Madagaskar 3

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Od tohoto pokračování jsem čekal jen slušnou zábavu ve stylu předchozích dílů, které byly super, ale ani jednomu z nich jsem neudělil plný počet. Pak ale přišel tento díl, který byl barevnější (animátoři asi jedou na slušném LSD), více moderní (mluvím hlavně o soundtracku, z něhož minimálně Katy Perry dnes pozná prakticky každý) a více trhlejší. A to je přesně to, proč se mi tento díl líbil asi ze všech nejvíc. Konečně si režiséři uvědomili, že točí animák, kde je povoleno doslova vše. A oni to, věřte nebo ne, dokázali vybalancovat tak, že to nebylo (zas tak moc :-)) infantilní. Právě od momentu, kdy poprvé zazní Katy Perry, jsem si uvědomil, že tento díl má možná nejslabší scénář ze všech, ale je to jízda, kde je opravdu minimum hluchých míst. Jízda, která vás bude bavit, při které se budete smát a která se vás pokusí i dojmout. Zkrátka a jednoduše - tohle je rozhodně nejlepší díl série. Konečně můžu čtyřem přátelům z New Yorku udělit plný počet bez zaváhání.(5.11.2012)

EPIC! :) Nehorázny náter. Priam smrtiaca kadencia gagov, hlášok a odkazov. Najlepší letný animák, ktorý z Brave i Ice Age 4 robí riedke, utrmácané filmy.(3.12.2012)

Jednička a dvojka byly naprosto super a počůrávala jsem se smíchy ... tady byly vtipné scény, vtipné momenty ... ale tím to hasne. Taky mi moc nedává smysl, proč chtějí opouštět Afriku, když jim bylo přeci tak dobře, Alex našel rodiče a byly v prostředí, kam patří .. skončit u cirkusu ... no nic moc teda .. Takže příběh je na prd. Smysl ještě horší. Občas jsem se zasmála. Jen prostě nechápu, proč tak vysoké hodnocení ... neříkám však, že to bylo nejhorší, to určitě ne ..(17.1.2013)

Každý diel Madagaskaru sa u mňa drží rovnako kvalitne vysoko. Ani na tretí krát to nie je nuda. Postavy stále majú čo ponúknuť, či už akciu alebo nejakú vtipnú hlášku a príbeh je stále dosť zaujímavý. Navyše v tomto diely asi najviac vygradovaný. Hudba Hansa Zimmera funguje stále rovnako skvelo a týmto dielom sa u mňa Madagaskar zaradil medzi tie kvalitnejšie animované série. 80% - 4*(30.12.2012)

• S.Quentin QUALE

Pro koho se taková přeplácáná sračka točí, to teda nechápu. Pro děcka určitě ne, protože jaderný reaktory a uran 235 určitě nebude něco, co jim rozškubne huby od ucha k uchu. Vypnul jsem to po té úvodní honičce, nemohl jsem se na to dívat. Animace je taky příšerná, jako fakt špatný. Ty animáky už nejsou, co bývaly. Jedna hvězda za námahu dabérů. 25%(30.6.2014)

• - V scéne "dobiehanie vlaku“ je do vzduchu vyhodených takmer 1 200 Eur. (milealelia)

• - Scéna s návratom do minulosti obsahuje veľké ohňové efekty a detailné davové scény. Renderovanie si vyžiadalo 2,8 miliónov hodín na štyroch renderovacích farmách. (milealelia)

• - V některých detailních scénách Martyho obličeje je možné všimnout si měnící se barvy jeho očí. (Num3roO)