Madagaskar 3

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Rozpočet $145miliónovTržby USA $216,391,482Tržby Celosvetovo $746,921,274Tržby za predaj Blu-ray v USA $21,734,823 //počet predaných kusov 1,025,928Tržby za predaj DVD v USA $56,089,047 //počet predaných kusov 3,236,366║ __Divoká bláznivá jazda s vizuálnym obžerstvom a zatiaľ najlepším 3D efektom ohľadne počítačových animákov!!!__ Nečakal som ale každý ďalší diel je viac a viac šmrnc, je to uletené, neskutočne farbisté, má to stále čo ponúknuť a čím strhnúť, DreamWorks jednoznačne útočí na Pixar a to nepotrebuje ani moc premakaní príbeh. Pokiaľ ste si užívali lety a pády v Ako si vycvičiť draka, tak tu dostanete podobnú atmosférickú dvojitú dávku. Maximálna spokojnosť. (drobné škrípance odpúštam) __Toto je to pravé letné osvieženie!__ /videl v kine 3D verziu 2x: 100%/ __ Séria Shrek zabudnutá, Madagascar je dominantou DreamWorks. _Druhá projekcia nestratila nič na pôvabe a umocnila len zážitok, animák roka 2012!(9.7.2012)

Madagaskar 3 je jako hyperaktivní děcko, které chvilku neposedí, facku mu ale nedáte, protože přes to přeze všechno není otravné a naopak je docela dost zabavné. Uf, to je zas metafora. Prostě perfektní show. 80%(12.6.2012)

Ta ta tararara ta ta tada, ta ta tararara ta ta tada, circus afro circus afro, ta ta tatatatatata ta tada. 80%(2.1.2013)

Protože jsem nedávno zhlédla novou Dobu ledovou,neodpustím si srovnání. Zatímco Ice Age ubírá na vtipu a je už spíše pro děti, u Madagascaru přitlačili na pilu co se vtipu i absurdnosti týče. A je to jenom dobře. Je ale pravda, že kdybych se podívala po druhé, musela bych nejspíš hodnocení o hvězdu snížit..Fóry jinak samozřejmě paráda, propojení s hudbou taky skvělé, ale je to opravdu záležitost na jedno shlédnutí. Začínám se sama sebe ptát, jestli se ještě někdy najde animák bez předvídatelného a šablonovitého příběhu...(4.11.2012)

Jednička a dvojka byly naprosto super a počůrávala jsem se smíchy ... tady byly vtipné scény, vtipné momenty ... ale tím to hasne. Taky mi moc nedává smysl, proč chtějí opouštět Afriku, když jim bylo přeci tak dobře, Alex našel rodiče a byly v prostředí, kam patří .. skončit u cirkusu ... no nic moc teda .. Takže příběh je na prd. Smysl ještě horší. Občas jsem se zasmála. Jen prostě nechápu, proč tak vysoké hodnocení ... neříkám však, že to bylo nejhorší, to určitě ne ..(17.1.2013)

• - Panoráma Manhattanu pôvodne nemala obsahovať novú budovu World Trade Center. Grafik štúdia DreamWorks, ktorý šiel okolo nedokončenej budovy, však požiadal, či by v animovanom filme nemohla byť zvečnená ich architektúra už ako hotová stavba. (peiton)

• - Alex mal viac ako 2 000 ovládacích prvkov, a preto ho animátori mohli nastaviť do každej mysliteľnej pózy. (danco123)

• - Scéna s návratom do minulosti obsahuje veľké ohňové efekty a detailné davové scény. Renderovanie si vyžiadalo 2,8 miliónov hodín na štyroch renderovacích farmách. (milealelia)