým soundtrackom, humorom na úrovni a cirkusu si ma táto hlúposť totálne podrobila. Ďalší dôkaz toho, že film nemusí byť hyper inteligentný, aby sme sa uňho mohli dobre baviť.(3.11.2012)