Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaskar 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Ta ta tararara ta ta tada, ta ta tararara ta ta tada, circus afro circus afro, ta ta tatatatatata ta tada. 80%(2.1.2013)

• Beastmaster4

Větší zoufalost nám trojka ani přinést nemohla. Není to ani vtipné, ani výtvarně okouzlující a příběhově dost kýčovité. Některé scény mají nádech úchylnosti. Rozhodně v tom nevidím dobrý pokus a animák udělaný pro děti. Trojka mě naprosto ničím neoslovila a jen s vypětím všech sil jsem jí dokoukal do konce...snad se další díl nechystá, protože tohle už není o zábavě, ale o tahání peněz z našich peněženek (v mém případě kapes).(20.10.2012)

Určitě větší zábava a větší "WOW!", než v případě 4. Doby ledové! Ohromné množství zajímavých nápadů, vtipných hlášek a zvířátek, vynikající (i když již klasická) animace a...a tučňáci! Má to šmrnc a ten DL4 postrádala nejvíce. Bohužel, postupem času se stával příběh únavným... 55%(20.10.2012)

Od tohoto pokračování jsem čekal jen slušnou zábavu ve stylu předchozích dílů, které byly super, ale ani jednomu z nich jsem neudělil plný počet. Pak ale přišel tento díl, který byl barevnější (animátoři asi jedou na slušném LSD), více moderní (mluvím hlavně o soundtracku, z něhož minimálně Katy Perry dnes pozná prakticky každý) a více trhlejší. A to je přesně to, proč se mi tento díl líbil asi ze všech nejvíc. Konečně si režiséři uvědomili, že točí animák, kde je povoleno doslova vše. A oni to, věřte nebo ne, dokázali vybalancovat tak, že to nebylo (zas tak moc :-)) infantilní. Právě od momentu, kdy poprvé zazní Katy Perry, jsem si uvědomil, že tento díl má možná nejslabší scénář ze všech, ale je to jízda, kde je opravdu minimum hluchých míst. Jízda, která vás bude bavit, při které se budete smát a která se vás pokusí i dojmout. Zkrátka a jednoduše - tohle je rozhodně nejlepší díl série. Konečně můžu čtyřem přátelům z New Yorku udělit plný počet bez zaváhání.(5.11.2012)

Rozhodl jsem se nešetřit hvězdičkami, protože třetí díl Madagascaru stojí za to. Svěží, vtipné, s výbornými nápady - zkrátka originální dobrodružství plné ohňostrojů, akce a nevtíravých ponaučení.(30.11.2012)