poster

Madagaskar 3

 • USA

  Madagascar 3: Europe's Most Wanted

 • Slovensko

  Madagaskar 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  *****

  Říkejte mi klidně levnej cucák, kterého nadchne každá dobře sestavená série gagů a postmoderních odkazů. Já to snesu! Za pět a klidně si to dám někdy znovu... Dokonce i s dabingem.(7.9.2013)

 • Roman.Ticka
  ***

  Začátek mi z časových důvodů poněkud utekl, těžko to někdy doženu, zas taková sláva na třetí to nebyla. Animáky mám všeobecně ráda, ale když je něčeho moc...hudby, barviček, hlášek, odkazů, dějových zvratů, šílených obratů a především zrychleného kmitání střihů jako v traileru nebo trapných reklamách, jež chtějí říct v pár sekundách co nejvíc a nakonec neřeknou nic. Ještě k tomu místy špatně zřetelný překlad, takže příště raději původní znění, jestli nějaké příště bude. Pár vtípků typu jak se (ne)opřít bez kolapsu o papírovou stěnu, případně jí projít s nulovým narušením, mě sice rozesmály, ale jak říkám, moc jsem nestíhala. Asi je současný trend cílit výhradně k bystrým digitálně odkojeným dětem. "Až mě budeš někde hledat, tak tam nebudu."(4.7.2013)

 • novoten
  ****

  Hrdinný vývoj zvířecích eskapád dovršen. Od ukřičeného dobrodružství s minimem vtipu, přes šílenou komedii s menšími přešlapy až do veleabsurdního cíle. Fanoušci prvního dílu musí při pohledu na zpívající Francouzku nebo udatného tygra skákajícího skrz klíčovou dírku silně nervózně poposedávat, ale já si bránici chvílemi málem potrhal. Dokonale nesmyslné hlášky, poslepovaný příběh a nový příliv bizarních postaviček dávají ve výsledku jednoznačně nejlepší Madagaskar. Scéna s Fireworks od Katy Perry mi vyrazila dech a pochopil jsem při ní, jak dokonale se dá zachránit více než nesměle rozjetá série. 85%(19.11.2012)

 • genetique
  ****

  Séria animákov o kamarátoch z newyorkskej ZOO pokročila do trilógie a znovu láme rekordy a moje očakávania. Veľmi svieži filmík, v ktorom ide o to, že stará parta drží stále pri sebe, priateľstvo je nadovšetko a popri tom sa rozohráva množstvo vtipných situácií, ktoré ešte stále dokážu diváka prekvapiť. Charaktery postáv stavajú stále na tom istom, ale vždy sa nájdu okamihy, ktorými prekonajú samých seba a pritom stále ostávajú pri zemi. 3D potešila, nebola na obtiaž a dabing sa vcelku vydaril. Vkusný humor je vhodný pre deti, ale nepohrdne ani rodič, čo je podľa mňa tá najlepšia stratégia, akou sa štúdiá pustili. Takže neostáva nič iné, len sa tešiť na ďalšie pokračovanie a dúfať v kvalitu nastavenej latky aj naďalej. 85%.(30.11.2012)

 • MikeCool
  ****

  Opět kvalitní film po humorné stránce, ale malinko mi vadilo, že zde snad nefungovali žádné zákony fyziky. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(11.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace